• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

Assassin’s Creed Unity شما را ترغیب به انجام مراحل Co-op می کند

MaLaS

Registered User
لایک‌ها
82
بازیکن ها را ترغیب به انجام مراحل Co-op و همکاری با یکدیگر می کند، و این به دلیل راه های مختلفی است که برای تمام کردن ماموریت ها در بازی وجود دارد.
ماموریت هایی که نیاز به انجام گروهی دارند برای اطمینان از این که هیچ مانعی برای پیشروی در روند بازی نیستند از پایه ساخته شده اند.
q2rizlfku53j2isy3290.jpg

Christophe Rossignol طراح مراحل بازی، درباره راه های مختلف همکاری بازیکن های با یکدیگر و همچنین بدست آوردن امتیاز در بازی صحبت کرده است:
"هنوز Synchronization در بازی وجود دارد، اما این بر اساس اعمال بازیکن طراحی شده، بنابراین ماموریت ها از شما طلب انجام هیچ کار خاصی نمی کنند. برای مثال من در حال کشتن یک فرد به صورت پنهانی هستم و چند ثانیه بعد پارتنر شما نیز با استفاده از همین راه فرد دیگری رابه قتل می رساند، و حالا به هر دو نفر شما به عنوان پاداش Creed point داده می شود، به خاطر این که شما کاری رو به صورت گروهی انجام داده اید."
به بازیکنان امتیازات بیشتری داده می شود زمانی که با استفاده از آیتم ها و توانایی های مختلف افراد را به قتل برسانند مانند همان راهی که یوبیسافت در Splinter Cell Blacklis انجام داده بود، زمانی به هر دو بازیکن امتیاز داده می شود که کاری که آنها انجام می دهند به خصوص و قابل توجه باشد.
Christophe برای مثال توضیح داد:
من یک بمب گیجی به سمت دشمان پرتاب میکنم و پس از آن شما با یک پرش دو نفر را به صورت در یک زمان می کشید. به این دلیل که این حرکت جالب و تلفیق کردن توانایی های هر دو بازیکن بوده به هر دو نفر آن ها Creed point داده می شود. به این خاطر ما بازیکن ها را تشویق به انجام مراحل در حدود 3 مرتبه می کنیم، چرا که هر دفعه دارای پاداش متفاوتی است."
Assassin’s Creed Unity در تاریخ 11 نوامبر برای PC , XBOX ONE , PS4 منتشر خواهد شد.

Source 1
Source 2

esi625

Registered User
لایک‌ها
15
خیلی باگ داشت امیدوارم نسخه بعدیش بهتر باشه
ممنون

بالا