• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

912 رند به قیمت پایه هزار ت

ahmad reza 23

Registered User
لایک‌ها
29
768 8 40 8 912
هشت چهل هشت هفت شیش هشت

بدون زنگ خور قیمت پایین زدم که پیشنهاد زیاد بشه و بدونین به قیمت مفت نمیدم ولی پیشنهاداتون رو بدین و بدونین ناراحت نمیشم
قوانین قابل توجه بعضیا پایان مزایده 15 تیر هست پشنهادهای پرت هم چه میخواید بدین و چه میخوید ندین اما بهتره یه قیمت بیرون بگیرین ولی صادق باشین و بگین چقدر خط های مشابه قیمت داره خود مغازه که ته ته و خوره ی سیم کارت بود به من گفته 280 پس فهمیدم بیشتر از این میارزه در ضمن اونایی که مثلا میگن من 100 خریدارم .... لطفا دلالا تو نیان چون خود سایت 1690000 ت میفروشه هیچ عجله ای هم ندارم پس الکی نگین 10000 و بعد بگین حالا سیم کات رو بده

خلاصه لطفا فقط مصرف کننده واقعی بیاد و برای حرف و کارشناسی همه گزارش تخلف میشه

تماس هم 09370429383

Last edited:

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
یه قانون بگم قبول میکنی ؟
اونم اینکه :
1. زمان برای پایان مزایده تعیین کن
2. پیشنهادات خارج از فروم چون مرجعیت و سندیتی ندارند پذیرفته نیست اینجا مثلا من بگم 1000 تومن شما بگید بیرون فروم 50.000 تومن خاستن . چون ماکه نمدونیم واقعیت داره یا نه ؟
3. اگر تا پایان زمان مزایده مثلا من گفتم 1000 تومن و بالاتر پیشنهاد نداشتی به همون قیمت بفروشی
اینارو قبول میکنی ؟ چون تایپیک های زیادی دیدم طرف گفته جنسم قیمت پایه 1000 تومن بعد از 2 ماهم کسی بیشتر قیمت نداده بعد میگه فروختم بیرون از فروم یا بیرون بیشتر قیمت دادن خوب برادر من اگر اینطوره چرا مای اینجا مزایده میکنی اونم این مدلی ؟ حالا شما بگو قبول داری این قوانینو ؟ اگر بله من پایه 1000 تومن خریدارم

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
فرمایش آقا مهدی کاملا درسته . الان من بگم 1500 بعد کسی قیمت نده میشه برای من دیگه !

پس یه سری قوانین بزار داداش .

قیمت مد نظرت چقدره ؟

من 100 تا اینجا خریدارم .

ahmad reza 23

Registered User
لایک‌ها
29
خودتون رو الکی به اون راه نزندید پست هم ویرایش شد فکر نمیکردم یه همچین چیزایی هم باید بگم

esani

Registered User
لایک‌ها
68
768 8 40 8 912
هشت چهل هشت هفت شیش هشت
بدونین به قیمت مفت نمیدم ولی پیشنهاداتون رو بدین و بدونین ناراحت نمیشم
قوانین قابل توجه بعضیا پایان مزایده 15 تیر هست پشنهادهای پرت هم چه میخواید بدین و چه میخوید ندین اما بهتره یه قیمت بیرون بگیرین ولی صادق باشین و بگین چقدر خط های مشابه قیمت داره خود مغازه که ته ته و خوره ی سیم کارت بود به من گفته 280 پس فهمیدم بیشتر از این میارزه در ضمن اونایی که مثلا میگن من 100 خریدارم
خلاصه لطفا فقط مصرف کننده واقعی بیاد و برای حرف و کارشناسی همه گزارش تخلف میشه
دوست عزیز 2 مسئله هست
اول یکم طرز صحبت رو درست کنید
دوم وقتی میگید مزایده و هرچی پیشنهاد میخواید بدین و ناراحت نمیشین دبگه اون گزارش تخلف و ... چیه ؟
گفتم 100هزار خریدارم و پیشنهاد بود واسه پایه چون شما گفتین 1000 تومن
حالا پیشنهادات بیشتر میشد و قیمت میرقت بالاتر
پیشنهاد و پس میگیرم
خوب بفروشین

ahmad reza 23

Registered User
لایک‌ها
29
نخیر لحنم برای موضوع شما کاملا مناسبه و دقت به عرایض بنده نکردی من گفتم کارشناسی گزارش تخلف میشه وگرنه شما قیمت خودتونو بدین من برای قیمت گزارش تخلف نمیکنم

sarinabahrami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا محمد رضا23 من برای فروش سیم کارت خودم رفتم توی یه سایتی که کارش تخصصی خرید و فروش سیم کارته، سیم کارت هام رو گذاشتم، از همون روز اول با من برای خرید تماس گرفتن و من نهایتا روز سوم به یه آقایی فروختمش. البته من قیمت سیم کارتم رو هم پرسیده بودم و یه قیمت خوب قرار داده بودم.
حالا اگ شما هم دوس داشتی یه سری به لینک زیر بزن و ثبت نام کن و سیم کارتتم بذار اونجا امیدوارم که زود و با قیمت خوب بفروشیش ;-)
سیم کارت برای فروش

بالا