• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش و تعویض بازی های PS4

sina.ES

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
با سلام خدمت شما دوستان عزیز:

همانطور که میدونید فعلا بازی های کنسول های نسل جدید اورجینال هستند که کنسول نسل هشتمی سونی هم از این قاعده مستثنا نیست و به طبع بازی ها قیمت های بالایی دارند.ما در این تاپیک قصد داریم که هر یک از کاربران عزیز بازی موجود خودشون رو اعلام کنند برای فروش یا تعویض با بازی دیگر کاربران تا همگی بتونیم اغلب بازی های موجود رو تجربه کنیم حالا یا با فروش یا با تعویض با یکدیگر. از همین الان هم میتونید بازی ای که در اختیار دارید رو اعلام کنید قیمتشو برای فروش بگید و اولویتتون رو برای تعویض به اطلاع دیگر دوستان برسونید و حتی بگید که خریدار چه بازی ای هستید و بازیتون رو با چه بازی ای میخواهید تعویض کنید و همه کارهای از این قبیل. امیدوارم که از این تاپیک خوشتون بیاد و ما رو همراهی کنید.
با تشکر:)
...

sina.ES

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
خودم شروع میکنم:)

کسی ولفنشتاین رو داره؟؟؟

abolfazl97

Registered User
لایک‌ها
20
شما نگران بقیه نیستی نگران خودتی که بیشتر بازی ها رو تجربه کنی و فکر نکنم زیاد معقول باشه با شما وارد معامله شد چون ادم بز خری هستی و کلا ادم راحت طلبی هستی.

Nav ! D

Registered User
لایک‌ها
319
Call Of Duty Ghosts هر کی داره پ خ بده. نو یا دست دوم(کاملا سالم)

sina.ES

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
شما نگران بقیه نیستی نگران خودتی که بیشتر بازی ها رو تجربه کنی و فکر نکنم زیاد معقول باشه با شما وارد معامله شد چون ادم بز خری هستی و کلا ادم راحت طلبی هستی.
آقا ما یه بار میخواستیم از ایشون بازی بگیریم قرارشم گزاشتیم بعد اومد گفت بازی اجرا نمیشه!!!به منم ربطی نداشت ولی ناراحت شدم که اگه خراب بمونه خیلی ضرر میکنه بهش راه حل گفتم و شماره یکی رو دادم زنگ بزنه سوال کنه و ... بعد فرداش میگه درست شده و فروختم!!!بعدشم من گفتم این کارت نامردیه چون قولشو به من دادی و من نگرانت بودم و ... این رسمش نبود حالا این آقا میاد هی از ما بد میگه بخاطر این حرف.من اشتباه کردم به نظر شما؟؟؟

sina.ES

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
بچه ها پس بازی هاتونو اینجا اعلام کنید برای خرید فروش یا تعویض...

Last edited:

Devil_is_back

Registered User
لایک‌ها
8
یک فیفا 14 پلمپ چقدر میخرن؟
اکبنده پلمپشو باز نکردم

sina.ES

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
یک فیفا 14 پلمپ چقدر میخرن؟
اکبنده پلمپشو باز نکردم
داداش اگه بخوای بزنی رو دسته فروشنده ها که الان 235 225 219 218 قیمت گذاشتن!!!210 بزار خوبه ولی اگه کسی چونه زد 200 هم خواستی بدی باز خوبه...آدرس جایی رو بدم آگهی کنی؟

sina.ES

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
بچه ها من کال آف گوست رو دارم هر کی میخواد بگه...(ریجن 1 هستش و کداش هم استفاده نشده با نو مو نمیزنه!!!)

Devil_is_back

Registered User
لایک‌ها
8
داداش اگه بخوای بزنی رو دسته فروشنده ها که الان 235 225 219 218 قیمت گذاشتن!!!210 بزار خوبه ولی اگه کسی چونه زد 200 هم خواستی بدی باز خوبه...آدرس جایی رو بدم آگهی کنی؟
دستت درد نکنه
فعلا نگهش میدارم ادرس اونجارو هم بهم پیام خصوصی بده
راستی برای فروش اول کل پولو بگیرم بعد بفرستمش؟
چطوریه؟
البته فعلا نمیفروشم

sina.ES

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
دستت درد نکنه
فعلا نگهش میدارم ادرس اونجارو هم بهم پیام خصوصی بده
راستی برای فروش اول کل پولو بگیرم بعد بفرستمش؟
چطوریه؟
البته فعلا نمیفروشم
داداش اگه خواستی حضوری بفروشی که هیچی!!!ولی با پست باید اول پولو طرف بریزه بعد براش بفرستی...این روالشه بازم سوالی بود در خدمتم.

IIXL

Registered User
لایک‌ها
31
سلام
Tomb raider موجود هست
هرکس خواست تعویض می کنم
کرج ....

ezio-sh

Registered User
لایک‌ها
39
منم واچ داگز ریجن یک دارم کارکرده

m_1987

Registered User
لایک‌ها
31
من killzone ریجن all رو دارم قصد تعویض با battlefield 4 رو دارم ....لطفا پیام خصوصی بدین...فقط تهران

بالا