• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش Viera VI-750 WATX ----- پاور ویرا 250 وات

kamal68

Registered User
لایک‌ها
19
یک عدد پاور ویرا 250 وات به فروش میرسد
مشخصات در این لینک
قیمت 100 تومن... پاور استفاده نشده هست و در انبار بلا استفاده مونده بود ابتدا برای اسمبل کردن کیس جدید خریداری شد بعدش تصمیم به تهیه لپ تاپ گرفتم و پاور بلااستفاده موند
IMG_20191030_114208.jpg

Last edited:

pishini

Registered User
لایک‌ها
450
برای کارت گرافیک gtx560ti چطوره؟مناسبه؟

kamal68

Registered User
لایک‌ها
19

سلام
این پاور 250 وات هست بنده با یه سرچ کوچیک توی نت متوجه شدم که گرافیک شما مصرفش 170 وات هست اما سوال اینه که مصرف سی پی یو و مادربرد و غیره هم باید مورد محاسبه قرار بگیره چونکه پاور قراره کل کیس رو تغذیه کنه به همین دلیل بنده نمیدونم که آیا این پاور برای شما مناسب خواهد بود یا خیر !!

sara100

Registered User
لایک‌ها
531
با اجازه از دوست عزیزمون ... پاورهای ویرا جز پاورهای معمولی است و کانکتور برق 6 پین هم ندارد برای گرافیک مذکور که برق مجزا 6 پین می خوره پاور به مراتب قویتر و کاملتری مانند گرین و .. توصیه می شود..

kamal68

Registered User
لایک‌ها
19
با اجازه از دوست عزیزمون ... پاورهای ویرا جز پاورهای معمولی است و کانکتور برق 6 پین هم ندارد برای گرافیک مذکور که برق مجزا 6 پین می خوره پاور به مراتب قویتر و کاملتری مانند گرین و .. توصیه می شود..

سلام ... خواهش میکنم شما صاحب اختیارید اما بنده هم چند نکته رو باید درباره عرایض شما بگم

1) - اول اینکه این پاور کانکتور برق شش پین داره !!! حتی توی عکس هم مشخصه نمی دونم چرا الکی میگید نداره !!

2) - دوم اینکه میگید پاور قوی تر مانند گرین ... باید خدمت تون عرض کنم که گرین اسم برندش هست و نوع لوگوی سازنده هیچ تاثیری در قدرت پاور نداره همین شرکت گرین هم پاور 250 وات داره پس بهتره میبود اینطوری بیان میکردید چونکه صحبت تون از منطق به دور هست و ادم ناخواسته به این فکر میافته که از این حرفا قصد و منظوری دارید !! اما بنده بدبین نیستم و همیشه به فال نیک میگیرم ;) :D

3) - و مورد آخر ... توی یک انجمن خارجی درباره پاور مناسب برای کارت گرافیک GTX 560 Ti سوال کردم و گفتن پاور مناسب برای این گرافیک 500 وات هست و درصورتی که گرافیک اورکلاک شده باشه باید پاور 550 وات تهیه بشه براش ... بعدا گرافیک هایی که با پاور 250 وات را میافتن رو لیست میکنم و اضافه میکنم

Last edited:

kamal68

Registered User
لایک‌ها
19
توی این تایپیک میتونید گرافیک های مناسب برای پاور 250 وات رو ببینید !!

فقط مورد تعجب اور برای من مصرف GTX 560 Ti بود چونکه توی این لینک گفتن که گرافیک GTX 1050 برای پاور 250 وات مناسب هست در صورتی که پاور مناسب برای GTX 560 Ti باید 500 وات باشه یعنی مصرف GTX 560 Ti اینقدر بالاتر از GTX 1050 هست !!!o_Oo_O:oops:

Last edited:

kamal68

Registered User
لایک‌ها
19
توی بنچمارک ها GTX 1050 پنجاه و هفت درصد بهتر از GTX 560 Ti عمل کرده !! با وجود مصرف خیلی کمتر برق !!!! :oops: واقعا جای تعجب و تامل داره !! لینکشم براتون میزارم در هر صورت اگه کارت گرافیک GTX 1050 داشته باشید ..این پاور براش مناسب خواهد بود :D
Opera Snapshot_2019-11-15_201516_gpu.userbenchmark.com.png

sara100

Registered User
لایک‌ها
531
شما یک برد پاور ویرا و گرین را با همدیگر مقایسه کنید متوجه تفاوتها خواهید شد از خازن ورودی گرفته تا ترانس چاپر و دیود شاتکی و دیود سرعتی و ... بعدا قضاوت کنید که بنده الکی بیان نکردم چون کارم اینست ...
موفق و موید باشید ..

kamal68

Registered User
لایک‌ها
19
شما یک برد پاور ویرا و گرین را با همدیگر مقایسه کنید متوجه تفاوتها خواهید شد از خازن ورودی گرفته تا ترانس چاپر و دیود شاتکی و دیود سرعتی و ... بعدا قضاوت کنید که بنده الکی بیان نکردم چون کارم اینست ...
موفق و موید باشید ..
عزیز کار بنده هم همین است و به همین دلیل باید خدمتون عرض کنم ویرا طرح اصل گرین نیست که شما میگی بردش رو مقایسه کنید !!:D وقتی که یه جنسی که تقلبی یه برند دیگه رو تولید میکنه اونوقت میگن بردش فرق میکنه پاور های ATX یا پاور کیس یه منبع تغذیه سویچینگ هست که یک مدار سویچینگ میتونه به روش های مختلفی طراحی بشه و به قوله شما بردش فرق میکنه حرفتون درست مثله این میمونه که بگیم برد کارت گرافیک AMD VEGA 56 با برد کارت گرافیک GTX 1070 فرق میکنه !! خدایی خودت از این حرفت خندت نگرفت ؟؟؟ ;) خب مشخصه فرق میکنه چون از دو شرکت متفاوت هست اما مهم اینه که هر دو کارت گرافیک عملکرد یکسانی دارن و یک خروجی مشابه رو پس میدن !! چه گرین 250 وات بخری چه ویرا 250 وات خروجی همون 250 وات خواهد بود و زیادتر نمیشه :p دیگه شما که ادعا داری کارت همینه دیگه اینو که باید بهتر از من بدونی !!

بعدش دیود سرعتی دیگه چیه ؟؟ خخخخ اون اسمش دیود فلای بک هست اون دیودی هم که شما بهش میگی شاتکی در اصل Schottky هست که شاک-تی تلفظ میشه نه شاتکی خخخخ البته توی خارجیا بیشتر بهش میگن دیود ولتاژ پایین

Last edited:
بالا