• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
دوستان عزیز با اینکه میگید POMP C6 خوب نیس اگه کسی داره بهم خبر بده.ممنون:general507:

reza1391

Registered User
لایک‌ها
95
دوستان قضیه ردمی نوت نسخه ادونسد چیه؟

ادونسد مربوط میشه به مدیاتک ۶۵۹۲ با کلاک ۱.۷۰۰ و با رم ۲ گیگ .
نسخه معمولی هم با کلاک ۱.۴۰۰ و با رم ۱ گیگ که تقریبا ۴۰ دلار ارزونتره ولی غالبا همون اولی رو میفروشن بخاطر با صرفه بودن

rafiepersia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
با سلام
بنا به درخواست آقای فاضل مبنی بر بررسی گوشی های خریداری شده بررسی اجمالی ZTE V5 Red Bullامیدوارم مفید باشه
من تا امروز 4 مدل گوشی چینی با CPU های مدیا تک داشتم به ترتیب : Umi X1s - ZTE V967S - iNew V3 - thl w200S و در حال حاضر ZTE V5 Red Bull ورژن 2 گیگ رم
در مقایسه بین CPU های مدیا تک و Snapdragon 400 بعنوان یک کاربر معمولی و برای استفاده های روزانه از یک گوشی موبایل موارد زیر رو حسب تجربه می تونم عنوان کنم :

1- هر4 مدل گوشی مدیاتکی به صورت پیش فرض با فرمت 3gp و با کیفیت پایین ویدئوها رو ذخیره می کردن ولی ZTE V5 با فرمت MP4 و با کیفیتی به مراتب بهتر فایل ها رو ذخیره میکنه.

2- مشکل دیگه ای که با مدیاتک ها داشتم اتصال گوشی به اینترنت با استفاده از سیم کارت بود به طوریکه بعضا مجبور میشدم چندین بار گوشی رو به حالت Airplane ببرم و برگردم یا Data Connection رو چند بار فعال و غیرفعال کنم تا بتونم کانکت بشم یا حتی چند دقیقه معطل میشدم تا گوشی به اینترنت وصل بشه اما مودم ZTE V5 Red Bull بدون این دردسرها و با سرعتی به مراتب بیشتر گوشی رو به اینترنت وصل می کنه.

3- برای استفاده از GPS در گوشیهای مدیاتکی بلا استثنا مجبور به استفاده از برنامه های جانبی مثل mobi uncle tool جهت راه اندازی و کالیبراسیون اولیه GPS گوشی شدم ولی GPS گوشی ZTE V5 بدون استفاده از برنامه های جانبی و در زمانی کوتاه تر از مدیاتکی ها فعال و روی ماهواره ها لاک شد.

4- همه ما حسب ضرورت کم یا زیاد نیازمند استفاده از برنامه های همراه بانک هستیم با درنظر گرفتن همه باگهایی که این نرم افزارها دارن -به هرحال همینه که هست- مجبو به استفاده از اونها هستیم.
همه سایتهای همراه بانک تاکید کرده اند که جهت استفاده از نرم افزار روی گوشیهای دو سیمکارت، سیمکارتی که نرم افزار روی اون فعال شده باید بعنوان سیمکارت اول و در اسلات شماره یک گوشی قرار داده بشه . در استفاده از همراه بانک سپه روی گوشیهای مدیاتکی دوسیمکارت حتی با وجود اینکه تنها یک سیمکارت اونهم در اسلات اول گوشی قرار دادم اصلا قادر به استفاده از همراه بانک سپه نشدم. ولی در ZTE V5 با وجود اینکه سیم کارت اصلی رو در اسلات دوم قرار دادم همراه بانک های ملت ، سپه و ... بدون مشکل اجرا و همه عملیاتهای مربوطه قابل انجام بود . شاید هم این مشکل مربوط به ورژن اندروید باشه که روی گوشیهای قبلی اندروید 4.2 و روی ZTE V5 ورژن 4.4.2 نصب شده.

توصیه من به دوستان این هست که با بودجه 750 تا 800 تومن ZTE V5 Red Bull ارزش خرید داره و با کمی هزینه بیشتر می تونید ZTE Z5S mini و تا 1100 ZTE Z7 mini تهیه کنید . به شخصه از خرید Red Bull بسیار راضی هستم حتی ZTE V967S هم دربین بقیه مدیا تک هایی که داشتم گوشی بهتری بود. در کل ZTE برند با کیفیتی هست شک نکنید.

Last edited:

rasht1296

Registered User
لایک‌ها
55
سلام یه گوشی میخوام 4 الی 4.3 اینچ قوی باشه کیفیت صفحه خوبی داشته باشه باتری هم خوب نگه داره شما چی پیشنهاد میکنید

ادیت امیر:
قیمتت چنده؟

Last edited by a moderator:

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
با سلام
بنا به درخواست امیر آقا مبنی بر بررسی گوشی های خریداری شده بررسی اجمالی ZTE V5 Red Bullامیدوارم مفید باشه
من تا امروز 4 مدل گوشی چینی با CPU های مدیا تک داشتم به ترتیب : Umi X1s - ZTE V967S - iNew V3 - thl w200S و در حال حاضر ZTE V5 Red Bull ورژن 2 گیگ رم
در مقایسه بین CPU های مدیا تک و Snapdragon 400 بعنوان یک کاربر معمولی و برای استفاده های روزانه از یک گوشی موبایل موارد زیر رو حسب تجربه می تونم عنوان کنم :

1- هر4 مدل گوشی مدیاتکی به صورت پیش فرض با فرمت 3gp و با کیفیت پایین ویدئوها رو ذخیره می کردن ولی ZTE V5 با فرمت MP4 و با کیفیتی به مراتب بهتر فایل ها رو ذخیره میکنه.

2- مشکل دیگه ای که با مدیاتک ها داشتم اتصال گوشی به اینترنت با استفاده از سیم کارت بود به طوریکه بعضا مجبور میشدم چندین بار گوشی رو به حالت Airplane ببرم و برگردم یا Data Connection رو چند بار فعال و غیرفعال کنم تا بتونم کانکت بشم یا حتی چند دقیقه معطل میشدم تا گوشی به اینترنت وصل بشه اما مودم ZTE V5 Red Bull بدون این دردسرها و با سرعتی به مراتب بیشتر گوشی رو به اینترنت وصل می کنه.

3- برای استفاده از GPS در گوشیهای مدیاتکی بلا استثنا مجبور به استفاده از برنامه های جانبی مثل mobi uncle tool جهت راه اندازی و کالیبراسیون اولیه GPS گوشی شدم ولی GPS گوشی ZTE V5 بدون استفاده از برنامه های جانبی و در زمانی کوتاه تر از مدیاتکی ها فعال و روی ماهواره ها لاک شد.

4- همه ما حسب ضرورت کم یا زیاد نیازمند استفاده از برنامه های همراه بانک هستیم با درنظر گرفتن همه باگهایی که این نرم افزارها دارن -به هرحال همینه که هست- مجبو به استفاده از اونها هستیم.
همه سایتهای همراه بانک تاکید کرده اند که جهت استفاده از نرم افزار روی گوشیهای دو سیمکارت، سیمکارتی که نرم افزار روی اون فعال شده باید بعنوان سیمکارت اول و در اسلات شماره یک گوشی قرار داده بشه . در استفاده از همراه بانک سپه روی گوشیهای مدیاتکی دوسیمکارت حتی با وجود اینکه تنها یک سیمکارت اونهم در اسلات اول گوشی قرار دادم اصلا قادر به استفاده از همراه بانک سپه نشدم. ولی در ZTE V5 با وجود اینکه سیم کارت اصلی رو در اسلات دوم قرار دادم همراه بانک های ملت ، سپه و ... بدون مشکل اجرا و همه عملیاتهای مربوطه قابل انجام بود . شاید هم این مشکل مربوط به ورژن اندروید باشه که روی گوشیهای قبلی اندروید 4.2 و روی ZTE V5 ورژن 4.4.2 نصب شده.

توصیه من به دوستان این هست که با بودجه 750 تا 800 تومن ZTE V5 Red Bull ارزش خرید داره و با کمی هزینه بیشتر می تونید ZTE Z5S mini و تا 1100 ZTE Z7 mini تهیه کنید . به شخصه از خرید Red Bull بسیار راضی هستم حتی ZTE V967S هم دربین بقیه مدیا تک هایی که داشتم گوشی بهتری بود. در کل ZTE برند با کیفیتی هست شک نکنید.
لامصب 30 تومن گرون شد:general208::(
من فکر میکنم سی پی یوش در بین هشت هسته ای های بازار ضعیف باشه .میتونید از قدرت سی پی یو بگید؟ مخصوصا تو بازی ها

ادیت امیر:
کلا gflops گرافیکها رو شما نگاه کنی،قدرت گرافیکی آدرنو دستت میاد:
http://kyokojap.myweb.hinet.net/gpu_gflops

اخرین اخبار:
باسلام
توهفته آینده هرچی دیگه سفارش باقی مونده(3/4 کل سفارشات این هفته کد دادم و انجام شده..یکسری وان پلاس مونده و سه پنتک این هفته) که هفته آینده میلادی خودشون کد داده میشه و روال نرمال سفارشات جدید شروع میشه
باتشکر از همراهی شما و شکیباییتون.....

princemoji

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
یعنی الان کدهای وان پلاس هفته بعد میاد؟

ادیت امیر:
آره عزیز..وقتی گوشیهاتون رسید هم، اون کمترشدن قیمت رو(حدود 150 تومان برای کسانیکه نرمال سفارش گرفتند و مبلغ یک و پونصدوخورده ای دادند)پس داده میشه.....اگه هم توحالت رزروی بوده ک 1.375.000 بوده،یکسری هدایا اضافه میشه

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
امتیاز بنچمارک coolpad f1 در نسخه ۵ نرم افزار انتونتو
شد 28000 هزار که فوق العاده است ..

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
داش امیر
ارزونترین گوشی کوالکومی با جی پی یو آدرنو صفحه بین ۴.۵ تا ۵.۵ رم ۲ ،تری جی ایران ساپورت، باتری ریموابل، دارای شیار کارت حافظه، otgساپورت
چی هست؟

ادیت امیر:
رم دوگیگ با اسنپ،حتمامیشه snap400 که ارزونترینها همون zte v5 هست و xiaomi redmi note 4G یعنی رو 700-800.....ارزونترها رم یک گیگن و اینا...

rasht1296

Registered User
لایک‌ها
55
سلام یه گوشی میخوام 4 الی 4.3 اینچ قوی باشه کیفیت صفحه خوبی داشته باشه باتری هم خوب نگه داره شما چی پیشنهاد میکنید
قیمت فرقی نمیکنه

ادیت امیر:

فعلا کمترین سایز 4.5 اینچه که با بیشترین امکانات میشه jiayu g5s ...
http://amirexpress.ir/index.php?route=product/product&product_id=279

درغیراینصورت باید بری سراغ گوشیهای rugged که دوبرابر گوشیهای معمولی با همون امکانات قیمت دارند

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
شما 8 هسته ای 1.7 میاتک پیشنهاد میکنید یا 4هسته ای 1.2 کوالد کام؟
ایا 4هسته ای 1.2 میتونه بازی های قدرتمند امروزی رو بالا بیاره؟

ادیت امیر:
کلا الان پردازنده MTK6572 dual core با انتوتو 12 هزار هم همه نوع بازی روش اجرا میشه...یکبار قبلا آنتوتوها یا قدرت کلی پردازشگرهارونوشتم،بار دیگه مینوسم ( برای موبایل)
MTK:
MTK6577single core:6500 MTK6572 1.2ghz dual core:12000 MTK65891.2ghz Quadcore :13300 MTK6589T 1.5ghz quadcore:15000 MTK6582 1.3ghz Quad core: 17000 MTK6592 1.7ghz:27000 MTK6592 2ghz : 29000

qualcomme:
MSM8260/8960 1.5ghz (adreno225) dual core: 12000 MSM8926 snap400 (adreno305) 1.2-1.7ghz Core:17000-22000 Snapdragon 600 1.3-1.7ghz(adreno320) :20000-25000 Snapdragon 800 2.0-2.3ghz:29000-33000 Snapdragon801 2.3ghz-2.5ghz:31500-37000

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
داش امیر
ارزونترین گوشی کوالکومی با جی پی یو آدرنو صفحه بین ۴.۵ تا ۵.۵ رم ۲ ،تری جی ایران ساپورت، باتری ریموابل، دارای شیار کارت حافظه، otgساپورت
چی هست؟

ادیت امیر:
رم دوگیگ با اسنپ،حتمامیشه snap400 که ارزونترینها همون zte v5 هست و xiaomi redmi note 4G یعنی رو 700-800.....ارزونترها رم یک گیگن و اینا...
داش امیر الآن از لحاظ سخت افزاری در عمل نه رو کاغذ ردمی نوت قویتره یا این زدتی ایی ردبول؟
بعد نظرتون در مورد این
http://forum.persiantools.com/threa...-amirexpress-ir.427700/page-227#post-10172391
صحبتهای دوستمون که کلا مدیاتک رو کوبوندن چیه؟
ممنون

ha_mi

Registered User
لایک‌ها
12
لامصب 30 تومن گرون شد:general208::(
من فکر میکنم سی پی یوش در بین هشت هسته ای های بازار ضعیف باشه .میتونید از قدرت سی پی یو بگید؟ مخصوصا تو بازی ها

ادیت امیر:
کلا gflops گرافیکها رو شما نگاه کنی،قدرت گرافیکی آدرنو دستت میاد:
http://kyokojap.myweb.hinet.net/gpu_gflops

اخرین اخبار:
باسلام
توهفته آینده هرچی دیگه سفارش باقی مونده(3/4 کل سفارشات این هفته کد دادم و انجام شده..یکسری وان پلاس مونده و سه پنتک این هفته) که هفته آینده میلادی خودشون کد داده میشه و روال نرمال سفارشات جدید شروع میشه
باتشکر از همراهی شما و شکیباییتون.....

یعنی الان کدهای وان پلاس هفته بعد میاد؟

ادیت امیر:
آره عزیز..وقتی گوشیهاتون رسید هم، اون کمترشدن قیمت رو(حدود 150 تومان برای کسانیکه نرمال سفارش گرفتند و مبلغ یک و پونصدوخورده ای دادند)پس داده میشه.....اگه هم توحالت رزروی بوده ک 1.375.000 بوده،یکسری هدایا اضافه میشه

واووو چقد بالاتره ادرنو قدرت گرافیکش نسبت به بقیه! تو کلاک یکسان نسبت به بضیا چن برابره! من موندم پس مزیت این تگرا چیه! قدرت گرافیکیشم که پایینتره!!
از اکثره اینتل اچ دیا لپتاپ بالاتره 801 o_O اااَ تایتانو نیگا کن! 4500!! الکی نیس انویدیا گف تا چن سال اینده همه چیو کامل ساپورت میکنه!
گفتی که این هفته امیر فک کنم( یعنی از دوشنبه منتظر باشیم؟)
هدایااا؟ نگفته بودی:D

ادیت امیر:
انشالله....دوسه چیزکوچولو باهاش میفرستیم

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
کسانی که میخوان بدونن کدوم گرافیک بالاتره یا گرافیک گوشی خودشونو ببینن که چقدر توان پردازشی گرافیکی یا همون گیگا فلاپس داره و فرکانس گرافیکی و یا هر چیزه دیگه ایه که براشون مبهم مونده...
نگران نباشید توی این فایلی که اینجا میذارم همه چی کامل مشخص شده...
یا علی

فایل های ضمیمه

• Game Consoles GPU.zip
    38.9 KB · نمایش ها: 49

pouyapourang

Registered User
لایک‌ها
60
سلام دوستان
و باز هم تلاش برای خرید یک گوشی وارداتی دیگر:
می خواستم بدونم کسی میدونه بین دوتا گوشی کدومش بهتره و میشه روش حساب کرد:
Lenovo vibe x s960
Xiaomi Redmi Note WCDMA

من خودم شاومی رو دارم خیلی راضی هستم ولی با لنوو کار نکردم. اگر دوستان کمک کنند و تجربیاتشون یا نقد و بررسی دارن روی این دو تا گوشی بگن خیلی متشکر میشم

sepehrirani

Registered User
لایک‌ها
11
دوستان بین این گوشی ها کدوم رو پیشنهاد میکنین؟
Kingzone k1 2GB/16GB
Xiaomi Redmi Note
iocean X8

لنووk900

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
سلام دوستان
و باز هم تلاش برای خرید یک گوشی وارداتی دیگر:
می خواستم بدونم کسی میدونه بین دوتا گوشی کدومش بهتره و میشه روش حساب کرد:
Lenovo vibe x s960
Xiaomi Redmi Note WCDMA

من خودم شاومی رو دارم خیلی راضی هستم ولی با لنوو کار نکردم. اگر دوستان کمک کنند و تجربیاتشون یا نقد و بررسی دارن روی این دو تا گوشی بگن خیلی متشکر میشم
مزیتهای این مدل لنوو که معرفی کردین نسبت به ردمی نوت یکی اینه که صفحش فول اچ دی هست
دوم فناوریه گوریلا گلسشه
سوم حافظه داخلی بیشتر(به جاش ردمی کارت حافظه میخوره و قابل جبرانه)
اما مزیتهای ردمی
دوسیم
شیار کارت حافظه
سی پی یو قویتر
جی پی یو قویتر
سنسورهای بیشتر
باتری قویتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا