• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

24 واحدم مونده!

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام
برای ترم بعد فقط 24 واحدم مونده ، من اصلا در این مورد هیچ اطلاعی ندارم صرفا شنیدم که میشه 24 واحد رو تو یه ترم اگه ترم آخر باشی برداشت درسته؟
و اینکه اگه کسی هست که برداشته لطفا مشکلات 24 واحد با هم تو یه ترم که توش هم کارآموزی هم پروژه هست رو بگه.
ممنون
من ترسم از اینه که کنار حجم زیاد درسا همه درسا با هم مشکل تایم دشته باشن یعنی سه درس رو یه روز یه ساعت داشته باشم اونوقت چی میشه؟

Last edited:

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
801
on the edge of a super-massive black-hole
فقط نخ و سوزن مرغوب به میزان کافی دم دست داشته باشید.

razhaypenhan

Registered User
لایک‌ها
115
سلام.بله میدن تمام بیست جهار واحدت رو بهت میدن ولی دیگه خودتی که بتونی همه رو پاس کنی با توجه به اینکه کاراموزی و پروژه داری البته میتونی تا 6 واحد دو درسی رو بذاری واسه معرفی به استاد که کارت راحت بشه

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام.بله میدن تمام بیست جهار واحدت رو بهت میدن ولی دیگه خودتی که بتونی همه رو پاس کنی با توجه به اینکه کاراموزی و پروژه داری البته میتونی تا 6 واحد دو درسی رو بذاری واسه معرفی به استاد که کارت راحت بشه
6 واحد؟ فک نکنم بشه دانشگاه دولتیه.

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
من خودم دولتی میخونم تا دو درس که 6 واحد بشن و عملی هم نباشن مغرفی میدن
میشه یه توضیحی هم در مورد معرفی به استاد بدین؟
کلا چه جوریه؟
من ترم قبل یکی رو میشناختم که تنها یه درس 2 واحدیش مونده بود که کلا میومد دانشگاه :rolleyes:

razhaypenhan

Registered User
لایک‌ها
115
ببین به شکله که اون درس رو تو ترمت انتخاب نمیکینی و دو هفته بعد از امتحاتات میری یه امتحان ازت میگیرن بعدش تموم.طبیعتا هم درسای رو بذار واسه معرفی که خ اسون باشن مث درسای عمومی (اخلاق و این چیزا;);)
در اون مورد هم ک گفتید نمیدونم دقیق باید اون بابا کارش گیر کرده باشه وگرنه میدن مغرفی رو حتما از اموزش دانشگات خوب پرس و جو کن

/HO3EIN/

Registered User
لایک‌ها
446
در صورتی که هیچ واحدی ازتون نمونه و با این 24 واحد فارق التحصیل بشید مجازید 24 واحد بگیرید در غیر این صورت نمیدن بهتون
مشکلشم اینه حجم درسا زیاده هر روز دانشگاهی کلا سخترین و پر حجم ترین ترمت میشه اما در عوض دیگه فارق التحصیل میشی
من ترم اخر کاردانی این کارو کردم اخر ترم 14 تا امتحان دادم در کل ترم اخر همیشه سخته

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
ببین به شکله که اون درس رو تو ترمت انتخاب نمیکینی و دو هفته بعد از امتحاتات میری یه امتحان ازت میگیرن بعدش تموم.طبیعتا هم درسای رو بذار واسه معرفی که خ اسون باشن مث درسای عمومی (اخلاق و این چیزا;);)
این فرقش با ترم عادی فقط همینه که کلاس نمیری؟

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
در صورتی که هیچ واحدی ازتون نمونه و با این 24 واحد فارق التحصیل بشید مجازید 24 واحد بگیرید در غیر این صورت نمیدن بهتون
مشکلشم اینه حجم درسا زیاده هر روز دانشگاهی کلا سخترین و پر حجم ترین ترمت میشه اما در عوض دیگه فارق التحصیل میشی
من ترم اخر کاردانی این کارو کردم اخر ترم 14 تا امتحان دادم در کل ترم اخر همیشه سخته
من ترسم از اینه که کنار حجم زیاد درسا همه درسا با هم مشکل تایم دشته باشن یعنی سه درس رو یه روز یه ساعت داشته باشم اونوقت چی میشه؟

/HO3EIN/

Registered User
لایک‌ها
446
واسه امتحان شاید تو یه روز باشن اما واسه کلاس که واسه ما همون موقع انتخاب واحد ارر میده میگه تداخل کلاس ها
در کل این احتمالی گفتی کمه اگرم اتفاق بیوته اینجوری نیست همه باهم مشکل داشته باشن البتعه بعضی درسام احتمالن اگه کم باشید ارائه بشه اما کلاسش برگزار نشه احتمالن اما از اموزش دانشگاه دقیق بپرس
در کل این ترمی که داره میاد ترم کوتاهیه زیاد نگران نباش

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
برای من هم فک کنم 24 یا 26 واحد مونده همین مشکل رو دارم...

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
اگر فکر میکنید سخت هست کلش را در یک ترم نگیرید. ولی من ترم آخر 24 واحد گرفتم، تابستانش را هم 7 واحد گرفتم و سخت بود ولی تمام شد.

سلام
برای ترم بعد فقط 24 واحدم مونده ، من اصلا در این مورد هیچ اطلاعی ندارم صرفا شنیدم که میشه 24 واحد رو تو یه ترم اگه ترم آخر باشی برداشت درسته؟
و اینکه اگه کسی هست که برداشته لطفا مشکلات 24 واحد با هم تو یه ترم که توش هم کارآموزی هم پروژه هست رو بگه.
ممنون

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
24 واحد رو میدن , موفق باشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی ! :general510::general510::general510::general510::general510::general601::D
به ما گفتن ماکزیمم یه درس 2 یا 3 واحدی میتونی معرفی به استاد بزنی

بالا