برگزیده های پرشین تولز

_▂▃▅▇█▓▒⭐️⭐️بـــک لینک ارزان و مؤثر , برای هر سلیقه ای⭐️⭐️▒▓█▇▅▃▂_

mohaghegh

Registered User
لایک‌ها
95
بک لینک ارزان | خرید بک لینک دائمی | بک لینک با کیفیت | فروش بک لینک | خرید بک لینک | بک لینک انبوه و گروهی | لینک بیلدینگ | صفحه اول گوگل | بک لینک قوی رنک 5 و 6 ایرانی | فروش بک لینک وبلاگ
سلام دوستان
از اسم تاپیک مشخصه که فروش بک لینک در روش ها و پکیج های مختلف داریم

✅ روش اول: ثبت لینک شما در مجموعه وبسایتهای بسیار قدرتمند ✅
بعد از کم اهمیت شدن فاکتور پیج رنک و وجود سایتهایی با پیج رنکهای فیک(تقلبی) تصمیم گرفتیم تا مجموعه سایتهامونو بر اساس پیج اتوریتی و قدرت دامنه واسه لینکدهی دسته بندی کنیم
این وبسایتها با موضوعات متفاوت بصورت روزانه بروزرسانی میشوند و بر حسب قدرت و پیج اتوریتی به دو گروه تقسیمشون کردیم:
گروه اول : وبسایتهای الماسی :
1 - بروزترین مرجع خبری : پیج اتوریتی 57
2 - سایت خبری : پیج اتوریتی 49
3 - مجله پزشکی : پیج اتوریتی 44
4 - بهترین پرتال ورزشی : پیج اتوریتی 45
5 - مجله تفریحی و سرگرمی : پیج اتوریتی 58
6 - آموزش آشپزی مدرن : پیج اتوریتی 49
7 - مجله اینترنتی دانستنیها : پیج اتوریتی 47
8 - مرجع عکس و خبر : پیج اتوریتی 47
9 - سایت تفریحی پنج دری : پیج اتوریتی 46
10 - آخرین اخبار دنیای فناوری : پیج اتوریتی 57

قیمتهای گروه الماسی:
بک لینک بخش لینک دوستان : ماهیانه 70.000 تومان - سه ماهه 150.000 تومان - شش ماهه 250.000 تومان
ارسال رپورتاژ تبلیغاتی : 80.000 تومان دائمی

گروه دوم : وبسایتهای طلایی:
1 - مدرسه یار : پیج اتوریتی 37 : مرور آخرین اخبار کنکور و آزمونهای مدرسه
2 - دنیای دیجیتال : پیج اتوریتی 35 : اخبار دنیای فناوری و دیجیتال
3 - دانستنیهای موبایل : پیج اتوریتی 36 : دانستنیهای لازم در مورد موبایل
4 - مرجع مدل ایران : پیج اتوریتی 32 : انواع مدل لباس , آرایش , کیف و کفش و ...
5 - مال دیجیتال : پیج اتوریتی 34 : اخبار دنیای تکنولوژی
6 - شگفتیهای جهان : پیج اتوریتی 45 : مجموعه تصاویر و اخبار شگفت انگیز از جهان پیرامون ما
7 - عکس بازیگران ایرانی : پیج اتوریتی 35 : جدیدترین تصاویر از بازیگران مرد و زن ایران
8 - سپاهان موزیک : پیج اتوریتی 37 : دانلود آهنگ جدید ایرانی
9 - جهان باکس : پیج اتوریتی 34 : سایت تفریحی
10 - پرتال خبری اورانوس : پیج اتوریتی 34 : جدیدترین اخبار

قیمتهای گروه طلایی:
بک لینک بخش لینک دوستان : ماهیانه 50.000 تومان - سه ماهه 120.000 تومان - شش ماهه 200.000 تومان
ارسال رپورتاژ تبلیغاتی : 60.000 تومان دائمی

گروه سوم : وبسایتهای نقره ای :
1 - گیمزنت : پیج اتوریتی 32 : اخبار جدید و خواندنی بازی ها
2 - عاشقانه ها : پیج اتوریتی 27 : مطالب و تصاویر عاشقانه
3 - مجله تفریحی : پیج اتوریتی 27 : اس ام اس و مطالب تفریحی
4 - آموزش آشپزی : پیج اتوریتی 31 : آموزش آسان آشپزی
5 - مجله تفریحی پرگل : پیج اتوریتی 27 : مطالب تفریحی, اخبار, عکس, جوک, اس ام اس
6 - دنیای اپل : پیج اتوریتی 27 : اخبار و اطلاعات محصولات اپل
7 - دانلود موزیک : پیج اتوریتی 31 : دانلود جدیدترین تک آهنگها
8 - خانواده برتر : پیج اتوریتی 21 : سایت مورد نیاز خانواده ها
9 - اخبار بازی ها : پیج اتوریتی 27 : آخرین خبرها از دنیای بازی
10 - مرجع مدل ایران : پیج اتوریتی 26 : بهترین مدلهای لباس زنانه و مردانه
11 - جامعه ایرانی : پیج اتوریتی 31 : مطالبی متنوع و خواندنی از دنیای مجازی

قیمتهای گروه نقره ای:
بک لینک بخش لینک دوستان : ماهیانه 30.000 تومان - سه ماهه 70.000 تومان - شش ماهه 120.000 تومان
ارسال رپورتاژ تبلیغاتی : 40.000 تومان دائمی

قیمتهای هر سه گروه با هم:
بک لینک بخش لینک دوستان : ماهیانه 110.000 تومان - سه ماهه 250.000 تومان - شش ماهه 380.000 تومان
ارسال رپورتاژ تبلیغاتی : 120.000 تومان دائمی

*********************************************************************************************************************************

✅ روش دوم: ثبت بک لینک شما در چندصد وبلاگ اتوریتی بالا ✅

همه در مورد اهمیت بک لینکهایی که توی قالب وبلاگها میخوره اطلاعات کافی داریم
اکثر سایتهایی که قالب وبلاگ ارائه میدهند با قیمتهای بالایی این بک لینکها رو ارسال میکنند. نمونه
این لینک ها همه بصورت فالو بوده و چون توی بخش لینک دوستان وبلاگ ثبت میشوند بسیار مفید و کارآمد هستند.
توضیح درباره پیج اتوریتی

با توجه به تقاضای زیاد دوستان, تصمیم گرفتیم که وبلاگهامونو روی چندین سرویس بلاگدهی گسترش بدیم: بلاگ اسکای , میهن بلاگ , لوکس بلاگ, پرشین بلاگ

قیمت ارسال بک لینک به وبلاگهای با اتوریتی بالا:
1- هر لینک 300 تومان و حداقل سفارش هم 100 عدد یعنی 30.000 تومان میباشد(به ازای هر 100 وبلاگ یک لینک و کیورد).
2- هر لینک 500 تومان و حداقل سفارش هم 100 عدد یعنی 50.000 تومان میباشد(به ازای هر 100 وبلاگ بیست تا سی لینک و کیورد).
3- ارسال لینک به 100 وبلاگ بصورت ترکیبی با چند لینک و کیورد شما (ارسال به 4 سرویس بلاگدهی بالا هر کدوم بیست و پنج وبلاگ)
قیمت هر بک لینک 700 تومان و حداقل سفارش هم 100 وبلاگ یعنی 70.000 تومان میباشد.

در حال حاضر 500 وبلاگ اتوریتی بالا در اختیار داریم که بزودی به تعداد این وبلاگها اضافه خواهد شد
این بک لینکها بسیار تاثیرگذار هستند

دوستان میتوانند از بین سرویسهای بلاگدهی , سرویس مورد نظرشون رو انتخاب کنند و بهمون اعلام کنند
بعد از اتمام کار لیست وبلاگهای ارسالی تقدیم خریدار میشه

در ضمن این بک لینکها بصورت سالیانه میباشند

*********************************************************************************************************************************

