• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

■■ فروش لپ تاپ ●●◄ MSI CX61-i7-6-500-GT640M ●●◄▌ آکبند ▐

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Zener

Registered User
لایک‌ها
64
با سلام

اعلامیه ی فروش یک مورد لپ تاپ آکبند رو قرار میدم ؛ امیدوارم مورد توجه قرار بگیره /

مشخصات فنی :

محصولات MSI نیاز به تعریف ندارند چه برسه به این مورد که قوی ترین CPU و قویترین GPU که در سری های غیر گیمینگ ازش استفاده میشه رو دارا هست
و بلحاظ قدرت در سطح فوق العاده ای قرار میگیره.

▼▼ Specifications ▼▼
▼▼▼▼

CPU ▼

(Intel Core i7 3630QM \ The 3rd Generation Intel® Core™ ( Ivy Bridge
---------------------------------------------------------
GPU ▼

NVIDIA GeForce GT640M ( 2 GB * DDR3 ) + intel HD 4000
--------------------------------------------------------------
Chipset ▼

Intel HM76
-----------------------------------------------------------
LCD ▼

/ HD / 15.6" / LED backlight / 1366x768
Memory ▼

6GB DDR3 / 1600 Mhz
Storage ▼

Western Digital
/ 500GB / SATA / 5400rpm

----------------------------------------------------------------
Webcam ▼

HD type
(30fps@720p)
----------------------------------------------------------------
Communication ▼

Gigabit LAN
(Wireless LAN (802.11 b/g/n
Bluetooth v4.0
---------------------------------------------------------------
Optical Drive

DVD-RW
-------------------------
------------------------------------------------------------------
Card Reader ▼

MMC/SD/SDHC/SDXC/MS/MS Pro/HG
-----------------------------------------------------------------------------
I/O Ports

D-Sub(VGA) : 1
HDMI : 1
USB 2.0 port : 1
USB 3.0 port : 2
Mic-in/Headphone-out : 1/1
OS

Windows 7

Battery

6Cells
Dimensions

383(W)
249.5(D)
32.3~37.6(H)
Weight

2.4Kg

شرایط دستگاه :

• دستگاه آکبند هست اما پلمپ نیست ؛ ظاهرا 1 بار هنگام خرید برای تست و 2 بار هم جهت رویت اعضای خانواده :) باز شده و البته خیلی کم روشن مونده.
  • و اینکه تا 2014 هم گارانتی ماتریکس داره.
  • کارت قرعه کشی ماتریکس هم استفاده نشده.

دو مورد تصویر از اون رو میتونید در زیر ببینید :

21012013103.jpg 21012013110.jpg

شرایط فروش و واگذاری :

• تحویل در مازندران و تهران بصورت حضوری امکان پذیر هست تا از هر جهت خیال خریدار راحت باشه ...
  • برای باقی نقاط هم به هر طریقی که مورد نظر و تائید خریدار باشه و با هزینه خودش ارسال خواهد شد
  • به هیچ عنوان امکان تعویض وجود نداره و تنها` نیّت بر فروش هست
.
.
.

▼ آپدیت شده در 07\11\91 ▼

قیمت پایه : 2,850,000 تومان

قیمت فروش فوری : 3,100,000

• لطفا قوانین بازارچه رو مد نظر داشته باشید ؛ بطور مثال زیر قیمت پایه پیشنهاد ندید ؛

• تنها قیمت های پیشنهادی در تاپیک معتبر هست ؛

• به اندازه ی کافی در هر ضمینه ای بحث شده ، تحت هیچ شرایطی هیچگونه بحث و نظر کارشناسی ای رو در هر زمینه ای پذیرا نیستم ؛ لطفا رعایت کنید.

.
.
.
.

Last edited:

Nart

Registered User
لایک‌ها
297
ببخشید مگه قیمت نوش چنده؟

mha_mha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

Zener

Registered User
لایک‌ها
64
بابا چه خبره! قیمت های نجومی میدی! جهت آگاه سازی، قیمت نوش 2580 هست نه این قیمت که شما میگی، تازه با ویندوز8 اوریجینال!
لینک خرید از فروشگاه پارمیس که داری نماد اعتماد الکترونیکی هم هست:

MSI CX61 Core i7 6GB Ram Classic Series Notebook (MSI :: ام اس آی) - لپ تاپ - لپ تاپ 14 اینچ به بالا

ممنون از توجهت دوست عزیز

بعید میدونم قیمت هاشون بروز باشه / اما چشم ، من فردا با اون شرکت تماس میگیرم ببینم اوضاع از چه قرار هست.

در مورد win 8 ؛ فکر نمیکنم این مدل با win 8 وارد شده باشه و چون فعلا در سطح جهانی با این سیستم ارائه میشه اون شرکت هم همین رو زده؛ به هر حال فردا نتیجه رو همینجا منعکس میکنم.

Last edited:

Zener

Registered User
لایک‌ها
64
بابا چه خبره! قیمت های نجومی میدی! جهت آگاه سازی، قیمت نوش 2580 هست نه این قیمت که شما میگی، تازه با ویندوز8 اوریجینال!
لینک خرید از فروشگاه پارمیس که داری نماد اعتماد الکترونیکی هم هست:

MSI CX61 Core i7 6GB Ram Classic Series Notebook (MSI :: ام اس آی) - لپ تاپ - لپ تاپ 14 اینچ به بالا

ممنون از توجهت دوست عزیز

بعید میدونم قیمت هاشون بروز باشه / اما چشم ، من فردا با اون شرکت تماس میگیرم ببینم اوضاع از چه قرار هست.

در مورد win 8 ؛ فکر نمیکنم این مدل با win 8 وارد شده باشه و چون فعلا در سطح جهانی با این سیستم ارائه میشه اون شرکت هم همین رو زده؛ به هر حال فردا نتیجه رو همینجا منعکس میکنم.

با اون شرکت تماس گرفتم و در مورد win 8 موضوع همونطور که حدس میزدم بود و چون صرفا قابلیت نصب win8 رو داره اونها هم درچ کردند.

در مورد جنس هم گفتند که موجودی ندارند پس نمیشه به اون قیمت استناد کرد../

قیمت رو هم پیشنهادی قرار دادم ../

Last edited:

Zener

Registered User
لایک‌ها
64
دوستان اگر پیشنهادی دارید یا صحبتی هست لطفا در تاپیک مطرح کنید ؛ حداقلش اینه که تاپیک بالا میمونه :)

Last edited:

hosein32.h

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست قیمت مد نظر خودتون چیه من میخوام اگه مناسب باشه

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
خیلی بالا گرفتی رفیق
دو هفته پیش با دلار 3300 قینتش تو نمایندگی بازار رضا 2300 بود البته جای رم 6 رمش 4 بود . چطور میگین وارد نمیشه؟ توی چند تا تایپیکم به دوستانی که میخواستن کم هزینه کنن پیشنهاد دادم برن سراغش,بخاطر قیمت مناسبش.
از نظر قطعات خوبه و من خودمم اول جذبش شدم اما بعد که دست گرفتم دیدم کیفیت ساخت بدنش جالب نیست

تو مقطع فعلی ۲۰۰ تومن افزایش دلار هم در نظر بگیریم (که ۱۷۵ رقم درست هست) میشه ۲۴۵۰ آک بندش

Zener

Registered User
لایک‌ها
64
خیلی بالا گرفتی رفیق
دو هفته پیش با دلار 3300 قینتش تو نمایندگی بازار رضا 2300 بود البته جای رم 6 رمش 4 بود . چطور میگین وارد نمیشه؟ توی چند تا تایپیکم به دوستانی که میخواستن کم هزینه کنن پیشنهاد دادم برن سراغش,بخاطر قیمت مناسبش.
از نظر قطعات خوبه و من خودمم اول جذبش شدم اما بعد که دست گرفتم دیدم کیفیت ساخت بدنش جالب نیست

تو مقطع فعلی ۲۰۰ تومن افزایش دلار هم در نظر بگیریم (که ۱۷۵ رقم درست هست) میشه ۲۴۵۰ آک بندش

سلام

من بازاری نیستم و قیمت ها دستم نیست ؛ اما خیلی جاها تماس گرفتم و سر زدم که نداشتند.آخرین قیمت فروشی که برای همین مدل یعنی رم 6 گیگ بهم دادند 2,680 بود که البته اون هم برای مدتی پیش بود.
اینی که میگم دیگه وارد نمیشه و ندارند هم از قول ماتریکس هست.لطفا تماس بگیرید و خودتون بپرسید.
این هم شماره ی ماتریکس : 2700-021
اما شما در بین همه ی برند ها ، خیلی کم این سی پی یو و گرافیک رو در کنار هم می بینید.حدود 1 ماه پیش قیمت مدل مشابه ایسوس با هارد 750 دقیقا 3,350,000 بود که این قیمت منطقی هم هست.البته طبق اطلاع بنده اون مدل هم الان موجود نیست.
در لپ تاپ های غیر گیمینگ و به عنوان بالاترین و بروزترین cpu بیشتر از 90% از مدل ها دارای سی پی یو Intel Core i5-3210M هستند با قیمتی بین 2,200 تا 2,400 که گرافیکشون هم 640 نیست.
این دستگاه Intel Core i7-3630QM رو داره که اگه بگردید رو کمتر دستگاهی میبینید.
3630 نزدیک به دو برابر قوی تر از 3210 هست. سند :

PassMark - Intel Core i5-3210M @ 2.50GHz - Price performance comparison

PassMark - Intel Core i7-3630QM @ 2.40GHz - Price performance comparison

شما اگه لپ تاپ 6 میلیونی زیر رو ببینی که یکی از بچه های همینجا گذاشته برا فروش ، میبینی که همین سی پی پو روش هست. لینک :

http://forum.persiantools.com/t346960.html

با این تفاسیر ، کانفیگ ، قیمت سایر برندها و شرایط بازار ، شما بگو من چند قمیت بدم داداش گلم ؟!

Last edited:

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
سلام

من بازاری نیستم و قیمت ها دستم نیست ؛ اما خیلی جاها تماس گرفتم و سر زدم که نداشتند.آخرین قیمت فروشی که برای همین مدل یعنی رم 6 گیگ بهم دادند 2,680 بود که البته اون هم برای مدتی پیش بود.
اینی که میگم دیگه وارد نمیشه و ندارند هم از قول ماتریکس هست.لطفا تماس بگیرید و خودتون بپرسید.
این هم شماره ی ماتریکس : 2700-021
اما شما در بین همه ی برند ها ، خیلی کم این سی پی یو و گرافیک رو در کنار هم می بینید.حدود 1 ماه پیش قیمت مدل مشابه ایسوس با هارد 750 دقیقا 3,350,000 بود که این قیمت منطقی هم هست.البته طبق اطلاع بنده اون مدل هم الان موجود نیست.
در لپ تاپ های غیر گیمینگ و به عنوان بالاترین و بروزترین cpu بیشتر از 90% از مدل ها دارای سی پی یو Intel Core i5-3210M هستند با قیمتی بین 2,200 تا 2,400 که گرافیکشون هم 640 نیست.
این دستگاه Intel Core i7-3630QM رو داره که اگه بگردید رو کمتر دستگاهی میبینید.
3630 نزدیک به دو برابر قوی تر از 3210 هست. سند :

PassMark - Intel Core i5-3210M @ 2.50GHz - Price performance comparison

PassMark - Intel Core i7-3630QM @ 2.40GHz - Price performance comparison

شما اگه لپ تاپ 6 میلیونی زیر رو ببینی که یکی از بچه های همینجا گذاشته برا فروش ، میبینی که همین سی پی پو روش هست. لینک :

http://forum.persiantools.com/t346960.html

با این تفاسیر ، کانفیگ ، قیمت سایر برندها و شرایط بازار ، شما بگو من چند قمیت بدم داداش گلم ؟!

MSI اومده یه لپ تاپ با کانفیگ خوب و ارزون قیمت داده . بنظر من مشکل اصلیش هم بدنش بود که واقعا تو ذوق میزد.
انقدر بدنه ضعیف بود که در لپ تاپ رو که میخواسنم باز کنم کل لپتاپ میومد رو هوا.یکی از دلایل سبک وزنیش هم همینه.دوتا برند رو صرفا از نظر سخت افزار داخلی نباید مقایسه کرد. ضمن اینکه کیفیت قطعات استفاده در هر برند با برند دیگه و هر مدل با مدل فرق داره.
شما بقول خودت قیمت نداری اما من قیمت دارم که مطرح کردم. ۲۳۰۰ همین کانفینگ با رم ۴ نمایندگی اصلی MSI بازار رضا ولیعصر دو هفته پیش(میزان افزایش احتمالی رو هم که بالا گفتم). همون زمان دقیقا تو پاساژ همین کانفینگ لنوو رو ۳۲۰۰ میدادن یعنی حدود ۱ میلیون بالاتر. در ضمن قیتی که من میگم با قیمت لینکی که یکی از بچه ها گذاشتته سنخیت داره هرچند توی بازار که بری قیمتا پایینتر از لینکها پیدا میشه و نزدیکتر به قیمتی که با در نظر گرفتن افزایش گفتم(۲۴۵۰ بارم ۴)
در هر حال موفق باشید.

Zener

Registered User
لایک‌ها
64
MSI اومده یه لپ تاپ با کانفیگ خوب و ارزون قیمت داده . بنظر من مشکل اصلیش هم بدنش بود که واقعا تو ذوق میزد.
انقدر بدنه ضعیف بود که در لپ تاپ رو که میخواسنم باز کنم کل لپتاپ میومد رو هوا.یکی از دلایل سبک وزنیش هم همینه.دوتا برند رو صرفا از نظر سخت افزار داخلی نباید مقایسه کرد. ضمن اینکه کیفیت قطعات استفاده در هر برند با برند دیگه و هر مدل با مدل فرق داره.
شما بقول خودت قیمت نداری اما من قیمت دارم که مطرح کردم. ۲۳۰۰ همین کانفینگ با رم ۴ نمایندگی اصلی MSI بازار رضا ولیعصر دو هفته پیش(میزان افزایش احتمالی رو هم که بالا گفتم). همون زمان دقیقا تو پاساژ همین کانفینگ لنوو رو ۳۲۰۰ میدادن یعنی حدود ۱ میلیون بالاتر.
در هر حال موفق باشید.

تو پست قبلی یادم رفت در مورد این کیفیتی که میگید پاسخ بدم. ولی من که دیدم نه تنها اونطور که شما میفرمایی نبود ، بلکه کیفیت خیلی هم مطلوب بود. نمیدونم شما چطور دارید این حرف رو میزنید و به هیچ وجه اون ضعف بدنه ای که می فرمائی رو قبول ندارم !!
نظر شما محترم و رو سر ما جا داره اما لزوما برابر با واقعیت نیست.
به هر حال و قطعا ما اینجا بحث کیفی نداریم !!!
اما هرکی اومد جنس رو دید ، بخاطر ضعف بدنه اون رو نخواست و این قضیه رو برام روشن کرد ، من هزینه ی ایاب ذهابش رو هم میدم !!!!

در مورد شرایط مقایسه ای که میفرمائید حرفتون درست ، اما من دارم MSI رو مقایسه میکنم !! و فکر نمیکنم که برند پَستی باشه !!
من دیروز یه هارد میخواستم بخرم با فاصله ی زمانی 20 دقیقه که رفتم مغازه ی طرف ، یارو دوباره زنگ زد قیمت گرفت !! آیا تو این بازار شما انتظار داری من به قیمت 2 هفته پیش استناد کنم !!!

در ضمن لینک زیر رو ببینید ، یعنی می خواید بگید که از دو هفته پیش تا حالا لنوو 400 تومن ارزون شده !!

IBM Lenovo ideapad Z500-A - لپ تاپ آی بی ام لنوو ایدیاپد زد 500

در ضمن باید بگم 3632 ضعیف تر از 3630 هست و باز هم میتونم لینک بزارم.
--------------------------------------------------------------

دیگه بحث کارشناسی قیمت کافیه ؛ من از اون عدد که برای قیمت پایه گفتم صرف نظر میکنم.دوستان فقط پیشنهاد قیمت رو اگر دارند مطرح کنند ؛ اگر به حد معقولی رسید واگذار میشه .../

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
دیگه بحث کارشناسی قیمت کافیه ؛ من از اون عدد که برای قیمت پایه گفتم صرف نظر میکنم.دوستان فقط پیشنهاد قیمت رو اگر دارند مطرح کنند ؛ اگر به حد معقولی رسید واگذار میشه .../

موفق باشی عزیز

Nart

Registered User
لایک‌ها
297
دوست عزیز آخرش چند میدین این لب تاب زیبارو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Zener

Registered User
لایک‌ها
64

tetis

Registered User
لایک‌ها
0
قيمت آخرتون را پخ كنيد عزيزم

milad-ninja

کاربر تازه وارد
لایک‌ها