برگزیده های پرشین تولز

GARMIN نقشه دقيق تهران و راههاي ايران جهت استفاده در برنامه

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
در حالت عادی نباید مشکلی باشه یعنی با کپی پیست جایگزین میشه

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
خیلی تکمیل شده
دلیل اینکه یکی 2 شهری که بهشون دسترسی دارم رو تکمیل نکردم این بود که مطمئن بودم افرادی هستن که اینکار رو برای جاهای دیگه می کنن و کار من ناقص می مونه !
http://************/files/l0f0enkq1syxc1y2ksqx.jpg
http://************/files/gvzcejopot036fkstak7.jpg
http://************/files/b0falq3m807p8ls8h3pu.jpg
http://************/files/3xjq2xfshxyrjfvm2s8p.jpg

mashmehdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
IWN.Iran.Routable.Map.v2.3.1.Unlocked.By.farshid
اینهم ورژن جدید نقشه شهر قم و جزیره کیش و کلی چیزای دیگه هم بهش اضافه شده
dy89ea.png

6nv15k.gif

25jvcs6.gif

This is the most detailed routeable map of Iran available for Garmin GPS devices.

GPS Map of Iran includes:

* Tehran complete street map
* Cinemas
* Hospitals
* Fuel
* Food Restaurants
* Shopping Centers
* Bank / ATM
* Hotels
* Parks
* Airports
* Post Offices

+ Iran complete road map

ReleaseDate: 28/06/2009
Ver: 2.3.1 Pro:
Ghom and Kish Island
800 Km West roads
16000 Farsi Label for Search
Rey and Tehran has been dedicated in this version

این هم لینک دانلودش :
http://www.4shared.com/file/115922121/ee39696a/IWNIranRoutableMapv231UnlockedByfarshid.html

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
IWN.Iran.Routable.Map.v2.3.1.Unlocked.By.farshid
اینهم ورژن جدید نقشه شهر قم و جزیره کیش و کلی چیزای دیگه هم بهش اضافه شده
dy89ea.png

6nv15k.gif

25jvcs6.gif

This is the most detailed routeable map of Iran available for Garmin GPS devices.

GPS Map of Iran includes:

* Tehran complete street map
* Cinemas
* Hospitals
* Fuel
* Food Restaurants
* Shopping Centers
* Bank / ATM
* Hotels
* Parks
* Airports
* Post Offices

+ Iran complete road map

ReleaseDate: 28/06/2009
Ver: 2.3.1 Pro:
Ghom and Kish Island
800 Km West roads
16000 Farsi Label for Search
Rey and Tehran has been dedicated in this version

این هم لینک دانلودش :
http://www.4shared.com/file/115922121/ee39696a/IWNIranRoutableMapv231UnlockedByfarshid.html
اقا ممنون

مپ ای دی رو نگفتید !

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
عزیزان نمدونید علت دیرتر فیکس شدن جی پی اس در برنامه گارمین نسبت به بقیه برنامه ها مثلا گوگل مپ چیه؟

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
من گوشیم رو هارد ریست کردم ! الان گارمین رو بخوام دوباره نصب کنم دوباره باید کرکش کنم یا نصبش کافیه ؟

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
عزیزان نمدونید علت دیرتر فیکس شدن جی پی اس در برنامه گارمین نسبت به بقیه برنامه ها مثلا گوگل مپ چیه؟

سیاوش جان نباید به برنامه ربطی داشته باشه، معمولا ماژول GPS توو گوشی ها مجزاست و یک ماژول سریال هست که سر خود و بدون وابستگی به برنامه کار می کنه !

من گوشیم رو هارد ریست کردم ! الان گارمین رو بخوام دوباره نصب کنم دوباره باید کرکش کنم یا نصبش کافیه ؟

کرک که نمی کنین، در حقیقت 2 تا فایل متنی شامل کدها رو کنارش کپی می کنین. اگر اون فایلها پاک نشدن ، چک کنین ببینین راه میفته یانه ( شاید کدها با تغیر wm عوض بشن، مطمئن نیستم اما بعید می دونم )

arasharya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان ، من جی پی اس گارمین مدل etrex دارم ، روی کارت حافظه اش کی پوشه به نام گارمین درست کردم و نقشه ای که شما معرفی کردید را در ان پوشه قرار دادم، مشکلی هم با نقشه ای که دادید ندارم ، سوالم اینه چه جوری می شه همزمان چندین نقشه را روی کارت حافظه داشت و بشه از بین انها یکی را انتخاب کرد ، و مجددا نقشه قبلی را غیر فعال کرد و نقشه دیگه را استفاده کرد
الان که می خوام این کار را انجام بدم مجبورم کارت حافظه را هر بار از دستگاه خارج کنم و نقشه دلخواه را در پوشه ای که به نام garmin درست کردم کپی کنم
اگه کسی کمک کنه ممنون می شم

paypool

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ضمن تشکر برای نقشه بسیار خوبتون.
من یک GPS خودرویی دارم که از چین خریدم. روش نرم افزار گارمین رو داره و با WinCE 5.0 کار می کنه. مشکلش اینه که هر بار اجرا می شه برنامه گارمین با زبان چینی میاد و همه منو هاش چینی نوشته! البته من انقدر سر و کله باهاش زدم که توی منو هاش در تنظیمات Setting/ Display/ Text میشه انگلیسیش کرد ولی با اجرای مجدد برنامه، دوباره همه چیز چینی میشه و باید در هر بار اجرا این تنظیمات رو انجام بدم.
لطفا اگه راهی داره که میشه کلا انگلیسی بشه کمکم کنید.
در ضمن برنامه Garmin از طریق یک کارت SD وارد دستگاه میشه.
ممنون

lo2ol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ضمن تشکر برای نقشه بسیار خوبتون.
من یک GPS خودرویی دارم که از چین خریدم. روش نرم افزار گارمین رو داره و با WinCE 5.0 کار می کنه. مشکلش اینه که هر بار اجرا می شه برنامه گارمین با زبان چینی میاد و همه منو هاش چینی نوشته! البته من انقدر سر و کله باهاش زدم که توی منو هاش در تنظیمات Setting/ Display/ Text میشه انگلیسیش کرد ولی با اجرای مجدد برنامه، دوباره همه چیز چینی میشه و باید در هر بار اجرا این تنظیمات رو انجام بدم.
لطفا اگه راهی داره که میشه کلا انگلیسی بشه کمکم کنید.
در ضمن برنامه Garmin از طریق یک کارت SD وارد دستگاه میشه.
ممنون

رو این GPS خودورویی که میگید برنامه دیگه ای مثل نرم افزارهایی که خود گوگل داره رو نمیشه نصب کرد ؟ فک کنم اونا از گارمین بهتر باشه چون از نقشه های گوگل استفاده می کنن و همه امکاناتی هم دارن ( همه شهرها رو هم قاعدتا باید داشته باشه دیگه ) اون مشکل زبان هم شاید اون مدلی برطرف بشه ( در حد حدس ) ولی خب در این جور چیزا اطلاعات ندارم فقط شنیدم :blush:

paypool

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رو این GPS خودورویی که میگید برنامه دیگه ای مثل نرم افزارهایی که خود گوگل داره رو نمیشه نصب کرد ؟ فک کنم اونا از گارمین بهتر باشه چون از نقشه های گوگل استفاده می کنن و همه امکاناتی هم دارن ( همه شهرها رو هم قاعدتا باید داشته باشه دیگه ) اون مشکل زبان هم شاید اون مدلی برطرف بشه ( در حد حدس ) ولی خب در این جور چیزا اطلاعات ندارم فقط شنیدم :blush:
سلام
میشه یکی از این نرم افزارها رو که فرمودید معرفی کنید. و اگه میشه بگید از کجا میشه دانلود کرد؟
در مورد زبان این ظاهرا ویندوزش چینی هستش نمی دونم میشه کاریش کرد یا نه؟ راستش یه وقتایی که یک برنامه اشتباه رو برای اجرا بهش معرفی می کنم پیغام خطا که میده desktop ویندوزش رو میشه دید همش چینی هستش!
از توجه شما دوست عزیز و اطلاعاتتون سپاسگزارم.

lo2ol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
میشه یکی از این نرم افزارها رو که فرمودید معرفی کنید. و اگه میشه بگید از کجا میشه دانلود کرد؟
در مورد زبان این ظاهرا ویندوزش چینی هستش نمی دونم میشه کاریش کرد یا نه؟ راستش یه وقتایی که یک برنامه اشتباه رو برای اجرا بهش معرفی می کنم پیغام خطا که میده desktop ویندوزش رو میشه دید همش چینی هستش!
از توجه شما دوست عزیز و اطلاعاتتون سپاسگزارم.

آقا اشتب شد معذرت, اون برنامه ای که من تو ذهنم بود google navigator یا global navigator بود این طور که من فهمیدم با گوگل مپ کار میکرد من یه سری خواستم دموش رو نصب کنم نشد مثکه, ولی اگه می تونی بخریش یه سرچ بزن شاید به کارت بیاد چون نقشه ی همّّّه جا رو باید داشته باشه

این گوگل چیزای خوبشو فقط واسه Android میزنه :p
ظاهرا باید با همین گارمین سر کنیم

lo2ol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان ، من جی پی اس گارمین مدل etrex دارم ، روی کارت حافظه اش کی پوشه به نام گارمین درست کردم و نقشه ای که شما معرفی کردید را در ان پوشه قرار دادم، مشکلی هم با نقشه ای که دادید ندارم ، سوالم اینه چه جوری می شه همزمان چندین نقشه را روی کارت حافظه داشت و بشه از بین انها یکی را انتخاب کرد ، و مجددا نقشه قبلی را غیر فعال کرد و نقشه دیگه را استفاده کرد
الان که می خوام این کار را انجام بدم مجبورم کارت حافظه را هر بار از دستگاه خارج کنم و نقشه دلخواه را در پوشه ای که به نام garmin درست کردم کپی کنم
اگه کسی کمک کنه ممنون می شم

How to install multiple maps on Garmin

بالا