• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

Bloodborne فقط در کنسول PS4 امکان پذیر بود

MaLaS

Registered User
لایک‌ها
82
10766298812082921209.jpg
جدیدترین عنوان استودیو From Software سازنده سری بازی‌های Souls به نام Bloodborne به صورت انحصاری برای PS4 منتشر خواهد شد. طبق گفته رییس این استودیو آقای Hidetaka Miyazaki این عنوان بر روی کنسول‌های نسل قبل قابل اجرا نیست. او ادامه می‌دهد: " من همیشه دوست داشتم بازی‌ای در عصر ویکتورین بسازم، اما برای اینکه بتوانم با بهترین جزییات آن را به حد کمال برسانم نیاز به کنسولی قدرتمندتر داشتم نه کنسول‌هایی که در اختیار داشتیم. اما بعد از ورود PS4 به میادین بالاخره این فرصت را بدست آوردم تا آرزویم را برآورده کنم. Bloodborne بازی‌ای نیست که بتواند به صورت Cross-Gen اجرا شود و فقط بر روی PS4 امکان پذیر بود."
آقای Miyazaki هیچ توضیحی در مورد اینکه چرا بازی برای Xbox One و PC عرضه می‌شوند بیان نکرد ولی می‌توان حدس زد که همکاری‌هایی بین این استودیو و سونی وجود دارد.
Bloodborne در تاریخ 6 فوریه به بازار عرضه خواهد شد.
Bloodborne Was Only Possible on PS4, Dev Says - GameSpot

esi625

Registered User
لایک‌ها
15
چه قدر حال داد اونم رو ps4
دارک سولز 3 هم میاد سال بعد

sina 893

Registered User
لایک‌ها
188
واقعا بازی مسخره ایه
آدم دلش میخواد بازی کنه و لذت ببره نه اینکه فقط ببازه و هرس بخوره

UnlovelyWriter

Registered User
لایک‌ها
135
واقعا بازی مسخره ایه
آدم دلش میخواد بازی کنه و لذت ببره نه اینکه فقط ببازه و هرس بخوره
من واسه این طرز فکر متاسفم واقعا! همه دنبال چالشن شما فقط دنبال Run & Gun ای!

sina 893

Registered User
لایک‌ها
188
اخه دوست عزیز بازی یعنی سرگرمی نه این که اعصابت رو خورد کنی
دنبال چالشی؟برو یه نسخه از kingdom hearts یا فاینال فانتزی بازی کن حالشو ببر
بعدشم کی دنبال چالشه که شما میگی دوست عزیز

UnlovelyWriter

Registered User
لایک‌ها
135
اخه دوست عزیز بازی یعنی سرگرمی نه این که اعصابت رو خورد کنی
دنبال چالشی؟برو یه نسخه از kingdom hearts یا فاینال فانتزی بازی کن حالشو ببر
بعدشم کی دنبال چالشه که شما میگی دوست عزیز
اگه کسی انقدر اعصابش ضعیفه خوب بهتر طرف اینجور چیزا نره. هممون میدونیم که گیمرها به دوسته Casual و Hardcore تقسیم میشن. دسته ی هاردکور بیشتر سمت اینجور بازی ها میرند. اینا کاملا نظرات و علایق شخصیه. یه مثال میزنم. توی بازی Max Payne 3 یک اچیومنت هست که شما باید کل بازی را روی بالاترین درجه ی سختی بدون اینکه حتی یه بار بمیرید برید! به نظر غیر ممکن میاد اما دوست بنده اینکارو انجام داده و شدیدا هم ازش لذت میبره. پروفایلش هم توی XBL هست خواستید نشون بدم. خود بنده عاشق ساخته های استاد بزرگ میازاکی هستم و دیوانه وار علاقه مند به بازی های سری Souls و Bloodborne هستم. میتونم بگم بهترین تجربه ی زندگیم Dark Souls 1 بوده که حداقل این سری رو 200 ساعت پلی کردم و هنوزم براش اشتیاق دارم. چرا؟ چون از چالشش لذت میبرم. چون جوری نیس که فقط یه چی بگیری دستت و از نقطه A بری به نقطه B و هرکی جلوت اومد رو تیکه پاره کنی. چون Loreـش بی نظیره. چون چیزی نیس که حتی یه بچه ی 7 ساله هم بتونه تمومش کنه!
از طرف دیگه هم یه بنده خودم علاقه مند به سری FF هستم و کارکتر محبوبم هم Vincent Valentine هست اما این باعث نمیشه از چالشی که ازش لذت میبرم توی بازی هایی مثل BB ذره ای کاسته باشه.

