• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

موبایل فروش ها جواب بدن

fg2670

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
موبایل فروشی ها گوشی عمده از کجا خرید میکنن؟ روی اینترنت بار ها سرچ کردم هیچ چیز مفیدی پیدا نشد قیمت عمده اینترنت از تک هم گرونتر بود! صادقانه بگید که موبایل عمده از کجا میارید این همه موبایل فروشی ولی من نمیدونم از کجا میارن
از کجا بفهمم که گوشی اصلیه یا طرح اصل؟ یه راه حل قطعی برای این مورد بگید قبلا سرم کلاه رفته و گوشی طرح اصل بهم دادن بجای اصلی باطری همشون هم خراب بود جواب تلفن هم دیگه نداد یه کلاه گشاد سرم گذاشتن

Last edited:

hojjat4763

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
داداش شما کدوم شهر هستین.اکثرا تو منطقه ما از مهاباد بانه سردشت بوکان گوشی عمده خرید میشه.اگه خاستین خرید عمده کنید بفرمایید تا راهنماییتون کنم

Sent from my SM-N910G using Tapatalk

fg2670

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
سلام
داداش شما کدوم شهر هستین.اکثرا تو منطقه ما از مهاباد بانه سردشت بوکان گوشی عمده خرید میشه.اگه خاستین خرید عمده کنید بفرمایید تا راهنماییتون کنم

من کرمان هستم

hojjat4763

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
مغازه موبایل فروشی دارین.از ما خیلی دورین

fg2670

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
مغازه موبایل فروشی دارین.از ما خیلی دورین

هیچ مغازه ای ندارم همینطوری عمده نیاز دارم. نمیدونم از کجا تامین کنم روی اینترنت یه مدل گوشی چندین قیمت میزنن برای عمده یه مدل 30 تومن 70 تومن 90 تومن برای یه نوع گوشی! آدم کلا گیج میشه امکان معامله حضوری هم روی اینترنت نیست.
گوشی عمده بدون واسطه از کجا بگیرم موبایل فروشی ها جواب نمیدن که از خودشون بخرم

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
موبایل فروش نیستم اما موبایل عمده اگر گارانتی دار می خواهید اکثرا باید از خود شرکت بخرید.اگر بدون گارانتی هم می خواهید اکثرا از پاساژ علاالدین می خرند بستگی به مبلغ سفارش هم باید حضوری به تهران سفر کنید

fg2670

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
موبایل فروش نیستم اما موبایل عمده اگر گارانتی دار می خواهید اکثرا باید از خود شرکت بخرید.اگر بدون گارانتی هم می خواهید اکثرا از پاساژ علاالدین می خرند بستگی به مبلغ سفارش هم باید حضوری به تهران سفر کنید
از کدام شرکت؟! این همه موبایل فروشی حضوری میان تهران؟؟

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
از کدام شرکت؟! این همه موبایل فروشی حضوری میان تهران؟؟
هر شرکتی که موبایل مد نظر شما را گارانتی می کنه یا نماینده همون شرکت در منطقه و شهر شما مثلا ال جی گارانتی کننده پول داری داره پس به شما جنس نمی فروشه باید از نماینده در شهرتون بخرید اما بعضی برندها شرکت گارانتی کننده مستقیم عمده و نقدی فروش داره.

اکثر شهرهای بزرگ وارد کننده موبایل دارند اما چون جنسها اکثرا قاچاقه زیاد شناس نیستند کسی هم نمیاد بگه من از کی جنس می خرم .پس اکثر افرادی که موردی موبایل عمده می خواهند بخرند یا اول کار هستند و هنوز وارد کننده های نزدیک خودشون را نمیشناسند یک بار می روند علاالدین بعد که با طرف آشنا شدند خرید بعدی تلفنی انجام می دهند .
البته همین طور که گفتم در شهرهای بزرگ قطعا وارد کننده هست و زیاده اما پیدا کردنشون (وارد کننده اصلی نه دست 2-3)کار آسونی نیست و باید داخل بازار باشید

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
دوست عزیز شهر شما هم کسی یا کسایی هستن که عمده پخش میکنن
اونجا رو احتمال زیاد از بندر تامین میکنن
ما از سمت غرب بوکان و بانه و... تامین میکنیم
از علاالدین هم که میشه خرید کرد اما یه سری نکاتی داره که بهتره آمار بگیرید و حواستون باشه
نه کسی پا نمیشه برای هر خرید بره اونجا
پخش کننده که میاره تو مغازه تحویل میده علاالدین هم تلفنی میخری میفرستن برات
اگه سوالی چیزی داشتی تماس بگیر

