برگزیده های پرشین تولز

کی اینجا اهل بورس بازیه ؟

ebrahim18

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر کسی هست بگه اوضاع چجوریاست . اگر بورس بازی یاد بگیرید میتونید یه درآمد نسبتا خوب داشته باشید .
اولین درس : بورس جای پولهای پس اندازه . نباید خونه و ماشین رو فروخت و سهام خرید.

forexian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
خوب اصلی ترین اصل را به طور اصیل گفتی
افرین
من تنها دلخوشیم در بورس تهران اینه که مثل بعضی از بروکرها پیپ دز نیستند و خیالم راحته چون تو کشورمه

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
من اتفاقا خیالم راحت نیست چون اوضاع سیاسی مملکتم خوب نیست کافیه یه نفر به کلش بزنه یه فکری بکنه تا همرو بدبخت کنه

forexian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست من
این یکی رو سخت در اشتباهی
من اینو مطمئن هستم
حیف نمی شه بحث سیاسی کرد:f34r:
ولی انصافا تا مدتی راحت باش;)

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
بورس ایران با سیاست 100% در ارتباطه کسی موفقه که از اوضای سیاست هم 2 کلوم بدونه ، شاخص کل بازار بورس قبل انتخابات 13000 بود اما الان 9500 و همچنان در حال افت خواهد بود و 1 ماهیه که برای کمتر شدن افت از 5% تغییرات به 2% تغییر دادن چون بالا که نمیره لاقل با رشد کمتری بیاد پایین

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
من تو شرکت یکی از سهم هایی که دارم یه فامیل نزدیک دارم در مورد سیاستهای بازار بورس در دولت آقای احمدی نژاد مطالبی میگفت که قابل توجه بود میگفت که این سیاست دولت بود نه مشکلی که برای بورس رخ داده باشه یعنی اینکه قیمت سهامها بیاد پایین تا کسی پولش رو نکشه بیرون و نقدینگی دست شرکتها باشه تا بشه باش رونق اقتصادی رو بالا برد ولی در عوض درصد سود سهامداران رو زیاد کنن میگفت حتی دارن روی سهام خودشون کار میکنن تا امسال دوباره سودشو بیشتر کنن .
اینطور که من میبینم حالا حالا ها باید دل به سود سهامم ببندم تا ببینیم چی میشه

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از saeid.z :
من تو شرکت یکی از سهم هایی که دارم یه فامیل نزدیک دارم در مورد سیاستهای بازار بورس در دولت آقای احمدی نژاد مطالبی میگفت که قابل توجه بود میگفت که این سیاست دولت بود نه مشکلی که برای بورس رخ داده باشه یعنی اینکه قیمت سهامها بیاد پایین تا کسی پولش رو نکشه بیرون و نقدینگی دست شرکتها باشه تا بشه باش رونق اقتصادی رو بالا برد ولی در عوض درصد سود سهامداران رو زیاد کنن میگفت حتی دارن روی سهام خودشون کار میکنن تا امسال دوباره سودشو بیشتر کنن .
اینطور که من میبینم حالا حالا ها باید دل به سود سهامم ببندم تا ببینیم چی میشه

من از اونای بودم که هفته ای یه بار آرژانتین بودم برای خرید و فروش (موج بازی) اما تا مرداد که دیدم اوضاع رو ، کشیدم بیرون هرچی سهم داشتم و خوب شد که فروختم
56.gif

برای جدیدی ها شاید بورس خوبی باشه اما برای کسی که قبلش داشته و این نزول ها نه

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
کسی خبر نداره گروه بهمن سود سهامداران رو کی و چطوری میخواد پرداخت کنه یا کرده ؟ این رفیق ما هم گیر کرده با این سهام هیچ جا خبری نیست . اصلا اینگار دلشون نمیخواد بدن
هر کی میدونه یه ندایی بده خا اجرش بده !

بالا