برگزیده های پرشین تولز

FlashSMS (يك ارسال كننده جالب sms)

roolee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نرم افزاري كه الان ميخواهم در موردش توضيح بدهم با كارائي جالبي كه داره جزو بهترين نرم افزارهايي ميباشد كه من تا حالا براي موبايل ديدم .

flashsms.jpg

كاري كه اين نرم افزار انجام ميدهد به اين صورت است , زمانيكه شما يك sms را به وسيله اين نرم افزار براي كسي ارسال مي نماييد , sms شما بصورت خودكار بر روي صفحه نمايش موبايل گيرنده ظاهر ميگردد [در صورتي كه در حالت عادي وقتي براي كسي مسيج ميفرستيم گيرنده مسيج فقط بوسيله زنگ sms و گزينه اي مبني بر رسيدن پيغام جديد بر روي صفحه متوجه رسيدن پيغام جديد ميشود]
از ديگر مزاياي اين نرم افزار اين است كه پيغامي كه از اين طريق به شخص گيرنده ميرسد علاوه بر ظاهر شدن اتوماتيك متن كامل مسيج بر روي صفحه و به صدا در آمدن زنگ مسيج , هرگز در Inbox [محل ذخيره مسيج ] ذخيره نخواهد شد و زمانيكه گيرنده بعد از خواندن اس ام اس آن را مي بنند ديگر به آن دسترسي نخواهد داشت چون از روي موبايل پاك ميشود . البته زمانيكه sms بر روي صفحه فرد گيرنده ظاهر ميشود فرد گيرنده ميتواند قبل از بستن مسيج با انتخاب گزينه Options به صورت دستي آن را در Inbox موبايل خود ذخيره كند كاري كه در حالت عادي به صورت اتوماتيك انجام ميشود .
نكته بسيار حائز اهميت براي اين نرم افزار بنا به ادعاي شركت سازنده و تست هايي شخصا" خودم انجام داده ام اين ميباشد كه اين وضعيت نمايش پيغام بر روي گوشي هاي قديمي و غير symbian نيز نمايان خواهد شد .

اين نرم افزار قابل نصب بر روي گوشي هاي سيمبيان سري 60 ميباشد :
نوكيا : 6600 / 6630 / 6670 / 6260 / 6620
3660 / 3230 / 3650 / 3620 / 3600
7610 / 7650 / 3250
6682 / 6681 / 6680
N70/N71/N90/N91/N80
E60/E61
N-Gage/N-Gage QD
و Siemens SX1

اين نرم افزار به صورت كرك شده ميباشد [در صورتي كه كرك نشده باشد نرم افزار بدون دفترچه تماس كار ميكند و شما بايد شماره افراد را تك تك و دستي وارد نماييد]
لطفا" پس از نصب نرم افزار براي فعال شدن كرك در محيط نرم افزار گزينه Options و سپس Donation Code را انتخاب نماييد و در فيلد خالي 10 عدد 0 را وارد نماييد يعني : 0000000000

دانلود

نكته:
تجربه اي كه من در مورد نصب نسخه كرك شده اين نرم افزار داشته ام بر روي گوشي نوكيا 6600 بايد عرض كنم كه نرم افزار را بايد در phone memory [حافظه خود گوشي] نصب كرد و الا ممكن است اجرا نشود ولي در مورد گوشي 7610 اگر بر روي memory card [حافظه جانبي] نيز نصب شود مشكلي پيش نمي آيد .

موفق باشيد , سوالي بود در خدمتم .

sfouladi

Registered User
لایک‌ها
4
ممنون. اين برنامه SMS هاي به اصطلاح Class 0 رو ارسال مي‌كنه.

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
یه چیزی عجیبی که چند وقت پیش دیدم ، یه اسمس از طرف پیک آسا بود که در قسمت from نوشته بود peykasa در صورتی که من اونو تو دفترتلفنم نداشتم. تازه گزینه reply هم برای این اسمس بسته بود.

Ames

Registered User
لایک‌ها
0
خیلی ممنون گرفتم و استفاده کردم. نرم افزار باحالیه.

ولی من باهاش یه مشکلی دارم. یکی اینکه sms رو فقط به شماره هایی توی دفتر تلفن باشن میفرسته و جایی برای وارد کردن شماره به طور مستقیم نداره.

دو تا سوال هم داشتم:
1. من با این نرم افزار به گوشی SonyEricson T610 اس ام اس فرستادم. روی صفحه باز شد و اصلاً شماره فرستنده رو هم نشون نمی داد. همچنین اصلاً گزینه Options نداشت و فقط یه OK داشت که اگر گیرنده اونو میزد، sms پاک می شد و تو Inbox هم ذخیره نمیشد. حالا می خواستم ببینم روی همه گوشی ها همینطوره؟؟؟؟؟ آخه شنیدم رو بعضی از گوشی ها که بهشون Sms میفرسته شماره فرستنده هم میاد.
2.این نرم افزار Sms های چندصفحه ای رو هم ساپورت میکنه؟

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
SONY Z5 من داشتم ... خود گوشی همچین Option ی داشت ... این کار رو میکرد.

lajevardi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
روی 3650 مشکل داره مسکه، راهنمایی کنی ممنون میشم;

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
به اینا می گن push message! واسه ی سونی اریکسونا اگه این my phone explorer رو دانلود کنید موقع فرستادن مسیج یه گزینه هستش که انتخابش کنید push می فرسته... بعد reply نداره و توی inbox هم ذخیره نمی شه!;)

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
البته این که اسم رو نشون نده یا یه اسم خاص نشون بده...این کارو دیدم بعضی ها می کنن ولی نمی دونم چجوری؟!

Amir Lajevardi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از lajevardi :
روی 3650 مشکل داره مسکه، راهنمایی کنی ممنون میشم;

باید رو 3650 هم کار کنه شاید با نسخه کرک شده مشکل دارین نسخه اصلیش رو تست کنید:

فایل های ضمیمه

• flashsms.zip
    40.5 KB · نمایش ها: 65

lajevardi

کاربر تازه وارد