Sent from my SM-G570F using Tapatalk

fg2670

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
دوست عزیز شهر شما هم کسی یا کسایی هستن که عمده پخش میکنن
اونجا رو احتمال زیاد از بندر تامین میکنن
ما از سمت غرب بوکان و بانه و... تامین میکنیم
از علاالدین هم که میشه خرید کرد اما یه سری نکاتی داره که بهتره آمار بگیرید و حواستون باشه
نه کسی پا نمیشه برای هر خرید بره اونجا
پخش کننده که میاره تو مغازه تحویل میده علاالدین هم تلفنی میخری میفرستن برات
اگه سوالی چیزی داشتی تماس بگیر

من که هر چی سرچ کردم نه سایت و نه شماره تلفن درستی پیدا شد فقط همه جا نوشته بود کلاه برداری و تقلب!!
https://fa.m.wikipedia.org/wiki/پاساژ_علاءالدین

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
چیو سرچ کردی؟ میگم یا باید از پخش کننده شهرت بخری یا بری علاالدین بگردی یه همکار خوب با قیمت مناسب گیر بیاری خرید کنی
برای دفعات بعدی دیگه نیازی نیست بری
تلفنی میخری
برات میفرستن

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
من فکر میکنم گوشی هایی که تو علائدین وارد میشه کلا دست چند نفر بیشتر نیست. اینام احتمالا کله گنده هستن و قاچاق و اینا براشون معنی نداره. قیمت تموم شده برای خودشون هم خیلی کمتر از محاسبه به نرخ ارز ازاد هست.
احتمالا یکی دو واسطه اون وسط هست بعد میرسه دست مغازه دار. شمام از اون بخوای بگیری باز یه واسطه اضافه میشه. ولی کلا اکثرشون جماعت مورد داری هستن.من بعید میدونم اصلا جواب درستی بدن چه برسه به قیمت منصفانه.

بعضی شرکت ها با گارانتی خودشون میارن تو تعداد کمی تخفیف میدن. ازشون باید بپرسی.

فکر کنم کسی که اجناس رو وارد میکنه تو شهر خودتون بشناسی بهتره. یا اینا که از بندر یا مرز میارن.

اینایی هم که پرداخت اینترنتی به سایت های خارجی دارن هم جالب نیست.

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
طرف حضوری میره میخره میکنن تو پاچش شما با سرچ میخوای نتیجه بگیری؟:D
مواظب باش

fg2670

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
اصل بودن یا طرح اصل بودن گوشی رو از کجا بفهمم؟ بحث از این حرفا فراتر رفته آدم اصلا نمیفهمه چی به چیه مثلا همین نوکیا معلوم نیست ورشکست شده تغیر کاربری داده یا هنوز هست سونی اریکسون از بین رفته نوکیا هم میگن ورشکست شده ولی پس این لوبیا لومیا و... چیه اگر ورشکست شده اینا از کجا اومدن؟؟! میخواستم نوکیا مینی m2 تهیه کنم (نمیدونم از کجا تهیه کنم فقط اسمش رو شنیدم و دیدمش) گویا اصلا نوکیا چنین چیزی از ابتدا تا الان تولید نکرده! یعنی باز هم کار دوستان چینی هست فهمیدن اصل از طرح اصل غیر ممکن بود حالا باید برسی کنیم اصلا چنین مدلی تولید این شرکت هست یا نه؟!! پس کپی رایت کجا رفته؟!

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
اصل بودن یا طرح اصل بودن گوشی رو از کجا بفهمم؟ بحث از این حرفا فراتر رفته آدم اصلا نمیفهمه چی به چیه مثلا همین نوکیا معلوم نیست ورشکست شده تغیر کاربری داده یا هنوز هست سونی اریکسون از بین رفته نوکیا هم میگن ورشکست شده ولی پس این لوبیا لومیا و... چیه اگر ورشکست شده اینا از کجا اومدن؟؟! میخواستم نوکیا مینی m2 تهیه کنم (نمیدونم از کجا تهیه کنم فقط اسمش رو شنیدم و دیدمش) گویا اصلا نوکیا چنین چیزی از ابتدا تا الان تولید نکرده! یعنی باز هم کار دوستان چینی هست فهمیدن اصل از طرح اصل غیر ممکن بود حالا باید برسی کنیم اصلا چنین مدلی تولید این شرکت هست یا نه؟!! پس کپی رایت کجا رفته؟!
اقا شما چطور موبایل فروشی هستی که نمیدونی یا نمیتونی مدل اصل و طرح رو از هم تشخیص بدی؟
نمیدونی لومیا چیه و سونی چی به سرش اومده و....
به نظر اگه تازه کاری یه مدت برو وردست یا شاگرد یا همکاری پیش کسی کار کن که از این چیزا کامل سردربیاری و مسلط بشی
این اطلاعات ابتدایی ترین موارد توی موبایل فروشیه که باید کامل بهشون مسلط باشی

