• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ipad mini wifi 32 gigi - white همراه با کلی نرم افزار و بازی + یک بامپر + محافظ صفحه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

AmirArsalaan

Registered User
لایک‌ها
68
این آیپد مینی رو حدود دوماه پیش خریداری کردم ، از مزیت هاش میتونم به ۳۲ گیگ حافظه داخلی و رنگ سفید اشاره کنم ( یادمه به دلیل نبود رنگ سفید خیلی دنبالش گشتم ) ، ضمن اینکه یک بامپر ( ضربه گیر فوق العاده سبک و نرم که باعث راحتی کارکردن با آیپد هست و اصلا آیپد رو محدود نمیکنه ) و محافظ صفحه ( ال سی دی کمی مات میشه و انگشتان راحت تر روی صفحه حرکت میکنه ) همراه آیپد هست ، ios 6.1 همراه با نرم افزارهای متنوع و متعدد و کلی بازی که توسط خودم دانلود شده و آخرین آپدیت ها رو روشون انجام دادم .
به اندازه یه نوک سوزن حاشیه ی آیپد لب پر شده البته شمای خریدار اون رو نمیبینید اما اینو گفتم بعدا کسی که خرید کرد و کشفش کرد فکر نکنه ما خواستیم جنسمون رو بندازیم

Photo0577-a.jpgPhoto0581-a.jpgPhoto0583-a.jpgPhoto0585-a.jpgPhoto0587-a.jpgPhoto0589-a.jpgPhoto0600-a.jpgPhoto0602-a.jpgPhoto0613-a.jpgPhoto0618-a.jpg

قیمت پایه ۱۷۰۰۰۰۰
برای خریدار تهرانی خودم حضوری راغبترم حوصله پست و این چیزا رو ندارم
اما کسی اصرار بر خرید پستی داره بعد از واریز ارسال میشه

sepehr5768

Registered User
لایک‌ها
56
سلام دوست عزیز قیمت نهاییتون همینه؟

AmirArsalaan

Registered User
لایک‌ها
68
سلام دوست عزیز قیمت نهاییتون همینه؟
بله دوست عزیز خیلی سعی کردم قیمتی بگم که راضی کننده باشه با توجه به اینکه این تبلت خیلی خیلی سالم هست ، فکر میکنم با وسایل اضافی ای که همراهش هست ( واسه ما که نه ) واسه ی مشتریش خیلی بصرفه ;)

technano

Registered User
لایک‌ها
316
قیمتت خوبه ...
حیف نمیشه بخرمش ... :(
آپ

parsehsazan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز سیم کارت میخوره یا نه

AmirArsalaan

Registered User
لایک‌ها
68
Last edited:

deniro60

Registered User
لایک‌ها
28
دوست عزیز تعویض هم دارید؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

AmirArsalaan

Registered User
لایک‌ها
68
دوستانی که پ خ و اینا میفرستید فعلن نظری دارید بدید رو قیمت و اینها اما من جواب قطعی نمیتونم بدم بهتون فعلن قولش رو برای فردا ظهر به دوستی دادم بگذارید اون رو قطعی کنم و بعد توقع چونه زدن و قول دادن داشته باشید .... لطفن :)

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا