برگزیده های پرشین تولز

Apple iPad 2 Wi-Fi + 3G معرفی شد

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
gsmarena_002.jpg

http://www.gsmarena.com/apple_ipad_2_wi_fi_+_3g-3848.php

aminlv

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
فکر کنم اولین IPAD 2 ایران رو الان دست منه:D
نصبت به IPAD نسل قبل می تونم بگم فوق العاده سبکتر و همینطور کاربردی تر شده

هنوز jailbreak نکردم اگه بتونم راهی برای نصب بدونه jailbreak پیدا کنم به همین حالت نگهش می دارم
دوربین جلوش همونطور که بقیه جاها هم دیدید بیشتر بدرد chat می خوره ولی دوربین پشتش عالیه:cool:

اینترنت وایرلسشم خوب کار می کنه هنوز وقت نکردم 3g شو تست کنم بعد از تست میگم چطوریاست

سرعت وب باز کردنش که از pc خودم سریعتره بامزست یه تبلت فسقلی...

اوه داشت یادم میرفت هرکی بخره و smart cover رو نگیره سرش کلا رفته واقعا شاهکار کردن همونطور که توی تبلیغاتشون هست کار می کنه.:cool:

سوالی داشتین بگید جواب میدم 2 تا چیز Unique هم داره یکی engrave پشتشه که گفتم زدن برام و یکی دیگش به اسم Ipad My location که چه سیستم شما wifi-3g باشه پیدا میکنه شمارو و حتی خدای نکرده در صورت سرقت در اولین بار اتصال به شبکه اینترنت به هر نحوی به شما گزارش محل رو میده می توند با پلیس برین یه اخوال پرسی از طرف بکنید.

شایان ذکر که این روش GPS صرف نیست چون من توی ساختمان حتی زیر زمین تستسش کردم! ولی بازم حتی جهت نگه داشته شدن ipad رو اعلام میکنه:blink:

aminlv

Registered User
لایک‌ها
0
خدمتت عرض کنم که من از آمریکا گرفتم
قیمت خود وب سایت + اسمارت کاور چرمی +مالیاتش که من مالیات کالیفورنیاشو دادم+هزینه پست و یه کم هم اینجا گمرکی خورد:)

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
خدمتت عرض کنم که من از آمریکا گرفتم
قیمت خود وب سایت + اسمارت کاور چرمی +مالیاتش که من مالیات کالیفورنیاشو دادم+هزینه پست و یه کم هم اینجا گمرکی خورد:)

مبارکه
میشه خورد خوردشو هم بگین؟ ببینیم میصرفه از امریکا بگیریم یا برین پایتخت چونه بزنیم

شایان ذکر که این روش GPS صرف نیست چون من توی ساختمان حتی زیر زمین تستسش کردم! ولی بازم حتی جهت نگه داشته شدن ipad رو اعلام میکنه

اینو نفهمیدم یعنی چی ؟ ژیروسکوپ داره دیگه هر جهتی بگیرین تشخیص میده کدوم وریه
یا از زیر زمین با GPS موقعیت محلیتون رو گفته؟!

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
این جیلبریک هم میشه ؟

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
فعلا فقط در نسخه 4.3.3 قابل جیلبریک شدن هست. در اینده ممکنه برای نسخه های 5 هم جیل بریک ارایه بشه.

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
میشه اگر آموزشی چیزی هست لینک بدید . یکی از آشناها برداشته اورده که من اینکارو انجام بدم . :(

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
خیلی ساده هست...اگر ورژن دستگاه 4.3.3 هست فقط :

wifi رو روشن کنید...به اینترنت وصل بشید. با سافاری به JailbreakMe 3.0 برید

اول روی دکمه free بزنید و بعد دکمه Install رو بزنید .الباقی موارد اتوماتیک انجام میشه و دستگاه جیل بریک میشه. بعد ایکونی به نام cydia اضافه میشه.بعد روش کلیک کنید و صبر کنید به صورت کامل اپدیت بشه و تمام.همین.

بالا