• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅✅✅ 5ستاره و نظر برای اپلیکیشین شما در کافه بازار✅✅✅

وضعیت
موضوع بسته شده است.

5starco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

فروش برنامه خود را چندبرابر کنید!

توسعه دهندگان زیادی در کافه بازار بنا بر مصاحبه مدیران این شرکت، درآمدهای میلیونی در ماه دارند. چرا شما جزء این دسته افراد نباشید؟

همانطور که می دانید برای قرار گرفتن برنامه شما در لیست پرطرفدار ها، فاکتورهای زیادی از جمله تعداد نظرات، امتیاز (ستاره ها) و میزان خرید و بازدید تاثیر گذار است. ما برای شما این کار آسان کرده ایم و کمک می کنیم در عرض چند روز در لیست پرطرفدار ها قرار بگیرید و فروش برنامه خود را افزایش دهید. اما روش کار به چه صورت است؟

آفرهای ما برای شما:

1- برای برنامه های رایگان یا درون پرداخت به ازای هر نظر و 5ستاره = قیمت 1500 تومان
این آفر برای مایکت و کافه بازار عرضه می شود

· اعتمادسازی = برای اطمینان از عملکرد، شما می توانید لینک برنامه خود را بدهید و دو نظر با نام کاربری های متفاوت برایتان ارسال می شود.

· حداقل تعداد سفارش= 10 عدد

به امید درامدهای میلیونی شما
1f609

Last edited:

iDev

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
امیدوارم شما و توسعه دهنده(!) ای که از این راه ها میخوایین به درآمد برسین از این کشور محو بشین.

ویرایش: ببخشید کمی تند رفتم، در صورت عدم هدایت به راه درست ...

5starco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امیدوارم شما و توسعه دهنده(!) ای که از این راه ها میخوایین به درآمد برسین از این کشور محو بشین.
لزومی به بحث نمیبینم ولی در همین انجمن افراد زیادی به فروش بک لینک و رپورتاژ مشغول هستند. آیا شما برای ایشان هم همین کامنت را میذارین؟ لطفا اگر نمیپسندین تاپیک را خراب نکنید. ممنون

iDev

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
لزومی به بحث نمیبینم ولی در همین انجمن افراد زیادی به فروش بک لینک و رپورتاژ مشغول هستند. آیا شما برای ایشان هم همین کامنت را میذارین؟ لطفا اگر نمیپسندین تاپیک را خراب نکنید. ممنون
حوزه ای که بنده پیگرش هستم و در حال افزایش تخصصم در اون هستم اندرویده، راجع به مواردی که فرمودین دانش لازم رو ندارم که نظر بدم.
بحث فقط نپسندیدن من نیست، این کار شما تیشه به ریشه میزنه، حتما راه های قانونی و اخلاقی تری برای افزایش کاربران اپ ها موجود هست، توسعه دهنده اگر کمی آینده نگری داشته باشه حتما به عواقب این کارش پی میبره.
تنها کاری که از دست من در مقابله با این قبیل اقدامات برمیاد، تلنگر زدن به شمای نوعی و گزارش به کافه بازار و امثالش هست.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا