برگزیده های پرشین تولز

کار با ایجکس در asp

mohande3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام بچه ها . من به مشکل عجیب دارم . من با ایجکس یه بخشی از صفحه ام رو آپدیت میکنم . حالا هرچی داخل جاوااسکریپت کد میزنم که مثلا روی soan ی که داخل این بخش نوشته شده کلیک کن و یک آلرت نشون بده ، اینکار اتفاق نمی افتد .

در صورتی که قبل از اپدیت کردن اگه روی همین span کلید بشه . آلرت رو نشون میده . کسی میدونه این مشکل از کجاس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهش میکنم هرچه سریعتر اگه میشه یکی کمک کنه ؟

mohsen.unlimited

Registered User
لایک‌ها
340
وقتی postback به صورت غیر کامل یعنی ajax اتفاق می افته، دیگه اون کد های js که تو صفحه نوشتید، لود نمیشن و باید دوباره صداشون بزنید.چون هنگام لود صفحه، بار اول، اونها صدا زده شده بودند،(full postback) .اما بار دوم، بعد از (ajax postback) دیگه صدا زده نشدند.

mohande3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اول خیلی ممنون از راهنماییتون .
حالا بنظرتون مشکل رو چجوری باید حل کنم
من یه جدول دارم نمایش میدم که کالاها راخلش هست . میخوام وقتی کمو زیاد میکنه کالاهارو جدول خود به خود آپدیت بشه بدون اینکه صفحه رفرش بشه . تا اینجا که کاری نداره . اما وقتی جدول رو دوباره بازنویسی میکنم دیگه کدهای جاوااسکریپتی که زده بودم کار نمیکه . بنظرتون چجوری مشکل رو حل کنم
ممنون

ahmad156

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بعد از عمل Ajax زمانی که شما از UpdatePanel استفاده میکنین توابع Ajax عمل Bind رو انجام نمیده.شما باید کدهاتون رو داخل تابع pageLoad بنویسین

بالا