برگزیده های پرشین تولز

کی اسم این فیلم رو میدونه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

smart_msb_2008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
نیاز دیدم پستی به این نام باز کنم تا تمام کسانی که فیلمی رو دیدن ولی اسمش رو نمیدونن و در صدد تماشای دوباره اون هستن با کمک کسان دیگه نامش رو یاد بگیرن تا بتونن تهیه ش کنن.

برای مثال من فیلمی رو از وسط تو تلویزیون دیدم و نمیدونم اسمش چیه (از صدقه سر صدا و سیما) و یا اینکه تلویزیون فیلمی رو پخش کرده که تو بازار فیلم همچین اسمی نیست (بازم از صدقه سر صدا و سیما )
اون موقع میتونید بیایید اینجا و داستان و یا هر مشخصاتی که از فیلم دارید رو تو پیام بگذارید و امیدوار باشید که کس دیگری همین فیلم رو دیده و اسم فیلم یادشه و به خودش زحمت بده به شما یک پیام خصوصی و یا پیام همگانی ارسال کنه،تا گره کار شما باز شه:rolleyes:

smart_msb_2008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
نیاز دیدم پستی به این نام باز کنم تا تمام کسانی که فیلمی رو دیدن ولی اسمش رو نمیدونن و در صدد تماشای دوباره اون هستن با کمک کسان دیگه نامش رو یاد بگیرن تا بتونن تهیه ش کنن.

برای مثال من فیلمی رو از وسط تو تلویزیون دیدم و نمیدونم اسمش چیه (از صدقه سر صدا و سیما) و یا اینکه تلویزیون فیلمی رو پخش کرده که تو بازار فیلم همچین اسمی نیست (بازم از صدقه سر صدا و سیما )
اون موقع میتونید بیایید اینجا و داستان و یا هر مشخصاتی که از فیلم دارید رو تو پیام بگذارید و امیدوار باشید که کس دیگری همین فیلم رو دیده و اسم فیلم یادشه و به خودش زحمت بده به شما یک پیام خصوصی و یا پیام همگانی ارسال کنه،تا گره کار شما باز شه:rolleyes:

اقا مشتری اولش هم خودمم
داستان فیلمی هست که اسمش رو نمیدونم
فیلم مربوط به بعد از ترور جان اف کندی میشه که یک تیم تحقیق پی میبره کسی که به عنوان قاتل کندی معرفی شده یک حقه بوده و قاتل واقعی توسط 12 نفر دیده شده که طی حوادثی همه ان شاهدان کشته میشن

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
تاپیکش موجوده دوست عزیز: راهنمایی در مورد نام فیلم ها, لطفا توی همون تاپیک ادامه بدین.

لطفا پیش از ایجاد تاپیک ایندکس بخش رو چک کنین که تاپیک مشابهش نباشه. مرسی.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا