برگزیده های پرشین تولز

کلوپ طرفدار ان استیل آذین

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
خاکپور امروز استیل‌آذین را تمرین می‌دهد
قراردادی با خاکپور نبسته‌ایم
http://www.fc-steelazin.net

احتمال اینکه مربی باشد و نه سرمربی وجود دارد

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
نمازی به کادر فنی استیل آذین اضافه شد
کریمی: به باختن عادت کرده‌ایم
خاکپور: ترکیب را با کمک بازیکنان انتخاب کردم
ابراهیم‌زاده: خوشحالم که مقابل تیم کامل استیل‌آذین پیروز شدیم
استقلال دوم، پرسپولیس پنجم و استیل‌آذین هجدهم شدند
استیل آذین ۰ – ۲ ذوب آهن
مهدوی‌کیا: هر کمکی که از دستم برآید
شعار هواداران ذوب‌آهن علیه داور
خاکپور: استیل آذین توانایی بالایی دارد
پروین و خاکپور نمی‌توانند یک هفته‌ای شق‌القمر کنند

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
خاکپور: استیل‌آذین با یک شکست وارد بحران نمی‌شود
پروین: زمان به عقب برمی‌گشت، به استیل‌آذین نمی‌آمدم
حواشی بازی فولاد
استیل آذین ۰-۲ فولاد (جام حذفی)
خاکپور: در پیروزی امروز نقشی نداشتم
۲ درصد از جریمه بازیکنان تیم فوتبال استیل آذین بخشیده شد
خاکپور: بازیکنان استیل آذین با انگیزه مقابل فولاد بازی کردند
جلالی: مقابل استیل‌آذین به ما ظلم شد
علی کریمی: اگر بخواهند به تیم ملی برمی‌گردم
علی پروین، حسین کعبی را بخشید

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
بازی دوستانه استیل اذین و انتالیا اسپور چند چند شد؟؟؟
نتیجه بازی چی شد

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
سلام اون تیم که شما میفرمایید آلتا اسپورت هست اسمش
نتیجه بازی هم هنوز اعلام نشده !!

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
چی بکم والا ... ما رو که نبردن ترکیه سه سوته خبرش رو درج کنیم اونهایی هم که رفتن فعلا خبری مخابره نکردن!

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
دوست عزیزم میدانم تیمی به اسم انتالیا اسپور وجود دارد اما این تیمی که استیل آذین با آن بازی کرده آلتا اسپورت هست ! شما که همه تیم های ترکیه را به نام نمیشناسید !!
در ضمن بازی را هم باخته اند اما چند چند معلوم نیست !!
امروز (شنبه ) هم یک بازی با یک تیم از دست دو لیگ ترکیه دارند اسم این تیم هم سندلو است !
فردا یکشنبه هم قراره که برگردن !
آخرین اخبار را اینجا دنبال کنید

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
دوست عزیزم میدانم تیمی به اسم انتالیا اسپور وجود دارد اما این تیمی که استیل آذین با آن بازی کرده آلتا اسپورت هست ! شما که همه تیم های ترکیه را به نام نمیشناسید !!
در ضمن بازی را هم باخته اند اما چند چند معلوم نیست !!
امروز (شنبه ) هم یک بازی با یک تیم از دست دو لیگ ترکیه دارند اسم این تیم هم سندلو است !
فردا یکشنبه هم قراره که برگردن !
آخرین اخبار را اینجا دنبال کنید
من تو اخبار شنیدم احتمالآ اشتباه فهمیدم
استیل اذین اینجا می بازه خوب معلومه اونجاهم اوت میشه:(

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
شكايت احتمالي استيل آذين از خشايار محسني به اتهام جعل اسناد
هدايتي: نمي گذاريم آب خوش از گلوي آقايان پايين برود

حسين هدايتي در گفت و گو با سايت باشگاه استيل آذين درباره مسايلي مانند کسر 12 امتياز، پشت پرده‌هاي فوتبال و جعل اسناد صحبت كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) گفت و گوي حسين هدايتي را با سايت رسمي باشگاه استيل آذين در زير مي خوانيد.

* ابتدا از ماجراي مربيان كنار گذاشته از استيل آذين كه حدود 5سال گذشته اتفاق افتاد و حالا دارد از شما كسر امتياز مي شود بگوييد.

ابتدا بايد بگويم جا دارد از دوست عزيزم تشكر كنم كه اين هديه 5 را سال پيش به باشگاه استيل آذين داده است. به هر حال اين موضوع به 5 سال قبل و زمان مديريت آقاي پروين و فردي به نام خشايار محسني بر مي گردد. در آن دوره تيم را آقايان بستند چون همه امورات را به آنها واگذار كرده بودم.

* مگر در آن زمان شما هزينه نكرديد كه حالا بايد جريمه بدهيد و 12 امتياز از شما كسر شود ؟

كادر فني كه در آن زمان بسته شد با نظر آقايان بود. آيا باور مي كنيد در آن سال من 7 ميليارد تومان هزينه كرده باشم؟ ولي اين اتفاق در اولين سال حضور استيل آذين در فوتبال آن هم در ليگ يك افتاد. تازه با تلاش زياد صعود هم نكرديم و بعد از مدتي يك چشم روشني هم براي ما ارسال مي كنند.

* اگر امكان دارد واضح تر توضيح دهيد كه ماجراي بدهي و كسر 12 امتياز چيست ؟

بدون شك همانطوري كه خود آقاي خشايار محسني تاييد كرده‌اند، ما 194هزار يورو، يعني 50 درصد از قرارداد مربيان هلندي آن زمان استيل آذين را پرداخت كرديم ولي متاسفانه بعد از بازي اول كه منجر به شكست شد آقايان آقاي يونگ را طي ايميلي كه در اختيار داريم به مرخصي قبل از موعد فرستادند.

* چه كسي اين كار را كرد ؟

خشايار محسني كه مدير برنامه‌هاي مربيان بود. متاسفانه پس از اين اتفاق تمام امورات تيم به عهده همكاران هلندي يونگ سپرده شد و من همان موقع كه متوجه شدم سريعا با پروين صحبت كردم و به ايشان گفتم چطور يك مربي با اين همه هزينه كه به استيل آذين آمده بركنار مي شود؟ آيا مي توان رضايت اين مربي را گرفت؟

* جواب پروين چه بود ؟

ايشان به من قول دادند كه رضايت نامه‌اي را از يونگ خواهند گرفت كه براي باشگاه هم مشكلي پيش نيايد و همين كار را هم كردند. بعد از مدتي يك توافق نامه و رضايت نامه آوردند (تصوير در خبر وجود دارد) اين رضايت نامه جالب است كه به خط آلماني است. پس از بررسي ها متوجه شديم كه اصلا اين خط متعلق به يونگ نيست و اصلا امضايي كه در زير آن زده شده است براي نامه فوق نيست و ربطي به اين ماجرا ندارد . البته بايد اعلام كنم هيچوقت اصل اين مدرك را ما نديديم. بعد از دوسال كه يونگ شكايت كرد كپي آن را به ما دادند. بعد يونگ در فيفا ثابت كرد كه نامه و امضا اصلا دست خط او نيست . بارها در اين مدت بعد از اين که ماجرا را متوجه شدم از محسني خواستم كه اصل اين نامه را به من بدهد تا به ما كمك كند اما هميشه طفره رفت كه اين موضوع نشان دهنده تقلبي بودن وجعل نامه و امضاي يونگ بود.

* اصل نامه پيدا نشد ؟

خير! من الان هم اعلام مي كنم اگر اصل اين نامه را دارند بياورند تا ما همه چيز را متوجه شويم . متاسفانه پس از اين ماجراها كه به همه چيز پي برديم متوجه شدم كه آقاي محسني اعلام كرده افراد كوچك و ناواردي اطراف هدايتي حضور دارند و به او مشاوره غلط مي دهند. يكي از اين افراد خود ايشان است. چون ايشان در آن زمان شخص اول بود كه در كنار مديريت وقت حضور داشت. آقاي محسني فردي بوده كه در ظاهر كمك مي كرده تا تيم با قدرت بسته شود اما پشت صحنه خواسته‌هاي پليدي داشته است . اصلامن از شما مي پرسم كه در كدام قرارداد مربي در جهان، آمده است كه اگر باشگاه استيل آذين با مربي فسخ قرار داد كرد نه تنها پول مربي تمام وكمال پرداخت شود بلكه پاداش و10 درصد خسارت بايد داد . حتما هيچ قراردادي! پس متوجه مي شويم اين يك نوع قرارداد تركمنچاي است و ظلم بزرگي به باشگاه استيل آذين شده است.

* يعني مي‌گوييد خشايار محسني در اين ميان سواستفاده كرده است ؟

بله! ايشان كه آدم واردي بوده است چرا چنين قراردادي را براي اين باشگاه امضا و از اعتمادها سواستفاده كرده است؟ آقاي محسني بايد بداند كه تمام ايميل‌هايش موجود است كه به يونگ نامه زده و او را به مرخصي فرستاده است .علي رغم اينكه يونگ را با امضاي پروين به مرخصي فرستاده است اما او در ايران مانده و گفته اگر من را مرخصي زودتر از موعد مقرر مي فرستيد پس چرا كمك هاي من را سرمربي تيم كرده‌ايد! اينها همه گوياي مسايل است. اينها نشانگر اين است كه آقايان از اعتماد ما سواستفاده كردند تا جيب خود را پر كنند. منظور من از آقايان، آقاي خشايار محسني است.

