برگزیده های پرشین تولز

⭐️⭐️فروش لایسنس بهترین نرم افزار لینک سازی و سئو در دنیا⭐️⭐️

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
سلام دوستان

اگر سایتی داشته باشین حتما در جریان ارزش لینک سازی برای اون هستین.تقریبا میشه گفت بعد از محتوا اصلی ترین عامل موفقیت سایت بک لینک هست.( حتی خودتون هم حتما دیدید که سایتی با محتوای ضعیف با داشتن بک لینک های خوب نتایج خیلی خوبی رو توی گوگل گرفته )

عمل لینک سازی به شدت زمان بر و طاقت فرسا هست به طوری که باید دنبال تارگت خوب باشین، توی اون سایت عضو بشین، ایمیلتون رو تایید کنید، یه محتوا داخل سایت بارگذاری کنید ، و سپس لینک رو شاید بتونید قرار بدید که خیلی زمان زیادی از شما میگیره و درصد موفقیت پایینی هم داره .

تاحالا شده به این فکر کنید که چقدر خوب میشد اگر همه کار ها رو میشد اتوماتیک انجام داد و از صد ها سایت معتبر و قوی و با اتوریتی بالای دنیا بک لینک های خیلی با ارزش گرفت و هرچه سریع تر به موفقیت نزدیک شد ؟

از حدودا ده سال پیش تا به خال نرم افزار های زیادی برای این کار وارد بازار شدن و کم کم ا رده خارج شدن چونکه معمولاسبک کاری خاصی داشتن و قابل شناسایی بودن.به طوری که یه کاربر معمولی هم میتونستی متوجه بشه که این لینک ها چطور ساخته شدند.

اما پایان راه نبود و نرم افزار رنکر ایکس وارد بازار رقابت شد و با اپدیت های سریع خودش (حدودا ماهی 2ال 3 اپدیت ) همیشه خودشو به روز نگه داشت و همیشه چند قدمی از بقیه رقبا جلوتر بود.

این مقدمه رو گفتم که یه آشنایی کلی با این سیستم داشته باشین.

آدرس سایت اصلی نرم افزار : https://rankerx.com/homepage/

اطلاعات بیشتر رو میتونید داخل سایت مطالعه کنید ولی یه توضیح کلی میدم به شما :

طرز کار نرم افزار رنکر ایکس:

برای شما به طور خودکار محتوای انگلیسی یونیک و اختصاصی تولید میکنه.
عکسی که نیاز دارین رو سرچ میکنه و داخل متن قرار میده.

توی چند صد سایت معتبر به طور کاملا کامل و صحیح با ایمیل انتخابی خودش یا ایمیل شما عضو میشه.
لینک سایت شمارو به صورت یک لایه یاچند لایه داخل اون سایت ها قرار میده.
و تمام.
از اینجا به بعد باید منتظر ایندکس شدن ( با روش هایی که بهتون داده میشه ) و پیشرفت روز افزون سایتتون باشین.

توجه داشته باشین که کل این پروسه با کیفیت بالا انجام میشه و به طوری که هیچوقت هیچ جریمه ای از طرف گوگل شامل شما نمیشه به چند دلیل :
1- اینکه سایت هایی که لینک شما داخل اونا قرار میگیره از معتبر ترین سایت های دنیا هستن( مثل Goodreads یا استک اور فلو و ...) و گوگل هیچوقت اینجور سایت های رو غیر مفید نمیدونه .

2- اینکه این پروسه کاملا طبیعی انجام میشه و هیچ اثری از فعالیت اتوماتیک نیست. و طبیعتا هیچ ضرری نداره برای هیچ نوع سایتی.
3-تفاوت ادرس سایت ها، لوکیشن سایت ها، نوع و سبک کاری سایت های و و همچنین نوع لینک ها ( ریپورتاژ - فروم.امضا و...) به گوگل این اعتماد رو میده که سایت شما به علت مفید بودن داره بک لینک میگیره و نه دلیل دیگه ای.

توجه داشته باشین که اپدیت ها هواره شمارو جلوتر از هر سیستم دیگه نگه میدارن و هیچ ایرادی رو نمیشه وارد کرد به این سیستم.

همونطور که میدونید بازار وب ایران خیلی بزرگ هست.شما با خرید این نرم افزار میتونید سفارش های لینک سازی زیادی بگیرید و کسب و کار خودتون رو شروع کنید مثل سایت هایی که الان فعالن و با قدرت خیلی خیلی کمتر از این نرم افزار دارن خدمات رو به قیمت بالایی ارایه میدن.

سایر اطلاعات نرم افزار :

نشانگر آپدیت ها (به تاریخ دقیت کنید) : لینک از سایت مدیوم

ویژگی ها : ویژگی های رنکر ایکس

قیمت لایسنس نرم افزار به صورت لایف تایم : 999$

توجه داشته باشید که این نرم افزار چند سال پیش خریداری شده و الان به علت کمبود وقت و بلا استفاده موندن و از همه مهتر خدمت مقدس سربازی به فروش میرسه .

تلگرام من برای اسخ دادن به پرسش های شما یا هر مورد دیگه ای که بود .اگر نیاز به تماس تلفی دارید پیام بدید شماره ارسال میشه براتون :ایدی تلگرام

Last edited:

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
پ.خ و تلگرام پیام دادم چک کنید

profile

Registered User
لایک‌ها
78
سلام.
دوست عزیز قیمت خودتونو بگید

crypto.lover.irani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز
قیمت همه لایسنس های که از نرم افزار های مختلف دارید ا بدین لطفا
من برای یک سایت با حوزه فروش اکانت میخام استفاده کنم ایا میشه کمپین خوب بزنیم؟
اسم سایتم ارزوب هست حدود چند ماهی دارم محتوا تولید میکنم و روی سئو داخلی فعال هستم
ایا به نظرتون روی Arzweb من جواب میده لطفا راهنمایی کنید تشکر

بالا