برگزیده های پرشین تولز

یکی طریقه اضافه کردن عکس به تکسچر فتوشاپ رو به من بگه خواهشا!!!!!!!

shopfree

Registered User
لایک‌ها
18
سلام،اساتید ما هرچی گشتیم پیدا نکردیم....
یکی طریقه اضافه کردن عکس به تکسچر فتوشاپ رو به من بگه

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
فایل عکس مورد نظر رو از منوی open از فولدر آن اجرا کنید سپس تکسچر فوتوشاپ رو هم فایلش رو از منوی open اجرا کنید سپس روی عکس مورد نظر کلیک کرده بعد از منوی image ، سایز عکس را هم مطابق اندازه مورد نظرتان درآورده بعد روی آیکون rectangular marquee tool کلیک کرده و دور عکس را با آن محصور کنید و سپس به منوی edit رفته و روی گزینه copy کلیک کنید و بعد مکانی روی تکسچر که می خواهید عکسی آنجا کپی شود را باز با rectangular marquee tool محصور کرده و وارد منوی edit شده و روی گزینه paste کلیک کنید عکس با اندازه مورد نظر در همان کادری که با rectangular marquee tool درست کرده بودید کپی می شود.

Last edited:

mehdeejay2020

Registered User
لایک‌ها
570
نمونه ش رو بده که چه طوری بشه.آخه سوال واضح نیست

shopfree

Registered User
لایک‌ها
18
منظورم اینه که وقتی روی filter و بعد روی filter gallery کلیک میکنی ،سمت راست پایین پایین نوشته texture که توش 6 تا عکسِ defulte هستش!!! میخوام عکسهایی که به عنوان texture دانلود کردم رو بزارم کنار اونا!!! میشه؟؟؟

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
فکر نکنم بشه ولی از عکس تکسچر میشه با روش زیر بجای همان فیلتر استفاده کرد

عکس تکسچر رو باز کنید عکسی که می خواهید توش این تکسچر رو اضافه کنید رو هم باز کنید از منوی image سایز عکس رو با تکسچر یکی کنید سپس روی منوی window رفته روی arrange و بعد روی tile کلیک می کنید سپس روی آیکون move رفته و تکسچر رو drag and drop بکنید روی عکس طوری که کاملا عکس رو پوشش بده بعد در پایین منوی layers در گوشه سمت راست روی layer تکسچر کلیک کنید و در زبانه زیرش soft light یا overlay رو انتخاب کنید تکسچر روی عکس قرار میگیره و بعد آنرا به صورت فایل jpeg می توانید save کنید

لینک زیر هم درباره همین موضوع توضیح داده

http://www.iheartfaces.com/2013/06/how-to-create-textures-in-photoshop/

بالا