sina 893

Registered User
لایک‌ها
188
اگه کسی انقدر اعصابش ضعیفه خوب بهتر طرف اینجور چیزا نره. هممون میدونیم که گیمرها به دوسته Casual و Hardcore تقسیم میشن. دسته ی هاردکور بیشتر سمت اینجور بازی ها میرند. اینا کاملا نظرات و علایق شخصیه. یه مثال میزنم. توی بازی Max Payne 3 یک اچیومنت هست که شما باید کل بازی را روی بالاترین درجه ی سختی بدون اینکه حتی یه بار بمیرید برید! به نظر غیر ممکن میاد اما دوست بنده اینکارو انجام داده و شدیدا هم ازش لذت میبره. پروفایلش هم توی XBL هست خواستید نشون بدم. خود بنده عاشق ساخته های استاد بزرگ میازاکی هستم و دیوانه وار علاقه مند به بازی های سری Souls و Bloodborne هستم. میتونم بگم بهترین تجربه ی زندگیم Dark Souls 1 بوده که حداقل این سری رو 200 ساعت پلی کردم و هنوزم براش اشتیاق دارم. چرا؟ چون از چالشش لذت میبرم. چون جوری نیس که فقط یه چی بگیری دستت و از نقطه A بری به نقطه B و هرکی جلوت اومد رو تیکه پاره کنی. چون Loreـش بی نظیره. چون چیزی نیس که حتی یه بچه ی 7 ساله هم بتونه تمومش کنه!
از طرف دیگه هم یه بنده خودم علاقه مند به سری FF هستم و کارکتر محبوبم هم Vincent Valentine هست اما این باعث نمیشه از چالشی که ازش لذت میبرم توی بازی هایی مثل BB ذره ای کاسته باشه.
داداش چالش یعنی این که مثلا بری تو metal gear solid 3 رو بالاترین درجه سختی یعنی europen extreme بدون کشتن کسی بازی رو تموم کنی که واقعا هم سرگرم میشی
چون خودم با این مدل بازی کردن متال۳ واقعا سرگرم شدم و خیلی هم لذت بخشه
در مورد odin sphere هم قضیه همینطوره یعنی بازی یکم سخته اما این سختی مانعی برای لذت بردن از بازی نمیشه فقط سرگرمیه نه خورد کردن اعصاب بازی کننده ی بی نوا
اما بلادبورن...
من خودم super meat boy رو بارها تموم کردم با تمام راه های مخفیش سرگرم شدم و اصلا اعصابم خورد نشد
ولی وقتی میبینم طرف داره تو بلادبورن فقط حرس میخوره قضیه فرق داره

sina 893

Registered User
لایک‌ها
188
داداش چالش یعنی این که مثلا بری تو metal gear solid 3 رو بالاترین درجه سختی یعنی europen extreme بدون کشتن کسی بازی رو تموم کنی که واقعا هم سرگرم میشی
در مورد odin sphere هم قضیه همینطوره یعنی بازی یکم سخته اما این سختی مانعی برای لذت بردن از بازی نمیشه فقط سرگرمیه نه خورد کردن اعصاب بازی کننده ی بی نوا
اما بلادبورن...
من خودم super meat boy رو بارها تموم کردم با تمام راه های مخفیش سرگرم شدم و اصلا اعصابم خورد نشد

UnlovelyWriter

Registered User
لایک‌ها
135
اما بلادبورن...
به شخصه حداقل بنده که حرص نمیخورم. واقعا بذت میبرم.

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

ASSASSIN_369

Registered User
لایک‌ها
23
بازی فوق العاده ای هستش

فایل های ضمیمه

• Bloodborne™_20151012174323.jpg
    Bloodborne™_20151012174323.jpg
    306.4 KB · نمایش ها: 3

cadigital

Registered User
لایک‌ها
38
متاسف شدن نداره بازی باید قابلیت انتخاب سختی داشته باشه و رو حالت easy واقعا آسون باشه که هرکی بتونه تا اخر بره یه درجه سختی هم بزارن که هیشکی نتونه بره! اونایی هم که به چالش زیاد علاقه دارن میتونن استفاده ببرن
من خودم به چالش علاقه دارم ولی در یه حدی بازی هایی بوده که خوب بودن ولی سخت بودنشون باعث شده بزارمشون کنار ... این ضعف بازی هستش یه بازی هم مثل gta v بعد چند بار باختن بهت گزینه skip میده که مرحله رو خودش بره و رد کنه . درستش اینه . من بلابورن رو بازی نکردم چون از سبکش خوشم نمیاد بعد هم که شنیدم سخت هستش دیگه بازی نکرده بدم اومد :D

esafa93

Registered User
لایک‌ها
24
Bloodborne بازی خیلی خوبی بود در مقایسه با نسخه های قبلی خیلی آسونتر شده بود اما فضاسازی و اتمسفر بسیار دلنشینی داشت بیشتر منتظر Dark Souls 3 هستم.

بالا