• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

★★★ سفارش انواع کالا از فروشگاه DHgate چین ★★ ارسال مستقیم کالاها به ایران با گارانتی تحویل کالا ★★★

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
DHgate_logo.svg.png

سلام خدمت بازدید کنندگان
سایت دی اچ گیت DHgate از بابت برایند مزایا و معایب بهترین سایت چینی بعد از aliexpress است

حتی از لحاظ رضایتمندی مشتریان بالاتر از علی اکسپرس قراد دارد
www.trustpilot.com.jpg
حدود 5 سایت اینترنتی چینی وجود دارند که Market Place هستند و فروش آنلاین انواع و اقسام کالا دارند
ولی بهترین های آنها از لحاظ قیمت - فراوانی فروشنده ها - تنوع کالا و تضمین و گارانتی محصول اول علی اکسپرس و دوم دی اچ گیت است. این دو سایت دارای اندورسمنت هستند و ضمانت حفاظت از پول خریدار دارند (Buyer's Protection) در حالی که بقیه سایتهای چینی این امکان را ندارند و اکثرا B2C شخصی کار می کنند.
من تحقیقات زیادی کردم و در مجموع دی اچ گیت را بهترین سایت با قابلیت ارسال مستقیم کالا به ایران تشخیص دادم

دوستانی که تمایل به خرید از سایت دارند و مشکل سفارش دادن و پرداخت دارند من با کارمزد ثابت مبلغ ده هزار تومان براشون انجام میدم
مبلغی که باید پرداخت کنند خیلی راحت محاسبه میشه

قیمت روز دلار در صرافی ها
4% + (میانگین قیمتی دلار اینترنتی)
+
10000 تومان کارمزد

ملاک قیمت دلار از سامانه اتحادیه طلا جواهر و صرافی المپیک اخذ می گردد.

http://www.tgju.org
http://www.o-xe.com/

نحوه سفارش:
خود کالا رو نام می برید یا لینک کالا رو می فرستید
مبلغ کالا را مطابق شرح بالا واریز می فرمایید
به من اطلاع میدهید .آدرس و مشخصات شما رو می گیرم و کالای شما را سریع سفارش می دهم
سفارش رو از خارج ایران و با اکانت خودم ثبت می کنم تا کوچکترین مشکل احتمالی هم پیش نیاد
هر چند که این سایت هیچ مشکلی با ایران نداره و خدمات رسانیش عالیه

شرایط و ضوابت:
من فقط پرداخت کننده شما هستم برای بهای سفارش - در اصل تومان شما را به دلار قابل پرداخت در سایت تبدیل میکنم.
در نتیجه

• هیچ مسیولتی در قبال خود کالا و ارسال مرسوله با من نیست .این سایت ارسال مسقیم به ایران دارد و مرسوله مستقیم به آدرس سفارش دهنده پست میشود و من دستری دخل و تصرفی در خود جنس و مرسوله ندارم.
  • کارمزد ده هزار تومان [بابت ثبت اطلاعات سفارش شما در سایت] برای مبالغ تا سقف نیم میلیون تومان است که تقریبا شامل 90 درصد سفارش هاست. بالای این مبلغ کسی خواست مبلغ توافقی.
راه های ارتباط:
مستقیم به من زنگ بزنید: 0013312481256
تلگرام: 0013312481256
وایبر: 0013312481256