✅ روش سوم: ارسال پست تبلیغاتی(رپورتاژ) شما به چندصد وبلاگ با اتوریتی بالا ✅

ارسال رپورتاژ به وبلاگهای لوکس بلاگ
ارسال رپورتاژ به وبلاگهای پرشین بلاگ
ارسال رپورتاژ به وبلاگهای میهن بلاگ
ارسال رپورتاژ به وبلاگهای بلاگ اسکای
قیمت هر پست 500 تومان و حداقل سفارش هم 100 پست یعنی 50.000 تومان میباشد. این پست ها شامل سه یا چهار بک لینک به کلمات کلیدی شما میباشد
نمونه 1 نمونه

ارسال رپورتاژ به 100 وبلاگ بصورت ترکیبی (ارسال به 4 سرویس بلاگدهی بالا هر کدوم بیست و پنج وبلاگ)

قیمت هر پست 700 تومان و حداقل سفارش هم 100 پست یعنی 70.000 تومان میباشد. این پست ها شامل سه یا چهار بک لینک به کلمات کلیدی شما میباشد

این پستها نیز بصورت دائمی میباشند و نیازی به تمدید ماهانه نیست.

✅ فروش بک لینک سایت سان بلاگ ✅
موضوع سایت : وبلاگدهی
آدرس دامنه : Sunblog.ir
عمر دامنه : بیش از 4 سال

بک لینکها فقط بصورت سه ماهه واگذار میشه و هر کیورد تا چهار کلمه میتونه باشه (مثل: فروش بک لینک موثر)

هزینه بک لینک سه ماهه توی سان بلاگ 150.000 تومان میباشد

**تعداد واگذاری لینکها محدود میباشد**
در زمینه سئو، بحث لینک سازی همیشه از جمله مهمترین مسائل و مواردی هستش که همه وبمسترها و مدیران سایت ها به دنبال انجام اون هستند
اینکه بک لینک و رپورتاژی که شما میگیرین از یک سایت همسو و هم موضوع با سایت شما باشه بسیار موثرتر خواهد بود نسبت به بک لینکهای غیر مرتبط!

ما سعی کردیم اکثر فعالیتهای اینترنتی رو موضوع بندی کنیم (حدود 30 موضوع) و برای هر موضوع , پکیجی با مطالب مرتبط با آن موضوع تشکیل بدیم.این مجموعه حاصل بیش از سه سال فعالیت گروه ما میباشد.

هر پکیج شامل حدود 150 تا 200 وبلاگ (که هر 10 وبلاگ روی یک سرویس وبلاگدهی ایرانی یا خارجی مختلف ایجاد شدند) میباشد

در نظر داشته باشید که برخی از سرویسهای وبلاگدهی دارای چندین دامنه پارک شده هستند که این امر باعث میشه تعداد روت دامین لینک شده به شما افزایش یابد(مثلا با زدن بک لینک توی یک پکیج, حدود 100 روت دامین به حجم بک لینکهاتون اضافه خواهد شد!)

لیست موضوعات :
1-اخبار فناوری و تکنولوژی - معرفی گجت ها 2-اخبار مسکن -ویلا , باغ و منزل 3-اخبار و خواندنیهای خودرو-لوازم یدکی ماشین 4-اخبار و مطالب ورزشی-لوازم ورزشی 5-اسکریپت و قالب-هاستینگ,طراحی و بهینه سازی سایت 6-آشپزی و فست فود 7-آگهی‌ها -نیازمندی‌های استخدام 8-پایان نامه , مقاله ,کتاب الکترونیکی,اخبار کنکور و دانشگاه 9-پزشکی - سلامت - تجهیزات پزشکی 10-تفریحی-جک-اس ام اس 11-تور اروپا 12-تور تایلند 13-تور ترکیه 14-تور چین 15-تور دبی و امارات 16-تور روسیه 17-تور قشم 18-تور کیش 19-تور مشهد 20-تور هند 21-جراحی زیبایی و پلاستیک ,صورت,بینی-پروتز 22-خدمات و تشریفات مجالس 23-خدمات وبمستری 24-دانلود آهنگ 25-دانلود بازی و بازی آنلاین 26-دانلود فیلم و سریال,اخبار سینما 27-دانلود نرم افزار کامپیوتر و موبایل 28-دکوراسیون و مصالح ساختمانی 29-صرافی و خدمات ارز-اقامت و مهاجرت-اخبار اقتصادی 30-صنایع دستی ,فرش ماشینی و دستباف 31-صنعتی و کارگاهی 32-فروشگاه اینترنتی 33-کودک و نوزاد - اسباب بازی 34-گالری عکس و آتلیه 35-گرافیک, چاپ و هدایای تبلیغاتی 36-گیفت کارت و اپل آیدی و ارز اینترنتی 37-مدل لباس,آرایش ,کیف و کفش 38-مذهبی 39-نکات زندگی و همسرداری,روانشناسی و مشاوره

