• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نیاز به طراح html و css حرفه ای

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
سلام
یک قالب هست که psd اون آمادست و میخوام به html و css حرفه ای تبدیل بشه
قیمت و نمونه کاراتون رو ارسال کنید

x460

Registered User
لایک‌ها
703
اگه عینا همین صفحه رو بخواین و همونطور که ذکر شد:
هیچ لینک و دکمه ای کار نکنه و اسلاید شو هم نباشه (دقیقا مثل همین صفحه یک عکس و چند تا نوشته زیرش)
هزینه کار برای طراحی به صورت ریسپانسیو ( Bootstrap v3.3.4 ) و ارائه 24 ساعته، 150 تومن می شه.
اگه نخواین ریسپانسیو باشه هزینه کار 100 تومن می شه.

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
عزیزان لطفا در تاپیک جواب بدید و قیمت بدید تا بقیه طراحان هم ببینند
و اون دسته از کسانی که قیمت فضایی میدن یک سوال :
یعنی تبدیل این طرح ساده و تک صفحه ای به html انقدر کار میبره که 200 هزار تومان قیمت میدید ؟ !

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
اگه عینا همین صفحه رو بخواین و همونطور که ذکر شد:
هیچ لینک و دکمه ای کار نکنه و اسلاید شو هم نباشه (دقیقا مثل همین صفحه یک عکس و چند تا نوشته زیرش)
هزینه کار برای طراحی به صورت ریسپانسیو ( Bootstrap v3.3.4 ) و ارائه 24 ساعته، 150 تومن می شه.
اگه نخواین ریسپانسیو باشه هزینه کار 100 تومن می شه.
منظورتونو متوجه نشدم

فرضا وقتی شما اون منورو میسازید خوب منو باید با li ساخته بشه

نکنه منظورتون اینه یه div بسازید و عکسهارو که اسلاید کردید در فتوشاپ بزارید اونجا درسته ؟
خوب این که مشکلی نداره خودم هم میتونم درست کنم !
یعنی مثلا وقتی منو hover میشن کار کنه و اون تغییری که تو عکس میبینید باشه که در این صورت نیاز به تگ a هم هست

x460

Registered User
لایک‌ها
703
منظورتونو متوجه نشدم

فرضا وقتی شما اون منورو میسازید خوب منو باید با li ساخته بشه

نکنه منظورتون اینه یه div بسازید و عکسهارو که اسلاید کردید در فتوشاپ بزارید اونجا درسته ؟
خوب این که مشکلی نداره خودم هم میتونم درست کنم !
یعنی مثلا وقتی منو hover میشن کار کنه و اون تغییری که تو عکس میبینید باشه که در این صورت نیاز به تگ a هم هست
ببینید اصولی که برای طراحی هست، رعایت می شه.
مثلا من هیچوقت نمیام به جای li از div استفاده کنم.
یا تگ های a وجود دارن ولی بخش hrefشون خالیه.
در مورد اسلاید شو هم، اسلاید شو ساخته نمی شه. صرفا یک div برای جای اسلاید شو وجود داره، که می تونید توش اسلاید شو قرار بدین.
تغییری که توی منو ها مشخص کردین هم 100% انجام می شه. یا مثلا رنگ نارنجی (حساب من از منوی بالا)، که برای منوی اکتیو هست، انجام می شه.
از اونجایی که من نمی دونم تا چه حد با html و css آشنایی دارین و از طرفی دوستانی هستن که می گن قالب ولی وبسایت می خوان (یعنی مثلا انتظار دارن همه ی منو ها به صفحات وصل باشن و غیره) واسه همین چند بار تاکید کردم عینا همون صفحه خدمتتون ارائه می شه.

