برگزیده های پرشین تولز

چگونه همراه مکانیک، خرید و فروش خودروی دست دوم را متحول نموده است!

h1986

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
همراه مکانیک به عنوان معتبرترین شرکت تخصصی خدمات خودرو، دو خدمت فروش سفارشی خودرو و نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده، را برای خریداران و فروشندگان خودرو فراهم می می کند. در خدمت فروش سفارشی، فروشندگان خودروی خود را به همراه مکانیک معرفی نموده و پس از کارشناسی و بازرسی بدنه و فنی خودرو، در صورت احراز شرایط سلامت، خودرو در نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده به خریداران عرضه می شود، خریداران به این نمایشگاه رجوع نموده و خودروهای مورد علاقه خود را انتخاب کرده و عقد قرارداد می کنند. این خدمات همراه مکانیک هم برای خریدار و هم برای فروشنده، مزایای ذیل را به وجود آورده است:

مزایای خریداران خودرو مزایای فروشندگان خودرو
خرید خودرو به قیمت منصفانه
خرید خودرو با اطلاع کامل ازوضعیت فنی اطمینان دادن به خریدار از سلامت خودرو
فرار از تماس های بی وقفه تلفنی فرار از تماس های تلفنی زیاد و بد موقع
رهایی از بازدید خودرو در نقاط دور شهر عدم پرداخت هزینه برای آگهی خودرو
کاهش مجموع هزینه کارشناسی برای خرید خودرو حذف زمان برای بازدیدها در نقاط دور شهر
مذاکره با استفاده کنددگان واقعی و نه دلالان امنیت از فریب دلالان و خریداران حرفه ای
افزایش سرعت و اطمینان در خرید افزایش سرعت و اطمینان در فروش
اطمینان کامل در عقد قرارداد حقوقی و معتبر اطمینان کامل در عقد قرارداد حقوقی و معتبر

مزایای فروشندگان خودرو

فروش خودرو به قیمت منصفانه
اطمینان دادن به خریدار از سلامت خودرو
فرار از تماس های تلفنی زیاد و بد موقع
عدم پرداخت هزینه برای آگهی خودرو
امنیت از فریب دلالان و خریداران حرفه ای
افزایش سرعت و اطمینان در فروش
اطمینان کامل در عقد قرارداد حقوقی و معتبر

در صورت تمایل می توانید با رجوع به صفحه فروش خودرو سفارشی، با مطالعه گزارش فروش های سفارشی انجام شده، از شرایط دقیقترفروش خودرو در نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده مطلع شده و خودروی خود را برای فروش حرفه ای و بی دردسر، ثبت کنید.

arya36742

Registered User
لایک‌ها
19
سلام دوستان
بنده با اجازه صاحب تاپیک تجربه خودم رو در مورد این شرکت مطرح میکنم
البته بنده دو مرتبه برای خرید اتومبیل از کارشناسان این شرکت کمک خواستم
مرتبه اول خودروی که به عنوان بی رنگ به بنده معرفی شده بود ، با کارشناسی دقیق و موشکافانه کارشناس شرکت مشخص شد که خودرو در قسمت شاسی عقب ضربه شدید داشته و گلگیر های جو و درب موتور تعویض بوده و ایرادات فنی خودرو به طور کامل بررسی شد
ولی کارشناسان این شرکت به هیچ وجه با خودروها رانندگی نمیکنند تا سواری اتومبیل بررسی بشه و دلیلش هم رفع مسئولیت بخاطر خطرات احتمالی هست که بنظر من نکته کاملا منفی هست
بار دوم که از این شرکت درخواست کارشناس کردم بقدری دیر تو محل حاضر شد که فروشنده شدیدا عصبانی شده بود بعد هم که دقیقا مث دلال های بازار با قلم تشخیص رنگ افتاد به جون بدنه ماشین در حالی که مشغول صحبت با موبایلش بود چنان ضربه های محکم و بی دقتی به بدنه ماشین میزد که من بجای فروشنده ناراحت شدم بعد هم یک دیاگ زد و خطاهای ایسیو رو خوند و گفت کار من تموم شده!!!!
یعنی کاری که هر صافکار ساده و شاگرد مکانیک هم میتونست انجام بده بدون معطلی و با هزینه بسیار کمتر
خلاصه تجربه بهم نشون داد درمورد این شرکت بستگی داره کارشناسی که برات اعزام میشه چقد وجدان داشته باشه.
من از کار کارشناس اول بسیار راضی بودم چون واقعا وجب به وجب ماشین رو بررسی کرد و به خودم هم توضیح میداد که کجاهای ماشین حساسه و چه علائمی داره و راه تشخیصش چطوره ! در صورتی که کارشناس دوم کاملا بی دقت و بدقول بود و باعث شد فروشنده کلا از معامله با بنده صرف نظر کنه در صورتی که اتومبیل ایشون شرایط خوبی برای معامله داشت.

h1986

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام دوستان
بنده با اجازه صاحب تاپیک تجربه خودم رو در مورد این شرکت مطرح میکنم
البته بنده دو مرتبه برای خرید اتومبیل از کارشناسان این شرکت کمک خواستم
مرتبه اول خودروی که به عنوان بی رنگ به بنده معرفی شده بود ، با کارشناسی دقیق و موشکافانه کارشناس شرکت مشخص شد که خودرو در قسمت شاسی عقب ضربه شدید داشته و گلگیر های جو و درب موتور تعویض بوده و ایرادات فنی خودرو به طور کامل بررسی شد
ولی کارشناسان این شرکت به هیچ وجه با خودروها رانندگی نمیکنند تا سواری اتومبیل بررسی بشه و دلیلش هم رفع مسئولیت بخاطر خطرات احتمالی هست که بنظر من نکته کاملا منفی هست
بار دوم که از این شرکت درخواست کارشناس کردم بقدری دیر تو محل حاضر شد که فروشنده شدیدا عصبانی شده بود بعد هم که دقیقا مث دلال های بازار با قلم تشخیص رنگ افتاد به جون بدنه ماشین در حالی که مشغول صحبت با موبایلش بود چنان ضربه های محکم و بی دقتی به بدنه ماشین میزد که من بجای فروشنده ناراحت شدم بعد هم یک دیاگ زد و خطاهای ایسیو رو خوند و گفت کار من تموم شده!!!!
یعنی کاری که هر صافکار ساده و شاگرد مکانیک هم میتونست انجام بده بدون معطلی و با هزینه بسیار کمتر
خلاصه تجربه بهم نشون داد درمورد این شرکت بستگی داره کارشناسی که برات اعزام میشه چقد وجدان داشته باشه.
من از کار کارشناس اول بسیار راضی بودم چون واقعا وجب به وجب ماشین رو بررسی کرد و به خودم هم توضیح میداد که کجاهای ماشین حساسه و چه علائمی داره و راه تشخیصش چطوره ! در صورتی که کارشناس دوم کاملا بی دقت و بدقول بود و باعث شد فروشنده کلا از معامله با بنده صرف نظر کنه در صورتی که اتومبیل ایشون شرایط خوبی برای معامله داشت.

سلام و خیلی ممنون بابت نکته ای که متذکر شده اید. همونطور که خودتون هم فرمودید، کارشناس اولی خیلی خوب بوده و شاید بنده خدا کارشناس دوم، مشکلی داشته اونروز و یا هر دلیل دیگه. با تمامی این اوصاف این دلیل بر این نمیشه که کارشناس نخواد کار خودش رو درست و دقیق انجام بده.

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
این شرکتو به هیچ وجه توصیه نمیکنم
در قبال پولی که میگیره کاری انجام نمیده
نه گیربکس رو چک میکنن، نه جلو بندی رو، نه هر چیز دیگه ای که ممکنه در آینده خرج رو دستتون بذاره. فقط رنگ ماشینو با دستگاه چک میکنه، بعد ماشینو روشن میکنه و میگه گاز بده و به اگزوزش نیگا میکنه و علی یارت. تموم شد.

بعد از خرید میبینی ماشین جلوبندیش تعطیله. گیربکسش مشکل داره. مصرف سوختش بالاست. و هزار جور مشکل ریز و درشت دیگه...

خودتون ماشینو ببرین به صافکار و تعمیرکار نشون بدید بهتره. تا بخواین بسپارید به همراه مکانیک

بالا