• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

❶①⓴⑳ خریدار مودم 2750U یا هر مودم با قابلیت USB Hosting نو/کارکرده با گارانتی ❶①⓴⑳

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahdips3

Registered User
لایک‌ها
121
خریدار فوری مودم 2750U یا هرمودم دیگر با قابلیت USB Hosting آکبند یا کارکرده با گارانتی

لطفا پیشنهادات خودتون رو همینجا اعلام کنید " با ذکر دقیق مدل و قیمت و اینکه آکبند یا کارکرده هست "

ترجیحا سری N .کسی هم قصد تعویض داشت یدونه 8901 که از ترکیه خریداری شده موجوده.کاغذ خرید از فروشگاه هم قابل ارائه هست.

اگر قیمت خوب بدید هم این مودم جداگانه فروخته میشه TP-8901 wireless G + 4Prot Lan 100mb/s

mahdips3

Registered User
لایک‌ها
121
اگر خریدار دیگری نبود ، پیشنهاد جنابعالی در کمیسیون عالی خرید و فروش بررسی و نتیجه متعاقبا اعلام می شود. پس منتظر باشید ;)

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
عزیز من 2750دارم اماقصد فروش ندارم این یو اس بی که داره چکارایی میشه باهاش کردبه جزوصل شدن به کامپیتور واسه اینترنت
اگه سوالم مسخره است وحوصلتو سرمیبره ببخش
حداقل اپ حساب کن

mahdips3

Registered User
لایک‌ها
121
:Dمدل 2750u یدونه پورت usb مخصوص print server , usb hosting داره.یعنی میتونی پرینتر رو به پورت usb مودم وصل کنی و شیر کنی.بعدش با لپ تاپ و ... میتونی براحتی و هرجایی از پرینترت استفاده کنی.یا اینکه هارد اکسترنال بدون آداپتور رو بهش وصل کنی و کلیه کاربران شبکه می تونن از هارد متصل به مودم برای ذخیره و خواندن اطلاعات استفاده کنن.

جسارتا اگر خواستید مودم رو بفروشید و مدل دیگه تهیه کنید خریدارم
:wacko::wacko: عجب سوال مسخره ای کردم؟؟!!!!:rolleyes:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
:Dمدل 2750u یدونه پورت usb مخصوص print server , usb hosting داره.یعنی میتونی پرینتر رو به پورت usb مودم وصل کنی و شیر کنی.بعدش با لپ تاپ و ... میتونی براحتی و هرجایی از پرینترت استفاده کنی.یا اینکه هارد اکسترنال بدون آداپتور رو بهش وصل کنی و کلیه کاربران شبکه می تونن از هارد متصل به مودم برای ذخیره و خواندن اطلاعات استفاده کنن.

گرامی من یه TP-LINK 8961 خریدم چند رو پیش ولی بازش نکردم،به خاطر نداشتن همین پورت USB ... البته لازمش ندارم ولی فکر میکنم نداشتن این پورت یه کسری مهم هست ... به نظر شما ارزش داره منم دنبال 2750 باشم ؟ البته TP-LINK8968 هم اون پورت رو داره؟

mahdips3

Registered User
لایک‌ها
121
دوست عزیز والا این پورت usb برای بنده مهمه.چون تو خونه بجز بنده همه لپ تاپ دارن و برای گرفتن پرینت باید پرینتر رو با کابل usb به لپ تاپشون وصل کنن.ولی اگر از این پورت استفاده نمی کنید خیلی چیز مهمی نیست و نبودشم براتون فرقی نمی کنه.اگر چندتا لپ تاپ و دسکتاپ دارید براتون لازمه چون میتونید هارد اکسترنال بهش وصل کنید و همه کاربران شبکه بتونن مثلا برنامه های کاربردی و خروجی برنامه ها و کلا هرچیزی رو بینشون به اشتراک بذارن و لازم نباشه هارد اکسترنال و فلش رو بین سیستم ها جابجا کنید.امیدوارم توضیحات مناسبی داده باشم

البته مدل tp-8968 هم هم این پورت رو داره ولی بدلیل فول اسپید بودن300mb/s و قدرت بیشتر قیمتش باید بالاتر از این مدل ها باشه.بنده که تو مراکز فروش ندیدم ولی فکر کنم بالای 160 تومن باید باشه

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,450
با اجازه استارتر بنده هم خریدار چنین مودمی هست..
پی نوشت : استارتر عزیز اگر فکر میکنید نظم تاپیکتون بهم میخوره.. بگید تا پست رو حذف کنم..

mahdips3

Registered User
لایک‌ها
121
با اجازه استارتر بنده هم خریدار چنین مودمی هست..
پی نوشت : استارتر عزیز اگر فکر میکنید نظم تاپیکتون بهم میخوره.. بگید تا پست رو حذف کنم..

اختیار دارید دوست عزیز .تاپیک برای خریداری این مودم هست.هرکی این مودم رو برای فروش داشت، فرقی بین بنده و شما نیست.می تونید پیشنهاد خرید رو همینجا بدید

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010

دستت درد نکنه استارترمحترم واقعااطلاعات خلاصه وکارراه اندازی دادی الان به خرید خودم می بالم(عجب چیزی گرفتم ها بدون اینکه بدونم:D)
با این چیزایی که گفتید دیگه دلم نمیاد بفروشمش
ولی انشاالله شماهم بتونی یدونه پیداکنی
برج 2که من گرفتم 90درصدمغازه ها2730داشتن کلی گشتم تا2750پیداکردم

mahdips3

Registered User
لایک‌ها
121
دوستان 2750U یا هرمودم وایرلس با قابلیت usb hosting/print server خریداریم.
یدونه هم 8901 برای فروش یا تعویض هست.

9vin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من d-link 2600u وایرلس که فقط واسه تست باز شده با گارانتی بهت میدم 60

خواستی خبر کن ......

mahdips3

Registered User
لایک‌ها
121
من d-link 2600u وایرلس که فقط واسه تست باز شده با گارانتی بهت میدم 60

خواستی خبر کن ......

ممنون دوست عزیز ولی بنده مودم با قابلیت usb hosting لازم دارم ولی قیمتتون مناسبه با وضعیت دلار امروز:cool:

vahid_41852

Registered User
لایک‌ها
10
ممنون دوست عزیز ولی بنده مودم با قابلیت usb hosting لازم دارم ولی قیمتتون مناسبه با وضعیت دلار امروز:cool:

بنده یدونه 2750U دارم چند می خری؟ (کاملا سالم و در حد صفر) اگه قیمت خوبی بخواهی می فروشمش نوش 115 تومن هست الان
به غیر اون پورت USB یه ویژگی دیگه هم داره که می تونی یکی از پورت های لن رو که فکر کنم پورت 4 باشه رو به WAN تبدیل کنی حالا این WAN چی هست و به چه دردی میخوره؟
شما با داشتن پورت WAN می تونید از یه وسیله ای که اینترنت داره مثل مودم معمولی یا مودم وایمکس و ... اینترنت رو داخل مودم وایرلستون شیر کنید دقیقا یعنی همون کاری که روتر وایرلس یا اکسس پوینت انجام میده

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا