برگزیده های پرشین تولز

paypal verification

babak2536

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
ایا با یک کارت اعتباری میشه چند تا اکانتPaypal رو وریفای کرد ?

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
نه نمیشه

.....

babak2536

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از artin :

ایا کسی که کارت اعتباری ویرچوال داره اگه paypal یکی دیگه ر وریفای کنه مشکلی واسش پیش میاد ؟

اگه دوستی در خارج داشته باشیم اون چطور میتونه برای ما یک اکانتpaypal ایجاد و verify کنه واختیار اکانت روب ما بده بدون دردسر احتمالی در اینده برای این دوست

ممنون

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
کارتی که میخواهید با اون اکانت رو وریفای کنید باید نامش با نامی که هنگام افتتاح حساب پی پال برای حسابتون وارد کردید یکی باشه و حتی آدرس بیلینگ کارت با کشوری که هنگام ثبت نام در پی پال انتخاب کرده اید.
اگر دوستی براتون اینکار رو انجام بده یعنی با نام و مشخصات خودش این کار رو براتون میکنه و شما هم باید با نام ایشون فعالیت کنید و در نتیجه در صورت بروز مشکل برای ایشون هم بی دردسر نخواهد بود.

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
ممنونم

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
تا جایی که حافظم یاری میکنه وریفای کردن فقط و فقط از طریق حساب بانک صورت میگیره ... اصلا" کاذی به کردیت ندارن ! من بعد از 6 ماه که با کردیت عضو پی پال بودم تازه وریفای کردم و ازم شماره حساب بانکم رو خواستن !!!
297.gif

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
آره برای آمریکا حتما حساب بانکی هم برای وریفای کردن میخواد. ولی برای برخی کشورهای دیگه قوانین متفاوته. من قبلا تو یک تاپیک دیگه نوشته بودم که چه کشورهایی چه چیزهایی میخواد.

بالا