برگزیده های پرشین تولز

یعنی کسی پیدا نمیشه به این امتیازات منفی رسیدگی کنه!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

textyab

Registered User
لایک‌ها
104
سلام و وقت بخیر خدمت وبمستران.

به همه ی مدیران پیام میدم برای این امتیاز منفی بی جهتی که برای من ثبت شده است و هیچکسی جواب پیام بنده رو نمیدن.

جز یک شخص که فرمودن با Forum Manager در تماس باشم.

دوتا پیام دادم کسی پاسخگو نیست.

جناب لطفا رسیدگی کنین.

@Forum Manager

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
سلام

بک لینک گرفتن در سایت های خارجی به صورت ثبت لینک در بخش نظرات در پایان به ضرر سایت شما تمام می شود چون خیلی هاشون نظرات رو بعد از یه مدت پاک میکنند یا کلا اون صفحه رو ریمو میکنن از سایتشون و به نظر من اصلا اصولی نیست...

اگر زمان دقیقی را مشخص کردن و گفتن شما حتما بعد از 3 ماه نتیجه میگیرید و نگرفتید حرف شما درسته ولی اگر تایم مشخصی ندادن، پیشنهاد میکنم که بین خودتون حلش کنید و توافقی برای حذف امتیاز منفی اقدام کنید، و در پایان اگر احساس کردید حقی از شما ضایع شده مدیران محترم موظف هستند نسبت به امتیاز منفی که برای شما ثبت شده تحقیق و اقدامات لازم را مبذول بفرمایند.

textyab

Registered User
لایک‌ها
104
سلام

بک لینک گرفتن در سایت های خارجی به صورت ثبت لینک در بخش نظرات در پایان به ضرر سایت شما تمام می شود چون خیلی هاشون نظرات رو بعد از یه مدت پاک میکنند یا کلا اون صفحه رو ریمو میکنن از سایتشون و به نظر من اصلا اصولی نیست...

اگر زمان دقیقی را مشخص کردن و گفتن شما حتما بعد از 3 ماه نتیجه میگیرید و نگرفتید حرف شما درسته ولی اگر تایم مشخصی ندادن، پیشنهاد میکنم که بین خودتون حلش کنید و توافقی برای حذف امتیاز منفی اقدام کنید، و در پایان اگر احساس کردید حقی از شما ضایع شده مدیران محترم موظف هستند نسبت به امتیاز منفی که برای شما ثبت شده تحقیق و اقدامات لازم را مبذول بفرمایند.

شما از کجا میدونید که بنده از سایت های خارجی بک لینک گرفتم؟

ممنون از شما

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653

textyab

Registered User
لایک‌ها
104
با تشکر از مدیریت محترم.
رسیدگی شد.