برگزیده های پرشین تولز

F&Q نوت بوک

ipc110

Registered User
لایک‌ها
52
اگر با دقت نگاه کنید میبینید که یه سوراخ کوچیک روی درش هست ، یه سوزن توش فرو کنید و فشار بدید قفلش باز میشه بعد با دست سینی رو به عقب بکشید

دوست عزیز. درایوهای مکشی اصولا درب ندارند تا سوراخی روی آن درب وجود داشته باشد.
لطفا قبل از پاسخگویی به سئوالات دیگران کمی مطالعه نمایید.

ipc110

Registered User
لایک‌ها
52
والا خیلی از لپتاپها سیم کارت میخورند مثلا Vostro های dell ولی اینکه بتونید باهاش به دیال آپ وصل بشید رو مطمئن نیستم .ولی کار بهتری که میتونید بکنید اینه که از گوشیتون به عنوان واسطه استفاده کنید (البته اون هم دیال آپ فکر نکنم وصل بشه )

فعلا فقط روی لپ تاپهای DELL ماژول مخصوص سیم کارت وجود دارد و اصولا ماژول سیم کارت برای این روی لپ تاپ گذاشته شده است که استفاده از واسط گوشی حذف شود در غیر این صورت لزومی به گذاردن ماژول سیم کارت روی لپ تاپ وجود نداشت چرا که استفاده از گوشی موبایل برای اتصال به اینترنت بر روی لپ تاپ قبلا نیز امکان پذیر بود.

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
دوست عزیز. درایوهای مکشی اصولا درب ندارند تا سوراخی روی آن درب وجود داشته باشد.
لطفا قبل از پاسخگویی به سئوالات دیگران کمی مطالعه نمایید.

اوه من به مکشی بودنش دقت نکرده بودم :blush:

فعلا فقط روی لپ تاپهای DELL ماژول مخصوص سیم کارت وجود دارد و اصولا ماژول سیم کارت برای این روی لپ تاپ گذاشته شده است که استفاده از واسط گوشی حذف شود در غیر این صورت لزومی به گذاردن ماژول سیم کارت روی لپ تاپ وجود نداشت چرا که استفاده از گوشی موبایل برای اتصال به اینترنت بر روی لپ تاپ قبلا نیز امکان پذیر بود.

دوست ما میخواد یه لپتاپ بخره ، در صورتی که از خیر سیمکارت خور بودنش بگذره ( با علم اینکه از گوشی میتونه به راحتی به عنوان مدم استفاده کنه، میتونه خودش رو محدود نکنه و انتخاب های بیشتری داشته . میبیند که من هم Dell رو بهشون پیشنهاد دادم . :happy:

حالا شما میتونید ما رو راهنمایی کنید چطور با لپتابمون و سیم کارت دیال آپ به اینترنت وصل شیم ؟

no_pa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای خریدن نوت بوک و لپ تاپ به سایت نوین سیستم پارسی هم سر بزنید :
www.novinsysparsi.com

aliranjbar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . آقا کسی می دونه لپ تاپ sony fw290 plaza چیه؟
یعنی بیشتر منظورم مشخصات این لپ تاپ هست البته با پسوند PLAZA

بالا