تعرفه قیمتها بابت هر پکیج :
بک لینک : یک ساله به ازای هر پکیج 90.000 تومان
بک لینکها توی بخش لینک دوستان(سایدبار) و بصورت فالو قرار میگیرند.

رپورتاژ: ارسال یک رپورتاژ(پست تبلیغاتی شامل متن و یک عکس و حداکثر 5 لینک خروجی فالو به سایت شما) توی هر پکیج 120.000 تومان

نمونه وبلاگهای پکیج دانلود موزیک :
http://uploadboy.me/u6lbt0oy2jg9/music.zip.html

نمونه کار:
اکثر کسانی که سفارش بک لینک میدن , تاکید دارند که توی تاپیک اسمی ازشون برده نشه !!
پس لطفا جهت دیدن نمونه کار , پیام خصوصی ارسال کنید

راههای ارتباط:
انجمن پرشین تولز
ایمیل: [email protected]
یوزر تلگرام: Linksh0p@
موبایل: 09300034600

غلامی

پرداخت آنلاین

نظرات برخی از دوستان:
استاتر کاملا تایید می شوند برای کلمه کلیدی گالری عکس سفارش دادیم بهشون و از صفحه 17 به صفحه 7 اومدیم
آقای غلامی کاملا تایید میشن
قبلا از ایشون روش دوم رو گرفته بودم و نتیجه خوبی گرفتم
الان هم روش اول و سوم رو سفارش دادم بهشون
استارتر تایید میشن . قبلا با روش دوم همکاری داشتیم
بنده هم ایشون رو تایید می کنم
روش دوم رو تست کرده و راضی بودم
روش دوم ایشون رو اشتفاده کردیم تایید میشن
اقای غلامی تایید می شن
من از شون 100 تا بک لینک گرفتم در طول دو هفته سایتم برای کلمه کلیدی مورد نظر از صفحه10 رسید به فعلا صفحه 3 گوگل
متشکرم
سلام
آقای غلامی کاملا تایید میشن
هر دو پکیج تاثیر زیادی داره
من از هر دو پکیج استفاده کردم
پکیج اول ( روش اول = بک لینک در چند سایت رنک بالا ) تاثیر خیلی خوبی رو سایت من گذاشت
طوری که سایتم در یک کلمه پر رقابت به صفحه دوم گوگل رسید
امتیاز مثب هم درج شد
با تشکر
آقای غلامی فدات داداشم
بنده هم ازش روش دوم رو به تعداد 400 بک لینک خرید کردم برای کلمه جامعه مجازی ( جامعه مجازی فان کلوب )
از صفحه 32 گوگل در کمتر از یک ماه به صفحه اول گوگل اومدم.
واقعا پیگیره کاره شه و اصولی عمل میکنه کاملا مورد تایید هستن.
من 200 تا از روش دوم سفارش دادم و کمتر از یک هفته از صفحه 39 گوگل به صفحه 5 اومدم...از آقای غلامی ممنونم که خیلی زحمت کشیدند
من هم از رتبه 6 در "دانلود آهنگ بی کلام" به رتبه 4 صعود کردم (صفحه اول گوگل).
ممنون.
سلام
من از ایشون چندین بار لینک خریدم خیلی راضی بودم
برای سایت ای ار تیزر
سایت ای ار تیزر اصلا در صفحه های گوگل نبود الان صفحه 5 هستش
ممنون از ایشون
با سلام
بنده از ایشون 100 تا بک لینک گرفتم ( یک پک صد تایی ) توی کلمه ( دانلود رایگان نرم افزار ) اومدم صفحه 3 گوگل . میتونید بررسی کنید.ادرس سایتم www.empratoor.com هست.
امروزم یک پک صد تایی دیگه خریدم
جناب غلامی لطف کنید برام فعالش کنید
اطلاعات رو پ . خ کردم واستون
با تشکر
سلام
ما نظر ایشون رو در مورد استفاده از پلن‌ها خواستیم و به پیشنهادشون عمل کردیم و نتیجه مثبت بود.
در اصل مشاوره رو از خودشون گرفتیم و کار رو هم به خودشون سپردیم.
امیدوارم باقی دوستان هم بتونن با همکاری دوستمون به خواسته هاشون برسن.
نتیجه برای ما رضایت بخش بوده و همکاری هم ادامه پیدا میکنه
irssd.ir
با سلام
دوستان من از روش دوم استفاده کردم و تو کمتر از یه ماه به صفحه ی اول رسیدم
به نظرم حداقل یه بار استفاده کنید
با تشکر
سلام
من تو انجمن همسایه ازشون خرید داشتم
راضی بودم و کلمه من این بوده
فروشگاه حجاب و چادر
اینارو هم میتونین سرچ کنین
فروشگاه حجاب
فروشگاه چادر
وقتی ازشون خرید کردم و راضی بودم وظیفه ام بود بیام و بگم
فقط مشکلی ک برخوردم این بود ک ایشون لیست وبلاگ هارو برام نفرستادن که البته در گوگل وب مستر مشخص هست
با تشکر از دوست خوبمون
واقعا بازدیدها و رتبه پیشرفت دوبرابری داشته.
@mohaghegh از همون پکیجی که به من دادید یکی دیگه میخوام برای یکی دیگه از سایتام.
اگر موجود دارید بفرمایید تا واریز کنم
سلام
تشکر از دوست خوبمون آقای غلامی
بنده هم از روش دوم سفارش دادم و الان هم تقریبا 1 هفته شده و بازدهی خیلی خوبی تو گوگل داشته و راضی هستم
به سایر دوستان هم پیشنهاد میکنم از پکیج های دوست عزیزمون آقای غلامی استفاده کنند مطمئنا نتیجه خوبی را خواهند گرفت
با تشکر از دوستان عزیز به خصوص آقای غلامی
از ایشون بک لینک خریداری شد و طی یک هفته جواب خوبی گرفتم.
سلام به دوستان گرامی
من از سیستم کاری آقای غلامی استفاده کردم. و نتیجه مناسب گرفتم.
برای کلمات کلیدی سایتم از شیوه دوم استفاده کردم. برای ملاحظه نتایج می تونید در مورد عبارت کلیدی "مشاور بازاریابی و برندینگ" در گوگل برایسایت شخصی خودم در صفحه اول و دوم و حتی گاهی بین 5 جستجوی اول هستم. همچنین برای عبارت کلیدی "مشاور و مجری تبلیغات" برایسایت شرکتم هم بین صفحه اول و دوم قرار دارم. و این خوبه چون من با کم شروع کردم و قصد دارم برای کلمات کلیدی دیگه وب سایتم همین روش را ادامه بدم البته سئوی داخلی و مرتبط بودن مطالب با کلمات کلیدی هم مهمه البته خودتون استاد هستید.
برای یک فروشگاه هم روش سوم را در حال شروع با دوستان می باشم.اگر در این زمنیه هم نتیجه مطلوب بود اعلام می کنم.
البته یک نکته خوب دیگه که در همکاری با دوستان دیدم این بود که به عنوان یک مشاور بازاریابی و تبلیغاتی عملکرد دوستان در شیوه برخورد را هم مدنظر قرار داده بودم که خیلی با حوصله به حدود 20 ایمیل من در این زمینه پاسخ دادند و در نتیجه گیری من را راهنمایی کردند.
مرسی . خسته نباشید.
استاتر تایید میشن به شدت ، قبلآ از حضورشون بک لینک گرفتم پیشرفت خوبی در آمار و آی پی کردم .

Last edited:

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
تفاوت روش دوم و سوم در چیست ؟

mohaghegh

Registered User
لایک‌ها
95
تفاوت روش دوم و سوم در چیست ؟
روش دوم, بک لینک شما توی بخش لینک دوستان ثبت میشه
روش سوم , مثل یه پست توی وبلاگه که توی توضیحاتتون به سه کلمه درخواستی شما لینک میزنیم

farogh_90

Registered User
لایک‌ها
191
استارتر تایید میشن . قبلا با روش دوم همکاری داشتیم .
-----------------------------------------------------------
توضیحات کامل روش سوم رو ارسال کنید لطفا

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
بنده هم ایشون رو تایید می کنم

روش دوم رو تست کرده و راضی بودم

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
سلام ما یه وبسایت تفریحی داریم استارتر گرامی بین روش اول و دوم کدوم را پیشنهاد میدید واسه بالا اومدن وبسایتمون و بالا اومدن ورودی گوگل به حد خیلی عالی پ.خ لطفا

mohaghegh

Registered User
لایک‌ها
95
سلام ما یه وبسایت تفریحی داریم استارتر گرامی بین روش اول و دوم کدوم را پیشنهاد میدید واسه بالا اومدن وبسایتمون و بالا اومدن ورودی گوگل به حد خیلی عالی پ.خ لطفا
سلام
من روش دوم و سوم رو بهتون پیشنهاد میکنم

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
دوست عزیز برای سایت تازه تاسسی شده پیشنهاد میکنید ؟؟؟
کدوم روش بهتره برای سایت تفریحی..؟
درضما سایت خودش رنک 3گوگل هست؟؟
نمونه از کارهای که ج گرفتن رودارین؟

gidgid

Registered User
لایک‌ها
63
با سلام
یک سایت داریم که 7.8 ماهی از زمان تاسیسش میگذره و با کلمات کلیدی مد نظر ما در صفحه 2 و لینک 1 قرار داره
کدوم پلن رو پیشنهاد میدید

mohaghegh

Registered User
لایک‌ها
95
با سلام
یک سایت داریم که 7.8 ماهی از زمان تاسیسش میگذره و با کلمات کلیدی مد نظر ما در صفحه 2 و لینک 1 قرار داره
کدوم پلن رو پیشنهاد میدید
والا به نظر من روشهای دو و سه خوب هستند
بین این دو روش هم خودتون باید انتخاب کنید
چون چند نفر از روش دوم نتیجه گرفتند و چند نفر هم از روش سوم!

powwow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من یه سایت جدید ثبت کردم
کدوم روش و پیشنهاد میدید که بعدا مشکلی هم پیش نیاد.

mojtaba79

Registered User
لایک‌ها
32
لطفا پیغام خصوصی خودتون رو چک کنید.
دوستان به امید خدا روی روش های دوم و بعدش سوم سرمایه گذاری میکنم و بعد نتیجه رو همینجا خدمتتون عرض میکنم

ccirco

Registered User
لایک‌ها
4
اقای غلامی تایید می شن
من از شون 100 تا بک لینک گرفتم در طول دو هفته سایتم برای کلمه کلیدی مورد نظر از صفحه10 رسید به فعلا صفحه 3 گوگل

متشکرم

mojtaba79

Registered User
لایک‌ها
32
پکیج دو خریداری شد. ایشلله بلافاصله پکیج سه رو هم میخریم.
نتیجه رو اینجا برای دوستان اعلام میکنم.

ارادت

mojtaba79

Registered User
لایک‌ها
32
پکیج دو بخوبی اجرا شده منتظرم پکیج سه رو هم که خریدم اجرا بشه تا ببینیم نتیجه چی از آب درمیاد.
ضمنا ایشون خیلی صبورانه کمک میکنند و سوال ها را جواب میدن که واقعا لازمه از ایشون تشکر هم بکنم.

Persiansstuff

Registered User
لایک‌ها
131
سفارش 200 وبلاگ رو چند روزه تحویل میدید؟اطلاعات رو لطفا پیغام خصوصی کنید
بالا