برگزیده های پرشین تولز

یک کارت گرافیک خوش قیمت و پر بازده نیاز دارید ؟ تجربیات من رو بخونید !

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
سلام. بعد از کلی این ور اونور کردن و سیستم بستن متنوع بالاخره تونستم یک میان رده خوش قدو بالا رو هم امتحان کنم . اونم برای اولین بار از سری AMD !

کارت گرافیک : Gigabyte RX470 !

دوستان بنده یک ماهی هست دارم این کارتو بالا پایین میکنم. توی قیمت خودش فوق العاده عمل میکنه. بازی های شرلوک هلمز و مافیا رو با وضعیت ULTRA اجرا کردم . بدون کوچکترین لگی ! حرارت کارت هم بسیار خوب عمل میکنه و توی دوره فنه 60 روی 50 ثابت میمونه که فوق العاده به نظر میاد ! از لحاظ مصرف و توان برق خیلی خیلی بهینه تر از مدل های قبل هستش و خصوصا 480 ای که بزرگترین مشکلش داغ کردن و مصرف برق اون بود. از لحاظ فریم دهی توی تستی که من انجام دادم توی بازی های سنگین مثل شرلوک هلمز و یا نید فور اسپید 2015 - 60 فریم رو گرفتم و قدرتش رو مشابه 970 جی تی ایکس و حتی توی دایرکت ایکس 12 بهتر از اون دیدم . فعلا هم بازی مافیا روی 30 فریم لاک هستش و تا فردا منتظرم ببینم استیم 60 فریم آپدیت رو میده اونم تست کنم یا نه. ضمنا این رو هم بگم این مدل از سری ایسوس و سافایر فرکانس بهتری داره . قیمتش هم معادل 1 میلیون تومان فیکس هستش.

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
انتخاب بسیار خوبیه . کلا به دلیل لیتوگرافی 14 نانو حرارتش هم قابل قبوله

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
موضوع اصلی گیمیر ها الان بهینه بودن کار توسط سازنده ها باید باشه که نیست متاسفانه !

مثالش بازی مافیا 3 که علاوه بر داستانو شخصیت و مسیر مسخره بازی کله کارت های گرافیک رو به چالش کشیده :)) . اینکه پردازنده رو میچسبونه به سقف به کنار. میزان فریم دهی رو ببینید ...

untitled-1.png

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
بله شرکت سازنده بازیها هم در راستای سیاست های شرکت تولید کننده سخت افزار میان نیاز به ارتقا بوجود میارند . چون همکاری نزدیکی با هم دارند .

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
قیمت این کارت چقدره دوستان؟

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
GIGABYTE RX 470 G1 Gaming WF2X 4GB GDDR5
1 میلیونه

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
بله شرکت سازنده بازیها هم در راستای سیاست های شرکت تولید کننده سخت افزار میان نیاز به ارتقا بوجود میارند . چون همکاری نزدیکی با هم دارند .
دقیقا همینه. باور کن این نسخه ریمستری از مافیا 2 هست. کاملا مراحل اون بازی توی ذهمنه ! یکمی ابو تاب تر دادن. و الا چی شد که حتما برای یک بازی که امسال ارائه میشه حتما یک کارت گرافیک ...
خداوکیلی فیفا یا پس رو ببینید. چون میدونه مشتری های خاصه خودش رو داره هیچوقت دنبال این جنگولک بازیا نیست ! خدا لعنتشون کنه.

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
قیمت این کارت چقدره دوستان؟
گارانتی اصلی 1080 تقریبا. متفرقه تا 1 تومن هم دیدم من .

فقط یک موردی. این کارت تا دمای 50 درجه اصلا کار نمیده فنش ! بعدش کم کم میره نهایت روی 40 لاک میشه . اعلام شده توی آپدیت های درایور این موضوع حل شه. فعلا دارم از برنامه استفاده میکنم برای تنظیم دور فن . موردی هم نبوده.

بالا