برگزیده های پرشین تولز

کی stormpay می خواد؟

metal1929

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سایت 12 دیلی به غیر از stormpay دیگه با هیچ جا کار نمی کنه.
البته نه فقط 12daily بلکه خیلی از سایتهای معتبر دیگه هم همین شیوه رو پیش گرفتن. چون stormpay بهشون گفته اگه می خوان با جای دیگه کار کنن دیگه نمی تونن با stormpay کار کنن .
البته stormpay هم راحته. من تو 12daily با stormpay کار می کنم و معمولا بین 3 تا 4 روز بعد از expired شدن پولمو می دن.

اگر کسی هم نیاز داشت به stormpay , من می تونم براش تهیه کنم و یا با e-gold و یا EMO براش تبدیل کنم​
.

6600

Registered User
لایک‌ها
4
چطوری تهیه می کنی ؟
شما خارج از کشور هستی؟
ممنون میشم توضیح بدی در ضمن اگه این روال پیش بره ایرانی ها باید قید کسب درامد رو بزنن :(

metal1929

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من داخل ایران زندگی می کنم. تنها کاری که کردم این بود که با یه نرم افزار آی پی خودمو عوض کردم . همین ! من حسابم تو 12daily بزرگه به خاطر همین به اندازه کافی stormpay دارم . البته باید بگم داشتم . الان حدود 1000$ برام مونده که می تونم با e-gold یا EMO عوض کنم

metal1929

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی من یه تایپک دیگه مشابه همین به اشتباه زدم . بلد نیستم پاکش کنم.ادمین عزیز اگه ممکن پاکش کن

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از metal1929 :
من داخل ایران زندگی می کنم. تنها کاری که کردم این بود که با یه نرم افزار آی پی خودمو عوض کردم . همین ! من حسابم تو 12daily بزرگه به خاطر همین به اندازه کافی stormpay دارم . البته باید بگم داشتم . الان حدود 1000$ برام مونده که می تونم با e-gold یا EMO عوض کنم
فقط تغيير آي پي كافيه؟؟
من يه بار استورم پي رفتم عضو بشم با آي پي كشور چك مشكلي هم نبود فقط شماره تلفن ميخواد براي وريفاي, يعني اون الكيه كه شما با تغيير آي پي عضو شدي؟؟
راهنمايي كني ممنون ميشم:)

metal1929

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره .من فقط با تغییر آی پی عضو شدم

Sahram

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوتا سوال داشتم =

اول اینکه آیا باید حتما verifie بشیم و دوم اینکه اگه نیاز به تایید شدن نداره چطوری می شه پول را به ایگولد ترانسفر کرد .

باتشکر

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
حالا بگو آی پیتو با چی عوض کردی!

EWP

Registered User
لایک‌ها
0
تمام اطاعاتی که ميدين بايد درست باشه...در ضمن FEE برای کسای که Unverifid هستن ۵.۹ درصد هست اما برای کسای که NetIba Certified هستن مثل من ۲.۹ درصد هست...:)
هيچ جوری هم نميشه پولتون رو خارج کنين چون ايران رو قبول ندار و طبق قوانينش اگه کسی Stormpay رو به هر چيز ديگه ای تبديل کنه حسابش رو ميبندن

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
به نقل از EWP :
تمام اطاعاتی که ميدين بايد درست باشه...در ضمن FEE برای کسای که Unverifid هستن ۵.۹ درصد هست اما برای کسای که NetIba Certified هستن مثل من ۲.۹ درصد هست...:)
هيچ جوری هم نميشه پولتون رو خارج کنين چون ايران رو قبول ندار و طبق قوانينش اگه کسی Stormpay رو به هر چيز ديگه ای تبديل کنه حسابش رو ميبندن
حالا این که وگفتی یعنی چه؟

navdl

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از EWP :

خوب چه فایده ای داره:eek: وقتی نتونی خارج کنی

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از میلاد :
حالا بگو آی پیتو با چی عوض کردی!
راست میگه. میشه به ما هم یاد بدی؟ چشکلی عوض کردی و ثابت نگه داشتی؟

بالا