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
ببینید اصولی که برای طراحی هست، رعایت می شه.
مثلا من هیچوقت نمیام به جای li از div استفاده کنم.
یا تگ های a وجود دارن ولی بخش hrefشون خالیه.
در مورد اسلاید شو هم، اسلاید شو ساخته نمی شه. صرفا یک div برای جای اسلاید شو وجود داره، که می تونید توش اسلاید شو قرار بدین.
تغییری که توی منو ها مشخص کردین هم 100% انجام می شه. یا مثلا رنگ نارنجی (حساب من از منوی بالا)، که برای منوی اکتیو هست، انجام می شه.
از اونجایی که من نمی دونم تا چه حد با html و css آشنایی دارین و از طرفی دوستانی هستن که می گن قالب ولی وبسایت می خوان (یعنی مثلا انتظار دارن همه ی منو ها به صفحات وصل باشن و غیره) واسه همین چند بار تاکید کردم عینا همون صفحه خدمتتون ارائه می شه.
خوب بله منم همینو میخوام وگرنه میگفتم که مثلا لینک فلان وصل بشه به فلان صفحه و ...
بنده گفتم تبدیل به html
چون بعد از تبدیل به html و css خودم میخوام بدم به یک نفر تبدیلش کنه به قالب وردپرس

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
200 تومان برای یک صفحه که فقط یک صفحست خیلی زیاده
من قالب وردپرس برای سایت دانلود 350 تومن دادم

nilord

Registered User
لایک‌ها
101
سلام پخ رو چک فرمایین.

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
با اجازه استارتر / صرفا یک مطلب قرار می دم ..
من کاری به قیمت های داده شده ندارم و نمی گم که کی زیاد گفته و کی کم .. بحثی که من میخوام بگم اینه تو خیلی از رشته های کامپیوتری که پروژه انجام میشه ، متاسفانه یک سری دوستان قیمت پایین می دن و اون دسته از مشتریانی که این قیمت ها رو می بینند فکر می کنند کیفیت نهایی در دو حالت که 2 نفر می زنن یکسان هست .. ولی این اشتباه هست ؛ عده ای بازار کار قوی تری دارن ، سابقه بیشتز ؛ پشتیبانی صحیح ..( برخی کار رو می زنن و دیگه تغییراتی رو اعمال نمی کنن .. ) ..

این بجث جای خیلی صحبت داره فقط یک نمونه کوچیک بدم تو سایت های اجرای پروژه مثل نمونه ایرانی پونیشا و خارجیش فریلنسر اگر سری بزنن و آگهی ای رو ببینید که بید زیادی خورده ؛ دیدن تفاوت قیمت هایی که وجود داره آدمو به شگفتی می اندازه معمولا هم آدم هایی که قیمت پایین می دن تجربه در پشت سر ندارن و امتیازی نگرفتن . . . ( البته اینم می تونه دلیلی بر کمبود کار برای برخی و یا نداشتن بازار کار در ابتدا شروع کار و دلایل خیلی زیادی که باعث می شه ضربه بزنه در نهایت به اون کار ) ..

فقط این نگته رو همیشه تو ذهن داشته باشید قیمت مناسب بدید که امنیت شغلی هم برای خود در آینده داشته باشید و همینطور برای دیگر اشخاص فعال در حوزه کاری مورد نظر ... و هم کسب اعتماد در این حوزه و از همه مهمتر ارزش وقت !

در نهایت به این ویدیو و مطلب زیر بسنده می کنم :

لینک ویدیو : ویدیو در فیسبوک
لینک مطلب : Why professional logo design does not cost $5.00

ببخشید زیاد شد .. چون دیدم بحث قیمت هست که مساله ای شده این روزا ..
با سپاس

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
با اجازه استارتر / صرفا یک مطلب قرار می دم ..
من کاری به قیمت های داده شده ندارم و نمی گم که کی زیاد گفته و کی کم .. بحثی که من میخوام بگم اینه تو خیلی از رشته های کامپیوتری که پروژه انجام میشه ، متاسفانه یک سری دوستان قیمت پایین می دن و اون دسته از مشتریانی که این قیمت ها رو می بینند فکر می کنند کیفیت نهایی در دو حالت که 2 نفر می زنن یکسان هست .. ولی این اشتباه هست ؛ عده ای بازار کار قوی تری دارن ، سابقه بیشتز ؛ پشتیبانی صحیح ..( برخی کار رو می زنن و دیگه تغییراتی رو اعمال نمی کنن .. ) ..

