برگزیده های پرشین تولز

کلوپ DELL Axim X51v٠

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
ویسبار جواب میده برا من.

nephew

Registered User
لایک‌ها
1
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
من چنتا سوال داشتم
1)کسی wis bar رو روی این دستگاه امتحان کرده خوب جواب میده یا نه؟
2)من برای بکاپ گرفتن از دستگاهم می خواستم از sprit backup استفاده کنم ولی دستگاه برنامه رو قبول نمی کرد میشه یه برنامه که سازگار باشه معرفی کنید؟

من قبل از نصب Rolling Driver ريخته بودم روش نصب ميشد ولي كمي مشكل داشت و هنگ هم زياد ميكرد.
بعد پاكش كردم

iman_ppc_866

Registered User
لایک‌ها
0
ویسبار جواب میده برا من.

دوست عزیز میشه لطفا طریقه نسب را یه توضیح بدید ممنون میشم.در مورد این صفحه iphone چی جواب میده؟
دوستان هر کسی یه محافظ صفحه برای x51v گیر آورد من خریدارم پول پست و همه چیشم میدم یه خبر به ما بدید.
ممنون.

hagi_mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نظر شما دوستان در مورد مقایسه پی اس پی با دل انگیز (اکسیم سابق) چیه؟

julian.mercer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان ...

به عنوان کسی که یه سال PSP داشته (البته الان دیگه از شرش راحت شدم :p) ، باید بگم در PSP بدلیل touchscreen نبودن و نداشتن Keyboard عملا امکانات Wifi و Web Browser اون هم بی فایده است .. (در ضمن Wifi در PSP بی نهایت کنده !!) .. PSP خیلی بزرگه و اصلا تو جیب جا نمی شه (مشکلی که همیشه باهاش داشتم) .. نرم افزارهای به درد بخور آنچنانی هم براش نوشته نشده ... (بهترینش یه PDF Viewer هست که با PDF های پرحجم مشکل داره) ... اگه بخوای به عنوان Media Player هم ازش استفاده کنی ، باید بگم ، قدرت خروجی صداش بی نهایت ضعیفه ... برای پخش فیلم ها هم مجبوری مثل iPod همه رو اول Convert کنی که کلی وقت آدم رو هدر میده . پردازندش هم 333 مگاهرتزی هست که البته به خاطر مشکل مصرف باتری زیاد روی 222 مگاهرتز Lock شده :eek:

بازیهاش هم اصلا به درد نمی خورن (از لحاظ گرافیکی) ، با وجود اینکه سه بعدی هستن ، ولی چون Anti-Aliasing توشون انجام نمی شه ، همه لبه ها دندانه دندانه هستن ... البته برای افراد تازه کار که قبلا با کامپیوتر کار نکردن ، شاید جالب باشه ، ولی برای من که همه Game هام رو با AntiAlising 6X انجام می دادم ، خیلی خسته کننده بود ...

به همین خاطر هم ، دادمش رفت جاش یه دونه Creative Zen Vision M 30GB گرفتم !!

حالا بچه ها ، من دو سال پیش خیلی تو نخ Pocket PC بودم ، ولی بی خیالش شدم .. حالا دوباره برگشتم ، می خوام بدونم ، الان Dell اخرین مدلی که داده چیه و قیمتش تو تهران چنده ؟ (همین axim X51v آخریشه ؟؟) ...

تفاوت های x50v و x51v چیه ؟؟ بهتر از Dell هم چیزی هست ؟؟ (یادمه اون موقع ها Fujitsu-Siemens هم بود) ..

hagi_mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
شاید بگین اینجا جای بحث روی پی اس پی نیست ولی انیم همراه آی پاد یه جورایی رقبای پی پی سی ها هستند از جمله دل انگیز
بحث اول رو قبول دارم از کی برد مشکل داره
از نظر وای فای من فکر نکنم زیاد در ایران بخصوص شهرستان مهم باشه چون اینجا کاربرد نداره
از نظر نرم افزار باید گفت مصلما قابل مقایسه با دل انگیز نیست اما در حد خودش خوبه یه ماشین حساب با سینوس و تکست ریدر چیز مناسبی از هیچی بهتره
از نظر مدیا کار یه mp3 پلیر رو می کنه واست کافیه یه hpm-70 یا hpm-65 بزاری کنارش
تو ویدئو هم بی رقیب هست با اون صفحه نمایش بزرگ
من کربن رو توش بازی کردم بسیار جالب بود(خودم 8 سال هست با پی سی بازی می کنم همچنین ps1 , ps2)
اون مطلب هم در firmware های جدید رفع می شه.
در مورد دل انگیز هم می تونین به این آدرس برین
http://handheld.softpedia.com/devices/DELL/index-0.shtml