* آيا بعد از شكايت يونگ، محسني و پروين به شما كمك نكردند ؟

بعد از اين ماجرا مديران وقت استيل آذين، مخصوصا مديران حقوقي بارها از پروين و محسني كمك خواستند اما متاسفانه هيچ كدام اصل رضايت نامه جعلي را به ما ندادند و طفره رفتند؛ حتي زماني وكيل يونگ ثابت كرد كه اين كپي كه ما ارايه كرديم جعلي است. آن زمان هم آقاي محسني به عنوان مدير برنامه‌هاي يونگ براي پاسخگويي نيامد تا دفاع كند من خودم شخصا از محسني خواستم در اين جريان كه اتفاق افتاده با ما كمك كند تا خودش كه اين رضايت نامه جعلي را درست كرده و تبرئه شود ولي اين كار را نكرد.

* حالا بايد چه كرد ؟

من متاسفم كه فردي به نام خشايار محسني در فوتبال ايران رخنه كرده است و متاسفم كه در فدراسيون فوتبال هم از ايشان حمايت مي شود . اين ماجرايي كه ايشان پيش آورده است يك فساد در ورزش ما است؛ يك فردي به خود اجازه مي دهد به باشگاه خصوصي استيل آذين بيايد و جفا كند، فدراسيون هم به جاي اينكه بيايد حق فوتبال كشورمان را بگيرد پس از رايي كه از سوي كميته انظباطي فيفا اعلام شد سريعا اطلاع رساني مي كند كه 12 امتياز از استيل آذين كسر شده است، مثل اينكه قند در دلشان آب شده است! چرا فدراسيون نمي گويد كه در اين كار فردي به نام محسني جعل اسناد كرده تا جيب خود را پر كند و وجهه ايراني را خراب كند؟

* پس از شكايت يونگ چرا زودتر پول او را نداديد تا كار به اينجا نكشد ؟

پس از اينكه اوايل امسال متوجه اين شديم كه به حكم فيفا ما محكوم شده‌ايم و بايد 225 هزار يورو به يونگ پرداخت كنيم و آقايان سر باشگاه استيل آذين را كلاه گذاشته‌اند، سريعا وكيل‌هاي ما با وكيل يونگ تماسي برقرار و صلح نامه اي تنظيم كردند كه در ازاي 55 هزار يورو تخفيف از سوي يونگ اين پول مجددا به آنها پرداخت شود. سپس سريعا 175 هزار يورو طي دوماه به ايشان قرار شد پرداخت كنيم حتي تا بانك هم رفتيم اما با توجه به تحريم هاي بانكي كه خودتان مي دانيد وتعطيلات شنبه ويكشنبه اي كه پيش آمد اين پول با 3 روز تاخير به اين مربي هلندي پرداخت شد. سپس وكيل رسمي آقاي يونگ به كميته انظباطي فيفا نامه زده است كه پول خود را گرفته اند و از استيل اذين رضايت كامل دارند ولي متاسفانه راي فيفا قبل از نامه وكيل يونگ ابلاغ شده بود.

* آيا اميدوار هستيد كه اين ماجرا درست شود ؟

بله ما اميدوار هستيم كه با گرفتن وكيل و قول مساعد و دريافت نامه از وكيل يونگ در سفري كه وكلاي استيل آذين طي روز هاي آينده به سوئيس خواهند داشت، اين 12 امتياز كه حق فوتبال ايران واستيل آذين است به ما برگردد. بالاخره نمي شود كه ما هم پول بدهيم و هم از ما امتياز كسر شود، كتك هم بخوريم و آبروي خودمان را هم بدهيم! اين جفا به بخش خصوصي است. اصلا اگر اين حرف ها را مي زنم قصد ندارم به فردي بي احترامي كنم فقط مي خواهم حقايقي را براي اذهان عمومي روشن كنم كه در اين فوتبال چه خبر است. مي خواهم بگويم كه همه سر من نريزيد و سوال كنيد چه اتفاقي افتاده در اين فوتبال خيلي به ما كه بخش خصوصي هستيم ظلم شده است اين فقط گوشه اي از دفاعيات من است.

* چرا بايد اين اتفاقات پيش آيد؟

متاسفانه پشت صحنه ما فقط فساد است كه باعث مي شود اين طور حق كشي شود وسپس حكمي براي ما صادر شود. به نظر من فدراسيون فوتبال بايد به كمك بخش خصوصي و باشگاه استيل آذين بيايد و بگويد حالا شما كه به تعهد خود عمل كرده ايد ما هم كمك مي كنيم تا مشكل شما حل شود كه به نظر من در كميته انظباطي فيفا ومرحله cas يا همان تجديد نظر خواهي اين مشكل حل مي شود.

* شما اين را قبول نداريد كه كنار شما افراد ضعيفي بوده اند كه اين اتفاقا ها افتاده است ؟

چرا يكي از آن افراد همين آقاي محسني بوده است كه كنار مدير وقت باشگاه بوده است نه من. اصلا همين آقاي محسني به جز اين كار پليد حتي بازيكناني را هم به استيل آذين در طول دوسال آورده است. در سال اول بازيكني به نام «آدي آبا» را كه بازيكني بسيار آماتور بود به استيل آذين آورد. در قوانين فيفا بندي وجود دارد كه وقتي شما بازيكني از رده اماتوري به رده 2 و يا 3 فوتبال مي آوريد بايد حق تربيت و پرورش را به باشگاه اولش كه اين بازيكن را تربيت كرده بدهيد ايشان وقتي اين بازيكن را به استيل آذين اورد و قرار داد بست بايد به ما مي گفت كه اين بازيكن بازيكن آماتور است در حالي كه اين بازيكن قرار داد حرفه اي بسته و پولش را هم گرفته است ما متوجه شديم كه باشگاه اول آقاي آدي آبا پس از 5سال از ما شكايت كرده است كه ما چرا به آنها پول پرداخت نكرده ايم! پس آقاي محسني فردي نالايق وسود جو بوده است كه با هدف ديگري به باشگاه استيل اذين آمده بود.

فقط همين بازيكن بود ؟

سال گذشته هم ايشان دو بازيكن به ما داده است به يكي از اين بازيكنان فقط 25 هزار دلار داديم كه با ما فسخ قرار داد كند و برود چون خاكپور اصلا اين بازيكن را تاييد نمي كرد. آن يكي هم 200 هزار دلار براي نيم فصل از ما گرفت؛ شايد يك بازي هم براي ما نكرد چون خاكپور معتقد بود بازيكن فوق به درد تيم ليگ 3 ما هم نمي خورد تا كي بايد اينطور از فوتبال ما سوءاستفاده شود ودنبال اين باشيم كه سر افرادي را كلاه بگذاريم كه مي خواهند به فوتبال كمك كنند.

* از آقاي محسني شكايت مي كنيد؟

بله لايحه شكايتي را از محسني با تمام اسناد و مدارك تهيه كرده ايم؛ حتي به خود او هم گفته ايم كه اگر اين مسايل منجر به حكمي برعليه باشگاه شود به خاطر جعل اسناد كه جرم كمي نيست و مسايلي كه درباره آدي آبا پيش آمده است مطمئن باشيد از ايشان شكايت مي كنيم و از مراجع قضايي اين موضوع را پيگيري خواهيم كرد تا حقمان را بگيريم.

* اتفاق ديگري نيفتاده است ؟

چرا آقاي يونگ دو همكار هم همراه خودش به ايران آورده بود. همكار دوم ايشان كه فيزيوتراپ بوده است با ايشان 60 هزار يورو قرار داد بستند. اين آقاي فيزيوتراپ قبل از اينكه بازي ها شروع شود پدر يا مادرش فوت مي كند و ايران را ترك مي كند و انصراف از همكاري مي دهد. او اصلا به استيل آذين نيامده است اما آقايان رسيد آورده اند كه در مرحله اول 24 هزار يورو به او پول داده اند و در مرحله دوم هم پول ايشان را از ما كامل گرفته اند.

* پس بايد قبول كنيم كه اين امتياز از شما كسر مي شود؟

خير به آقايان مي گويم بي خود دل خود را صابون نزنيد. اين 12 امتياز با توجه به وكيل هاي كار كشته‌اي كه گرفته ايم به ما برمي گردد. مطمئن باشيد استيل آذين فصل آينده در ليگ برتر با قدرت ظاهر مي شود؛ البته براي گرفتن حق خودمان بازهم مي گويم كه از هيچ تلاشي دريغ نمي كنيم. مطمئن باشيد ما از نظر قانوني نمي گذاريم آب خوش از گلوي آقايان پايين برود.

منبع: ایسنا

پ.ن: بیشتر متن این مصاحبه رو گذاشتم تا دوستان بدونند متن و داخل فوتبالمون چه اتفاقات مالی میفته و فساد و کلاه گذاشتن سر این و اون چه چیز رایجی هست.
صحت و سقم صحبتهای هدایتی رو نمی دونم ولی تصور کنید چقدر بی درو پیکر هست این فوتبال ما اگر این حرفا درست باشه. فکر کنم این محسنی همونیه که در اسلوونی باشگاه فوتبال خریده.

بالا