برگزیده های پرشین تولز

ipad 2 wifi 16 GB

vitta

Registered User
لایک‌ها
93
درود به همه ی شما عزیزان.
یک عدد ایپد 2 وای فای 16 گیگ مشکی دارم که بنا به یه دلایل شخصی قصد دارم بفروشمش.
ماجرای این ایپد هم از این قراره که :
این ایپد رو چند ماه پیش از خارج از کشور خریداری کردم کلا دو تا ایپد 2 از اونجا خریدم ( یک عدد 16 وای فای و یک عدد 32 وای فای) که هنگام برگشت 32 WIFI رو دادم به دوستم که به کسی که مد نظرمه در اونجا هدیه بده ولی متاسفانه بنا به سهل انگاری دوستم جعبه این دو تا ایپد اشتباهی با هم دیگه عوض شد ما هم که تازه وقتی رسیدیم اینجا فهمیدیم قضیه از چه قراره ! خلاصه این شد ماجرای این ایپد و اینکه الان اگه کسی خواست ایپد رو بخره جعبه 32 گیگ رو بهش میدم.
ایپد در حد اکه . بسیار تمیزه و در سلامتی کامل به سر میبره. از اول که خریداری شده بود روش IOS 6.1.3 بود. بنابراین اصلا جیلبریک نشده (بهتره بگم نمیتونست بشه با اینکه خودم اصلا اعتقادی به جیل ندارم!). یه چند تا نرم افزار ارجینال هم که با کارت اعتباریم خریداری شده توش موجوده.
از همون لحظه ی اول که در خارج از کشور خریداری شد یک عدد محافظ صفحه ی شفاف با کیفیت عالی که کوچکترین حبابی زیرش نیست ( اصلا تشخیص اینکه ضد خش داره سخته! ) به قیمت 15 دلار خریداری کردم. همچنین یه اسمارت کاور مشکی که هم پشتش رو میپوشونه و هم جلوی دستگاه رو اون هم از اونجا به قیمت 49 دلار خریداری شده و به همراه یک عدد تبدیل مسافرتی به قیمت 5 دلار. شارژر اصل و کابل USB هم داره که تقدیم خریدار میشه.
قیمت پایه : 1050 (قیمت مقطوعه)
فروش هم حضوری در کرج در خدمتتون هستم.
اسپم ازاده و ازادین که هر چی دلتون می خواد بگین.
سوالی هم داشتید بنده در خدمتم.
عکسها:

300G72013163.jpg3007V2013158.jpg300720131J60.jpg

بالا