این mp3 پلیر که فرمودین قیمتش چنده؟
Interface(s) Hi-Speed USB
Released date December 2005
Platforms Windows XP
Dimensions 4.89" x 2.93" x 0.79"
Weight 8.43 oz.
Natively supported music format(s) MP3, WMA, WAV
Signal to noise ratio 97dB
Battery life 14 hrs. (music), 4hrs. (video)
Storage 30GB built-in hard drive
Storage expansion type None
FM tuner Yes (via recording)
Voice recording Yes
Software Creative Media Explorer, MediaSource, Sync Manager
Remote included? No
Inputs / outputs Headphone jack, AV out
Extras? Pouch
Screen 2.5" 262k color LCD
Photo import? No
Natively supported video format(s) MPEG-1/2/4, DivX 4/5, XviD5, WMV9
Max output --
Line-in recording? No
Power source Built-in Li-ion battery

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزیز میشه لطفا طریقه نسب را یه توضیح بدید ممنون میشم.در مورد این صفحه iphone چی جواب میده؟
دوستان هر کسی یه محافظ صفحه برای x51v گیر آورد من خریدارم پول پست و همه چیشم میدم یه خبر به ما بدید.
ممنون.

در اینجاتوضیح دادند:
ایفون جواب نمیده
http://forum.persiantools.com/t41765.html

iman_ppc_866

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
دستگاه من دو سه روز مشکل پیدا کرده.دستگاهم(axim x51v) تا صفحه اول میاد بالا و بعد لاک میکنه حتی خاموشش هم نمیتونم بکنم باید باطری رو در بیارم..البته تو safe mod میتونم بیارمش بالا.تو safe mod میتونم یه back up با برنامه خود دستگاه بگیرم.حالا باید چیکار کنم.مشکل چیه؟یعنی باید هارد ریست کنم؟back up گرفتن کمکی به من میکنه و در کل چه برنامه هایی از من رو حفظ میکنه؟:(

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
برنامه ای نصب کردی که اینطوری شده؟
مثل calligrapher؟

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام دوستان
دستگاه من دو سه روز مشکل پیدا کرده.دستگاهم(axim x51v) تا صفحه اول میاد بالا و بعد لاک میکنه حتی خاموشش هم نمیتونم بکنم باید باطری رو در بیارم..البته تو safe mod میتونم بیارمش بالا.تو safe mod میتونم یه back up با برنامه خود دستگاه بگیرم.حالا باید چیکار کنم.مشکل چیه؟یعنی باید هارد ریست کنم؟back up گرفتن کمکی به من میکنه و در کل چه برنامه هایی از من رو حفظ میکنه؟:(

این جور موارد را در تاپیک های نرم افزار و سوال و جواب مطرح کنید که ربطی به دل و غیر دل نداره!

ppn

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
6
آخرین آپدیت رو برای X50 رو میشه لینکشو یکی بده !

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
خداحافط دل اكسيم
mushy[1].gif

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
اکسیم دوستان چه خبر؟ یادش بخیر دستگاه خوبی بود
156fs423159.gif
. الان که فروختمش قدرشو میفهمم. هرچند که اتم بیشتر به کارم میاد . قیمتی چیزی دارید ازش؟ ( نوش که فکر نکنم پیدا بشه. دست دو رو میگم ).

A-P-Razaghi

Registered User
لایک‌ها
24
فروش كارت CF مودم 56K براي پاكت پي سي
با استفاده از اين كارت بر روي دستگاه Pocket PC خود (PDA) كه داراي اسلات كارت حافظه CF مي باشد مي توانيد يك مودم قابل نصب به تلفن (DialUP) شويد.
كارت فوق كاملا آكبند مي باشد

http://forum.persiantools.com/t105083.html

بالا