• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش گوشی Huawei G700-u10

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pma76

Registered User
لایک‌ها
62
عرض سلام خدمت دوستان
این گوشی متعلق به یکی از دوستان بندست که 4 روز بعد از خرید ( اردیبهشت 1393 ) افتاده در آب و یه ضربه کوچیک هم در قسمت پایین سمت راست خورده که در عکس مشخص کردم و یه خراش کوچولو برداشته .
از من خواسته که براش بفروشم و خودش هم میاد تاپیک رو نگاه میکنه پس همینجا قیمتهاتون رو اعلام کنین تا با هر دوستی که ایشون تمایل داشتن معامله صورت بگیره .
قیمت پایه 300 هستش .
شرایط گوشی :
- دستگاه دارای گارانتی اصلی و کارت طلایی تا اردیبهشت 94 هستش .
- گوشی از آب گرفته و به دلیل آب خوردگی شامل گارانتی اصلیش نشده و باز شده و گفته شده بورد به دلیل از کار افتادن وای فای و بلوتوث میبایست تعویض گردد .
- اینترنت سیم کارتها بسیار خوب و پرسرعت
دستگاه کلا 4 روز کار کرده پس به غیر از موارد ذکر شده مشکل دیگه ای نداره و ظاهرا هم بجز اون خراش عین آکبند میمونه .
دستگاه بجز اون دو مورد کاملا سالم و در حال کار میباشد و هیچ مشکلی ندارد .
IMG_2641.JPG IMG_2642.JPG IMG_2643.JPG IMG_2644.JPG IMG_2645.JPG IMG_2646.JPG IMG_2647.JPG IMG_2648.JPG IMG_2649.JPG IMG_2650.JPG IMG_2651.JPG IMG_2652.JPG

Last edited:

iM.LeOnArDo

Registered User
لایک‌ها
81
سلام
تعویض با هایر امضام؟

Last edited by a moderator:

hjj_kh

Registered User
لایک‌ها
1,413
رو صفحه معلومه افتاده تو آب؟

pma76

Registered User
لایک‌ها
62
رو صفحه معلومه افتاده تو آب؟
نه دوست من
اصلا و ابدا جز وایرلس و بلوتوث مشکلی نداره . نه کوچکترین مشکلی از صفحه و تاچش و نه دوربین و نه فلش و ویبره و ..... . بعدشم این مشکل قطعی از آب نبوده از ضربه ای بوده که بهش خورده فک کنم .
من اگه واقعیتش رو نمیگفتم عمرا کسی نمیفهمید که آب خورده . غوطه ور نشده که . روز بارونی افتاده توی آب چاله و صاحبش سریع برش داشته ولی از اون روز این دو تا قسمتش از کار افتاده . حتی تعمیرکار هم نفهمیده بود که بحث آب هستش ولی به هر حال بایست گفت تا مدیون نبود . 24 ساعت مهلت تست هم میدم تا خیال راحت باشه . عین یه گوشی آکبند کار میکنه و مشکلی هم نداره .
موفق باشی

hjj_kh

Registered User
لایک‌ها
1,413
قیمت آخر رو پ خ بزن

pma76

Registered User
لایک‌ها
62
دوست من
اول و آخر همون 310 هستش چون بجز اون دو مورد چیزی از آکبند کم نداره و شکر خدا با این سرعت مناسب اینترنت ایرانسل فعلا که نیازی به وایرلس و بلوتوث هم دیده نمیشه . فک نکنم در حد تمیزی این البته بودون مشکلش رو کمتر از 600-650 بدن . گوشی خیلی تمیزه . من جهت اطمینان یه ماهی باهاش کارکردم تا از همه چیش خیالم راحت باشه و همه جور برنامه اعم از سنگین و سبک رو از گوگل استور و بازار روش ریختم و کارکردم . اگه خودم آیفون باز نبودم واسه گوشی کاریم درنگ نمیکردم ولی خب بنده با آتدروید مثل دو خط موازی هستیم که بهم نمیرسیم ...

pma76

Registered User
لایک‌ها
62
دوستان فروش ادامه داره

هر صحبتی بجز پیشنهاد قیمت گزارش میشه
ممنون از توجهتون

pma76

Registered User
لایک‌ها
62
فروخته شد
ختم تاپيك

pma76

Registered User
لایک‌ها
62
امروز صبح دستگاه برای خریدار ارسال گردید و رسید هم تقدیم شد .
ایشاله رسید و راضی بودن همینجا اعلام میکنن .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا