برگزیده های پرشین تولز

setup ساخت

MSN_Golden

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
مشكلي نداره من اين فايل فلش رو اصلا نزارم ؟
اخه XP كه فكر كنم خودش فلش داره
بعدش حجم اين كامپوننت هم خيلي زياده ، اندازه كل برناممه

سایمون

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من Inno Setup رو نصب کردم. اما تو کار کردن باهاش یه مقدار مشکل دارم و در واقع نمی‌دونم چطوری باهاش ستاپ بسازم.
اگه می‌شه یه توضیحی... چیزی... به فارسی اینجا بدین.
ممنون.

soloroyal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من Inno Setup رو نصب کردم. اما تو کار کردن باهاش یه مقدار مشکل دارم و در واقع نمی‌دونم چطوری باهاش ستاپ بسازم.
اگه می‌شه یه توضیحی... چیزی... به فارسی اینجا بدین.
ممنون.
بابا Inno Setup را بندازين دور بره... (حجم فايلهاي ستاپي که ميسازه خيلي بالا هست)

شما از NSIS استفاده کن که بهترين برنامه ساخت ستاپ هست و ستاپهايي که ميسازه حجم بسيار کمي دارن.

در ضمن شما ميتوني با NSIS زيباترين و با کلاس ترين ستاپها رو بسازي

همين طور تنها برنامه اي هست که ميتوني باهاش ستاپ کاملا فارسي بسازي(بدون تايپ حتي يک کلمه فارسي)

لينک دانلود با حجم 1.5 مگابايت

Nsis.png

erroring

Registered User
لایک‌ها
2
من براي خودم ستاپ ساختم، التبه مجبور شدم چون براي نرم افزار هام بايد آپديت مي نوشتم بعد اگه مي خواستم بفهمم كه با ستاپ سازاي ديگه چطوري بايد آپديت بنويسي كارم با كرام الكاتبين ميوفتاد. ستاپ سازم كار خودمو راه م ياندازه نصب اكتيو ايكس داره نصب فونت داره شاخه مي سازه، تا دو تا پكيج رو پشتيباني مي كنه، شرت كات رو دسكتاپ يا منوي استارت درست مي كنه، به عنوان آپديت ميره مسير فايل قديمي رو پيدا مي كنه. و زيبا هم هست نمونشو مي تونيد تو امضام ببينيد (نرم افزار رايگان محاسبه قيمت تلفن و اينترنت در ايران) فقط وقت نكردم Uninstallبنويسم براش و اينكه بره تو Add or Remove كنترل پانل به جز اين دو تا مشكل مشكلي نداره. D:

اينو يادم رفت بگم فايل ها رو فشرده ميكنه (zip) و مثل بقيه ستاپ ها ستاپ نهايي فقط يك فايل اجرايي است. و همه چي رو ميريزه تو همون فايل اجرايي. (Self Extract)

اينم عكس ستاپ سازش داغون به نظر ميرسه اما ستاپ هاي زيبايي مي سازه D:

ti.jpg

نمونه ستاپ

tis.jpg

فايل پكيج نهايي :

pe.jpg

erroring

Registered User
لایک‌ها
2
مقاله اول تاپيك رو تازه خوندم خيلي خوب بود دستتون درد نكنه، در مورد اين نرم افزاري كه من نوشتم كسي نظري پيشنهادي درخواستي چيزي نداره؟ كسي ستاپ دانلود كرد ببينه چطوره؟ D:

saeedsmk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4
مقاله اول تاپيك رو تازه خوندم خيلي خوب بود دستتون درد نكنه، در مورد اين نرم افزاري كه من نوشتم كسي نظري پيشنهادي درخواستي چيزي نداره؟ كسي ستاپ دانلود كرد ببينه چطوره؟ D:

سلام خوب هستيد
دوست عزيز ميشه لينك دانلود رو بديد . شايد داديد و من پيداش نكردم !
به اميد ديدار

erroring

Registered User
لایک‌ها
2
لينك دانلود نمونه setup تو امضام هست (نرم افزار رايگان محاسبه قيمت تلفن و اينترنت) راستي همونطور كه گفتم uninstall نداره براي uninstall كردن بايد از برنامه خارج بشي شاخه برنامه رو پاك كني D:
اگه لينك دانلود ستاپ ساز رو مي خواي بگو تا برات آپلودش كنم الان فقط تو سيستم خودم دارم.

اينم لينك دانلود يه ستاپ كه با برنامه خودم ساختم :
http://www.parvazeh.com/turbodialinfo.exe

saeedsmk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4
سلام خوب هستيد
به نظرم اگر بتونم سورسشو ببينم بتونم براي اد اند ريمو كاري كنم
به اميد ديدار

inner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا Inno Setup را بندازين دور بره... (حجم فايلهاي ستاپي که ميسازه خيلي بالا هست)

شما از NSIS استفاده کن که بهترين برنامه ساخت ستاپ هست و ستاپهايي که ميسازه حجم بسيار کمي دارن.

در ضمن شما ميتوني با NSIS زيباترين و با کلاس ترين ستاپها رو بسازي

همين طور تنها برنامه اي هست که ميتوني باهاش ستاپ کاملا فارسي بسازي(بدون تايپ حتي يک کلمه فارسي)

لينک دانلود با حجم 1.5 مگابايت

Nsis.png
شديدا تاييد ميشه.

najafzadeh

کاربر فعال پایگاه داده ها
کاربر فعال
لایک‌ها
28
ممنون
برم اینستال شیلد نصب کنم بیام سوالاتم شروع کنم

سوال اول داخل اینستال شیلد میشه فارسی نوشت مثلا پیغام هایی که موقع نصب میده فارسی باشه اگه میشه چه جوری؟؟؟:rolleyes:

درضمن کتاب آموزشی در مورد اینستال شیلد چیزی هست اگه هست مشخصاتش بده ببینم گیرم میاد
درضمن اگه ebook داری لینکش بزار اگه انگلیسی هم بود اشکال نداره فقط ساده توضیح داده باشه

سلام
تو اینستال شیلد میشه پیغامها رو فارسی داد.
باید براش کد نویسی کنید.
البته ورژن 12 اون رو اگه بتونید آموزشش رو که مربوط به شرکت بزرگراه نرم افزار هست پیدا کنید توش کد نویسی رو آموزش داده.

امید است حل شود.
:blush:

Shine

Registered User
لایک‌ها
12
من به شدت Inno ستاپ رو پیشنهاد می کنم
هم کار باش راحت هست و هم برنامه رو کمپرس می کنه و حجمش رو پایین می آره
یه مقدار که کار کنید با سویچ ها و کامپایلرش دستتون می آد
موفق باشید .

rouzbeh_ziafati

Registered User
لایک‌ها
5
دوستان من یه برنامه نوشتم با ویژوال بیسیک و با ابزار development خود vb اون رو ستاپ میکنم .
اما وقتی روی یک سیستم میزنم نصب بشه خیلی پیغام های جور با جور میده و وقتی هم نصب میشه میبینی که ارور میده و مثلا فایل های ocx یا dll های لازم رو اونطور که باید نصب نکرده . بنظر شما چه کار باید بکنم ؟ مشکل از چیه ؟

Moonzajer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو ران بنويسيدiexpress.exe حالشو ببريد:D

دوست عزيز درست است كه iexpress در خود ويندوز وجود دارد اما توانايي آن خيلي خيلي كم است حتي ميتوان گفت كه شكل ظاهري آن خسته كن است چي برسد به نحوه كاربرد آن . راستش انستال شيلد خيلي آسان است بهتر است آغاز كنيد اصلا نياز ندارد اين قدر تشويش كنيد. فايل ها را بار بدهيد خود طي مراحل ميكند.

بالا