Schillaci

Registered User
لایک‌ها
48
با توجه به اینکه کرمان هستید فکر کنم باید به این فکر باشید از بندر تهیه کنید

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379

مدل طرح اگر از رو ظاهر نتونی تشخیص بدی از روی سیستم عاملش قشنگ مشخصه.
مثلا ایفون روش اندرویده :general307::general304::general304: یا سامسونگ کیفیت صفحش داغونه. اینترفیسش فیک هست یه جورایی.
ولی وقتی قراره گوشی بگیری نشناخته که همه پول نمیدی طرف بخواد برات بفرسته بعد تو چک کنی.

قیمت هاشونم کمتره کلا. مثلا گوشی ۲ تومنی ۴۰۰ تومنه.
کلا میخوای اشنا بشی با فیک و غیر اصلی این گوشی فروش های کنار علائدین رو ببینی همشون همینن. یا بری جایی مغازه ای مدتی مشغول شی دستت میاد.

مدل های اصلی هم از سایت های موبایل خارجی ایرانی gsm gsmarena mobile.ir ببین. خبر ها رو ببینی مدل های جدید دستت میاد.
نوکیا هم مایکروسافت خریدش الان اینا سری جدید تر گوشی هاش هستن.
اریکسون هم از سونی جدا شد. الان سونی خودش گوشی تولید میکنه.

fg2670

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
مدل طرح اگر از رو ظاهر نتونی تشخیص بدی از روی سیستم عاملش قشنگ مشخصه.
مثلا ایفون روش اندرویده :general307::general304::general304: یا سامسونگ کیفیت صفحش داغونه. اینترفیسش فیک هست یه جورایی.
ولی وقتی قراره گوشی بگیری نشناخته که همه پول نمیدی طرف بخواد برات بفرسته بعد تو چک کنی.

قیمت هاشونم کمتره کلا. مثلا گوشی ۲ تومنی ۴۰۰ تومنه.
کلا میخوای اشنا بشی با فیک و غیر اصلی این گوشی فروش های کنار علائدین رو ببینی همشون همینن. یا بری جایی مغازه ای مدتی مشغول شی دستت میاد.

مدل های اصلی هم از سایت های موبایل خارجی ایرانی gsm gsmarena mobile.ir ببین. خبر ها رو ببینی مدل های جدید دستت میاد.
نوکیا هم مایکروسافت خریدش الان اینا سری جدید تر گوشی هاش هستن.
اریکسون هم از سونی جدا شد. الان سونی خودش گوشی تولید میکنه.
گوشی ساده که سیستم عامل نداره از کجاش معلوم میشه اصله یا طرح اصل؟ با خریدن طرح اصل مشکل ندارم اصلا میخوام طرح اصل بگیرم ولی قبلا بجای ارجینال طرح اصل بهم دادن به قیمت اصلی، سرم کلاه گذاشتن

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
گوشی ساده که سیستم عامل نداره از کجاش معلوم میشه اصله یا طرح اصل؟ با خریدن طرح اصل مشکل ندارم اصلا میخوام طرح اصل بگیرم ولی قبلا بجای ارجینال طرح اصل بهم دادن به قیمت اصلی، سرم کلاه گذاشتن

گوشی ساده مگه طرح فیکم داره ؟
معمولا گوشی های پرچم دار و گرون قیمت یا از بالارده طرح میزنن براش.
۲ تا راه حل دارین. یا با گوشی باید کار کنین و تجربشو داشته باشین بفهمین. ( از رو جعبه و مطعلقات و مطابقت با گوشی نمیدونم بشه تشخیص داد) یا فروشنده رو بشناسین.
من شخصا متاسفانه تجربه ای ندارم در این مورد.

بالا