راهنمای کامل قوانین و مقررات ورود کالا از طریق پست ایران
ورود كالا از طريق پست
ترخيص كالاهايي كه از طريق پست وارد مي‌شود باستثناي اقلامي كه ورود آنها از نظر شرعي يا قانوني ممنوع است مشروط برآنكه جنبه تجاري پيدا نكند تا ارزش حداكثر پنجاه (50) دلار به نام هر نفر بدون پرداخت حقوق گمركي و سود بازرگاني، بدون مطالبه كارت بازرگاني و مجوزهاي مقرر در جدول مقررات صادرات و واردات، بلامانع است. درصورتي كه ورود كالا از اين طريق به صورت يك جريان تجاري درآيد يا مشكلات ديگري را براي كشور ايجاد كند، وزارت بازرگاني مي‌تواند با هماهنگي وزارت پست و تلگراف و تلفن فهرست كالاهاي مذكور را براي جلوگيري از ترخيص به گمرك اعلام نمايد.
تبصره- ورود كالاهاي موضوع ماده (38)مقررات صادرات و واردات (بدون انتقال ارز) از طريق پست نيز امكان‌پذير مي‌باشد.
ماده 38 مقررات صادرات و واردات : (واردات قطعي كالا به صورت بدون انتقال ارز) مجوزهاي مقرر در جدول ضميمه اين آئين نامه قابل ترخيص مي‌باشد.
1- قطعات يدكي، ابزار برشي، قالب نو يا مستعمل و نمونه كالا (براي تحقيق و كپي‌برداري) براي واحدهاي توليدي، آموزشي يا تحقيقاتي همچنين نمونه دارو (فرآورده‌هاي دارويي، مواد اوليه و مواد جانبي) و مواد مورد نياز براي بسته‌بندي آن، تجهيزات و ملزومات پزشكي، آزمايشگاهي و بهداشتي، شير و غذاي كودك، كتب و نشريات و تجهيزات آزمايشگاهي و ملزومات تحقيقات علمي براي دانشگاه‌هاي علوم پزشكي درصورتي كه جنبه تجاري نداشته باشد، رأساً به نام واحد توليدي يا مؤسسه آموزشي يا تحقيقاتي يا درماني مربوط قابل ورود و ترخيص است.
2- در صورت كسر تخليه، ضايعات كالاي وارداتي و مغايرت كالاي وارداتي با كالاي سفارش شده كه فروشنده خارجي ملزم به ارسال كالاي مجاني براي جبران خسارت مي‌گردد كالاي ارسالي با تشخيص گمرك ايران و موافقت وزارت بازرگاني قابل ورود و ترخيص است.
تبصره 1- كسري محتويات محموله‌هاي (C.K.D) كارخانجات مونتاژ كه پس از ترخيص كالا از گمرك معلوم مي‌گردد، تنها با تشخيص وزارتخانه توليدي ذي‌ربط و موافقت وزارت بازرگاني قابل ترخيص خواهد بود.
تبصره 2- اقلام وارداتي مورد نياز واحدهاي توليدي كه پس از ترخيص از گمرك مشخص شود فاقد كيفيت مورد سفارش بوده، با تأييد وزارتخانه توليدي ذي‌ربط و تأييد وزارت بازرگاني قابل ترخيص است.
3- در مواردي كه خريدار موفق به اخذ تخفيف از فروشنده شود با مشخص نمودن ارتباط مورد با واردات قبلي خود، واردات و ترخيص كالاي ارسالي بابت تخفيف با تشخيص گمرك ايران و موافقت وزارت بازرگاني بلامانع است.
4- كاتالوگ، بروشور، تقويم، كتابچه، CD، ديسكت، نوار و ميكروفيلم حاوي مشخصات فني و تجاري كالا، اسناد مربوط به حمل كالا، نقشه‌هاي فني و نمونه‌هاي فاقد بهاي ذاتي ( نظير تابلو منسوجات و غيره) بدون پرداخت سود بازرگاني و بدون كسب مجوزهاي مقرر در جدول ضميمه اين آئين نامه قابل ترخيص مي‌باشد.
5- كالاهاي مورد نياز پيمانكاران و مشاوران، با تشخيص و موافقت سازمان دولتي ذي ربط و موافقت وزارت بازرگاني قابل ورود و ترخيص است.
6- ورود و ترخيص موقت يا قطعي كتب و نشريات، CD، ديسكت، نوار و ميكرو فيلم حاوي مطالب علمي و فرهنگي و ساير محصولات صنعت چاپ، تكثير و كپي‌برداري در زمينه‌هاي علمي و فني با موافقت وزارتخانه‌هاي “علوم، تحقيقات و فناوري” و “بهداشت، درمان و آموزش پزشكي” حسب مورد و در ساير زمينه‌ها با موافقت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي بدون ارايه هيچگونه مجوز ديگري قابل انجام است.
7- اجزاء قطعات، تجهيزات و لوازم مورد نياز خط توليد واحدهاي توليدي داخلي كه براساس قرارداد فروش از طرف فروشندگان خارجي به صورت رايگان به نام واحد توليدي ارسال مي‌گردد، به تشخيص وزارتخانه توليدي ذي‌ربط و موافقت وزارت بازرگاني قابل ترخيص خواهد بود.
8- اجزاء قطعات و لوازم مورد نياز براي تعمير و نگهداري و خدمات پس از فروش دستگاه‌هاي خارجي موجود در داخل كشور توسط نمايندگي‌هاي مجاز، با كسب مجوزهاي لازم قابل ترخيص مي‌باشد.

Last edited:

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
سلام جناب قیمت این کتابخوان تا درب منزل چند در میاد؟

https://www.aliexpress.com/item/Rus..._6&btsid=2a2059e4-195d-4a3f-8fc8-5ca1b1715b5e
سلام
سایت علی اکسپرس ارسال کالا به ایران ندارد
جنس اول باید به آدرس دیگه ای برود. سپس برای شما ارسال شود. که مستلزم وقت و پول بیشتری میشه
از دوستان علی اکسپرسی باید قبمت بگیرید

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89

pishini

Registered User
لایک‌ها
450
مادربرد دوئل سوکت سوکت2011 میتونی پیداکنی?
سایت که برای مابازنشد

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
خرید خودکار جاسوسی با ارزانترین قیمت. فقط 8 دلار !!!
rBVaGlRmPUuAN8N9AAKYgVlwDRM019.jpg
rBVaGlRmPd-AeOxtAAECXLi1ocQ805.jpg

NEW 1280*960 SPY Video Record Camera Pen HD DVR memory card Micro SD Card Hidden

record what you have seen without anyone know!!!

100%

Smallest Pin-hole Camera made especially for spy use / personal safety

External Memory: support the TF/Micro SD expansion card from 128MB to 16GB (Memory Card Not Included)

Internal Memory: No

High definition video with voice (Built-in MIC)

Color Video and Audio Recording

Video AVI Format :1280 x 960 High Resolution (30fps)

Photo JPEG Format:3264 x 2488 pixels

Playback video on your PC

Easy connection with PC/Laptops, no drivers needed

Easy to use "One " record button

USB Plug & Play Compatible

Built-in rechargeable high-capacity Lithium polymer

Real time record any video and audio evidence instantaneously

Support system: Windows98SE/ME/2000XP/2003/Vista LINUX2.4 above and automatically distinguish operating system

It be used as USB drive/pen/camcorder/PC Camera/Photo

Dimensions: 140mm x 12mm

Package included:

1 x Mini Spy Pen Camera DVR Video Recorder HD 1280 x 960 (Memory Card Not Included)

1 x USB Charge Cable

1 x User manual

vahidtato

Registered User
لایک‌ها
701
سلام
لطفا یه پیام تو تلگرام بدید
ممنون
09183570228

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
*** انواع ساعت جیبی اتومات و کوارتز برای هر سلیغه با قیمت های فوق العاده - انتخاب از بین 100ها مدل ***

1862 Antique Golden Dragon Style1.jpg 1862 Antique Golden Dragon Style2.jpg 1862 Antique Golden Dragon Style3.jpg 1862 Antique Golden Dragon Style4.jpg
Eagle Silver Black Retro Quartz Pocket Watch1.jpg Eagle Silver Black Retro Quartz Pocket Watch3.jpg Eagle Silver Black Retro Quartz Pocket Watch4.jpg Eagle Silver Black Retro Quartz Pocket Watch5.jpg Eagle Silver Black Retro Quartz Pocket Watch6.jpg
Gold Pocket watch Vintage Pendant6.jpg Gold Pocket watch Vintage Pendant7.jpg Gold Pocket watch Vintage Pendant5.jpg Gold Pocket watch Vintage Pendant4.jpg Gold Pocket watch Vintage Pendant2.jpg
Small shell shaped pocket watch1.jpg Small shell shaped pocket watch2.jpg Small shell shaped pocket watch3.jpg Small shell shaped pocket watch4.jpg Small shell shaped pocket watch5.jpg
Golden Masonic Free-Mason7.jpg -Masonic Free-Mason Freemasonry Design1.jpg Golden Masonic Free-Mason5.jpg Golden Masonic Free-Mason4.jpg

فایل های ضمیمه

• Eagle Silver Black Retro Quartz Pocket Watch2.jpg
    Eagle Silver Black Retro Quartz Pocket Watch2.jpg
    77.9 KB · نمایش ها: 5
  • Gold Pocket watch Vintage Pendant1.jpg
    Gold Pocket watch Vintage Pendant1.jpg
    82.9 KB · نمایش ها: 4
بالا