• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

چگونه سیم کارتهای خود را بفروشیم که بعدا دچار دردسر نشویم

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,400
من چندتا سیم کارت دارم میخوام بفروشم چجوری بفروشم که بعدا دچار مشکلا قانونی نشم؟منوظرم اینه ایا نوشتن یه قول نامه نیازه؟

zakhmi

Registered User
لایک‌ها
31
نه دوست عزیز. قولنامه نمیخواد. فقط کافیه با مشتری برید به دفتر خدمات مشتریکن اپراتور مربوطه، همونجا در آن واحد براتون تغییر سند میزنند. از اینجا به بعد تمام مسئولیت های قضایی و کیفری سیم کارت مربوط میشه به خریدار و صاحب جدید سند. اگر هم فروشتون غیر حضوری هست، میتونید از خریدار یک برگ کپی کارت ملی با اطلاعات محل سکونتش بگیرید و سیم کارتتون رو با هزینه ی تقریبی 1000 تومان برای اون سند بزنید. البته برای راه دوم باید یه نمایندگی آشنا داشته باشید که بهتون اعتماد داشته باشه یا یه موبایل فروشی آشنا که اون توی نمایندگی آشنا داشته باشه. چون باید حضور مالک جدید تأیید بشه. همینطوری نمیشه هر سیم کارتی رو به نام هر کس سند زد. اما اگه بهتون اعتماد داشته باشند یا آشنا باشن، کارتون خیلی سریع انجام میشه.

m0h3ni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من چندتا سیم کارت دارم میخوام بفروشم چجوری بفروشم که بعدا دچار مشکلا قانونی نشم؟منوظرم اینه ایا نوشتن یه قول نامه نیازه؟
برای ب نام زدن ک دوستمون براتون توضیح داد، برای تبلیغ فروشش هم من پیشنهاد میکنم از سایت www.simcart.com استفاده کنین و توش سیمکارتتون رو رایگان آگهی کنین.
موفق

بالا