این بجث جای خیلی صحبت داره فقط یک نمونه کوچیک بدم تو سایت های اجرای پروژه مثل نمونه ایرانی پونیشا و خارجیش فریلنسر اگر سری بزنن و آگهی ای رو ببینید که بید زیادی خورده ؛ دیدن تفاوت قیمت هایی که وجود داره آدمو به شگفتی می اندازه معمولا هم آدم هایی که قیمت پایین می دن تجربه در پشت سر ندارن و امتیازی نگرفتن . . . ( البته اینم می تونه دلیلی بر کمبود کار برای برخی و یا نداشتن بازار کار در ابتدا شروع کار و دلایل خیلی زیادی که باعث می شه ضربه بزنه در نهایت به اون کار ) ..

فقط این نگته رو همیشه تو ذهن داشته باشید قیمت مناسب بدید که امنیت شغلی هم برای خود در آینده داشته باشید و همینطور برای دیگر اشخاص فعال در حوزه کاری مورد نظر ... و هم کسب اعتماد در این حوزه و از همه مهمتر ارزش وقت !

در نهایت به این ویدیو و مطلب زیر بسنده می کنم :

لینک ویدیو : ویدیو در فیسبوک
لینک مطلب : Why professional logo design does not cost $5.00

ببخشید زیاد شد .. چون دیدم بحث قیمت هست که مساله ای شده این روزا ..
با سپاس
سلام

ببینید حرفتون درسته ارزش کار برنامه نویس خیلی زیاده اما نه اینکه بیاد برای یک طرح ساده مثلا همین طرح من که 1 صفحه خالی هستش 200 هزار تومان بخواد
من خودم با html و css آشنا هستم همین طرح را هم خودم زدم اما جالب در نیومد عنوان تاپیک هم برای همین زدم حرفه ای که از طرح خودم بهتر بزنه
وگرنه آره اگر قالب وردپرس میخواستم یا یه قالب کامل بله مبلغ بیشتر قابل قبول بود
ولی وجدانن طرح من رو ببینید یک دونه صفحه هست که فکر نکنم بیشتر از 2 ساعت زمان ببره برای یک طراح !

nsco

Registered User
لایک‌ها
120
سلام دوست من شما خودتون قیمت مد نظرتون را برام پ خ کنید که اگر منطقی بود براتون طراحی کنیم با تشکر.

ahpiri

Registered User
لایک‌ها
38
واقعا خدا عمرش بده هر کی با 200 تومان سایت بزنه. من خودم سه چهار تا مشتری دارم. بیاد پیش خودم من 400 تومان بهش پول میدم. قربونت کار مشتریهای ما رو راه بنداز. دم شما گرم که خودتون را در راه اسلام و مسلمین تلف میکنید. اجرتون با عاقا!!! ;)

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
واقعا خدا عمرش بده هر کی با 200 تومان سایت بزنه. من خودم سه چهار تا مشتری دارم. بیاد پیش خودم من 400 تومان بهش پول میدم. قربونت کار مشتریهای ما رو راه بنداز. دم شما گرم که خودتون را در راه اسلام و مسلمین تلف میکنید. اجرتون با عاقا!!! ;)
دوست عزیز کسی اینجا درخواست سایت کرده ؟
بنده درخواست تبدیل یک psd به html رو دارم نه یک سایت
یک صفحه html و css که استاتیک هست

الان متوجه شدین یا بیشتر توضیح بدم تا فرق یک صفحه html استاتیک با یک سایت رو متوجه بشید ؟

gazmeh13

Registered User
لایک‌ها
109
رفیق این صفحه ساده که شما میگید من میتونم 10 تومن بگیرم همون عکس رو بزارم تو صفحه با دریمویور چندتا مپ بزارم روش تموم شد رفت .
ولی وقتی قیمت میدیم 200 تقریبا همه چیزش امادش و خیلی راحت میتونید تبدیلش کنید به ورد پرس . که تازه قیمت خیلی پایین هم بهت دادم . 200 تومن یه باک بنزین هم نمیشه .
بعدم یه جوری نگید همش یه صفحه ساده کل یه سایت همون یه صفحه سادش هست و گرنه 4 تا خط پی اچ پی و اسکیول که این حرفا رو نداره تازه واسه وردپرس همونا رو هم نمیخواد . :)

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
رفیق این صفحه ساده که شما میگید من میتونم 10 تومن بگیرم همون عکس رو بزارم تو صفحه با دریمویور چندتا مپ بزارم روش تموم شد رفت .
ولی وقتی قیمت میدیم 200 تقریبا همه چیزش امادش و خیلی راحت میتونید تبدیلش کنید به ورد پرس . که تازه قیمت خیلی پایین هم بهت دادم . 200 تومن یه باک بنزین هم نمیشه .
بعدم یه جوری نگید همش یه صفحه ساده کل یه سایت همون یه صفحه سادش هست و گرنه 4 تا خط پی اچ پی و اسکیول که این حرفا رو نداره تازه واسه وردپرس همونا رو هم نمیخواد . :)

بله ممنون
من نمیدونم چرا یه عده همیشه دنیال اینن بگن فلانو فلان ....
نزدیک به 6 نفر زیر 100 تومن قیمت دادن یعنی هر 6 نفرشون کارشون بده ؟
حتی 2 نفر بدون بیعانه گفتند انجام میدن کار والید نبود یا مشکلی در ریسپانسیو یا کدها بود هزینرو ندم

دوست عزیز فکر نکنید همیشه گفته خود شما درست هست
اینکه بخواید قیمت بالا بگید تا ارزش کار رو نگه دارید اشتباه هست
ارزش کار وقتی بالا میمونه که شما کار خوب و حرفه ای تحویل بدید 100% مشتری با دیدن کار خوب هزینه خوب هم میده

gazmeh13

Registered User
لایک‌ها
109
حرفتون خیلی درست من ازتون عذر میخوام .
ولی ای کاش واقعا ای کاش اگه میشد واسه برنامه نویسی هم مجوزی چیزی میدادن که هرکس که باباش قهر میکنه نیاد برنامه نویسی که پول تو جیبی در بیاره .

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
حرفتون خیلی درست من ازتون عذر میخوام .
ولی ای کاش واقعا ای کاش اگه میشد واسه برنامه نویسی هم مجوزی چیزی میدادن که هرکس که باباش قهر میکنه نیاد برنامه نویسی که پول تو جیبی در بیاره .
بحث مجوز و ... نیست
این هم مثل یک رقابت میمونه
فریلنسری یعنی دقیقا همین یعنی رقابت
شاید یکی دوست داره برای این قالب با 20 تومن انجام بده یکی 200 تومن
خوب این میشه رقابت
من خودم آشنا هستم به طراحی و میدونم ارزش کار برنامه نویس با این همه سختی و کدنویسی و ... چقدر بالاست اما دیگه انصاف داشته باشید یک قالبی که css اون نهایت 5 کیلوبایت میشه و کل قالب شاید چند ساعت زمان نبره 200 تومن واقعا مثل فحش دادن میمونه انگاری فکر میکنن از چیزی خبر نداریم میان همینطوری قیمت میدن !!!

ahpiri

Registered User
لایک‌ها
38
دوست عزیز کسی اینجا درخواست سایت کرده ؟
بنده درخواست تبدیل یک psd به html رو دارم نه یک سایت
یک صفحه html و css که استاتیک هست

الان متوجه شدین یا بیشتر توضیح بدم تا فرق یک صفحه html استاتیک با یک سایت رو متوجه بشید ؟
بله داداش ! کاملا متوجه هستم. همون طراحی قالب منظورم بود. استاتیک

بالا