برگزیده های پرشین تولز

C++ borland builder

hakim_badboy81

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كسي برنامه نويسي C++ borland builder بلد نيست. :( :( :( :( :(

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
c++ borland builder نه borland c++ builder.
بعدشم سوالتون چيه؟

hakim_badboy81

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب وقتي بلديد حتما رفتيد از يه جايي ياد گرفتيد ديگه!!!!! ;) ;) ;)
من هر چي گشتم كتابي در موردBorland C++ builder پيدا نكردم. :( :( :( :(
خيلي زبان خوبيه. :blink: :blink:

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
ببينيد Borland c++ builder زبان نيست. يك محيط توسعه نرم افزار به روش RAD است. محيطش كاملا شبيه Borland Delphi ه. با اين تفاوت كه زبانش بجاي Object Pascal زبان c++ ه. كتابش هم هست. هم كاغذي هم الكترونيكي. همراه با cd خود نرم افزار هم چند تا فايل documentation بصورت pdf هست كه خيلي كامله. همون كارتو راه مينداره. :)

hakim_badboy81

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
RAD ؟ :wacko: :wacko: :wacko:
من pdf رو ديدم ولي اگه بخوام از رو اون بخونم نمره ي عينكم 4 شماره بيشتر ميشه. :blink: :blink: :blink:
من يه كتاب 60-70 صفحه اي هم ديدم ولي زياد بدرد نمي خورد. من كل انقلاب رو گشتم ولي چيز بدرد بخوري گير نياوردم چه فاسي چه انگليسي. :eek: :eek: :eek:
من نميدونم چرا اين برنامه زياد طرفدار نداره. اينكه محيط راحتي داره و تازه قدرت ++‍‍‍‍C رو هم داره؟؟؟؟؟؟. :( :eek:

karagah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من كل انقلاب رو گشتم ولي چيز بدرد بخوري گير نياوردم چه فاسي چه انگليسي

من تو pm براتون نوشتم کجا می تونید کتاب خوب درباره borland c++ builder پیدا کنید.

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
rad مخفف rapid application development ه. منظور استفاده از visual component هاي خود محيط برنامه سازي ه.
pdf رو لازم نيست كه از اول تا آخر بخوني كه. هر جاشو خواستي هم ميتوني پرينت كني. درسته در مقايسه با delphi , c++ builder طرفدارهاي كمتري داره.

littlerabbit

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
6
این سی بیلدر قبلا هم در موردش بحث شده بود اما اون موقع طرفدارای بورلند انقدر کم بودن که یکی گفت این برنامه بدرد هیچ چی نمیخوره!!! اما C++ Builder و Delphi كاملا به هم نزديكن به طوري كه كامپايلر هاي هردو از نسخه 6 به بعد Delphi مشترك و حتي Help اونها در دلفي 7 مشترك شده.
در ضمن كامپوننت ها رو هم ميشه بين اين دوتا انتقال داد اين دوتا كاملا به هم شبيهن.

hakim_badboy81

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها ممنون از اينكه جواب منو دادين. :D :D :D :D :D

ELMO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
راستش من به یه بازی که با C BUILDER نوشته شده باشه احتیاج فوری دارم..
من باید این برنامه را 5 شنبه تحویل بدهم. و دیگه فرصتی ندارم. می تونید به من کمک کنید؟

hkiani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به تمام دوستان سلام عرض مي‌كنم. آيا كسي مي‌تواند در مورد موضوع زير به من كمك كند؟
من با سي بيلدر برنامه مي‌نويسم. جديدا تصميم گرفته‌ام برنامه‌نويسي تحت شبكه ياد بگيرم يعني:
Two tired application or Multi tired application
اما نميدانم از كجا شروع كنم. اگر يكي از دوستان در اين زمينه كار كرده لطفا يك دورنما به من نشان بدهد تا سريعتر بتوانم وارد موضوع شوم. البته راهنماي سي بيلدر همه چيز را كاملا گفته و من هم شروع به خواندن آن كرده‌ام ولي بسيار گسترده مي‌باشد. با تشكر

بالا