برگزیده های پرشین تولز

چجوری تو ایسام فروشنده شم؟

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
کسایی ک تجربه دارن میشه راهنمایی کنن؟

profosor_2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
عضوش میشی
و تبلیغ ثبت میکنی به همین اسونی خیلی سخت نیست بعد که تبلیغت رو ثبت کردی اگه کسی اگهیت رو دید و نیاز داشت بهت پیام میده توافق کردید پولو میریزن به حساب سایت و توهم جنس رو ارسال میکنی و بعد تست نهای میکنید مراحل رو اگر لازم شد بگو ریزتر توضیحات لازم رو میدم

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
و مراحل ارسال چجوریه؟
من فقط میخوام استوک بفروشم

profosor_2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
توی ایسام ثبت نام رو کامل میکنی بعد سمت چپ روی گزینه ثبت رایگان کالا کلیک میکنید اگه پیداش نکردید مستقیم از این لینک استفاده کنید(https://esam.ir/sell/SellFirst.aspx?mode=add) بعد مراحل ثبت کالاتون رو پیش میبرید مثلا چی میخواید بفروشید قیمتش چیه عکس از محصول میزارید و ... که خودتون میتونید بخونید و کامل کنید و برای هر محصولی مختلف هست

mghoochani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بعد از ثبت نام میتونین درخواست فروشندگی بدید . تیم فوق العاده حرفه ای و خوبی هم داره .
اینم یک ویدئو هست که توضیحات کاملی در خصوص درآمد داشتن از طریق ایسام میده و منوها رو بیان میکنه :

در کل با توجه به اینکه ایسام ، EBAY ایران محسوب میشه ، به عنوان یک سرویس فوق العاده موفق میشه روش حساب کرد و درآمد خوبی رو هم به دست آورد .
من از سال 1396 توی این سیستم فروشگاه دارم و کالاهام رو به راحتی می فروشم .
از مزایای این سیستم میشه تسویه حساب درست و حسابی رو نام برد که فکر میکنم مشکل خیلی ها رو با این مسئله حل کردن و بعد هم خیلی به فروشنده بها میدن و در صورتی که مشتری به صورت دلخواه یا الکی قرار باشه از یه کالایی که به صورت کامل دریافت کرده ، شکایت کنه یا اظهار نظر الکی بکنه ! در صورتی که حق با فروشنده باشه ، این مسئله حق بودنش به فروشنده داده میشه ..

ببخشید توضیحات طولانی دادم.

بالا