برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL پارس آنلاین

arambash

Registered User
لایک‌ها
563
اومدم این رو بگم و دیگه حتی اینجا هم نیایم تا این محل تبلیغات این شرکت رو رونق بدم... به شدت از این شرکت ناراضی هستم و از همه چیز بیشتر از رفتار خودم در این 7 سال!!!! بیخیالیم و ساده انگاریم متاسفم که چرا حتی وقتی یک بار قراردادمو فسخ کردم دوباره برای استفاده از ADSL به این شرکت بی کیفیت گران فروش روی آوردم... حاضر نیستم ذره ای قبول کنم که خدمات این شرکت کیفیت و برتری از هر کدام از شرکتای دیگه داره و حالا که بعد از مدتها میخوام استفاده جدی از اینترنت بکنم واقعاً متاسفم که زودتر شرکتم رو عوض نکرده بودم ولی در اولین فرصت این کار رو خواهم کرد...! اینها عین خیالشونم نیست پهنای باند 16 مگابایتی فقط برای من و خیلیا فقط یه عنوان دروغینه و باید برای دانلود شدن یه فیلم با سرعت 200 به بالا خون دل بخوریم و دست آخرم حجممون تموم بشه چون آقایون محترم تصمیم گرفتند شبانه هم پولی کنند چی میشه گفت هر روز بدتر از دیروز تو این مملکت که ادعای مسلمان بودن هم میکنند مشتری چون ضعیفه باید توسری بخوره و واقعاً مملکت ما نه تنها عقب افتادس بلکه قرون وسطاییه یادمه از سال 89 دیگه بیخیال پیگیری بی کیفیتی سرویسام شدم یه بار 90 تومان ازم عملاً خورده شده و یک ماه تمام با سرویس 2مگی با سرعت 10کیلوبایت در ثانیه دانلود داشتم و این مسئله به اثبات هم رسید و متاسفانه قبول کردند که این سرویس همیشه همین شکلیه و باز هم متاسفانه برای جبرانش فقط یک هفته از همون سرویس رو به اعتبارم اضافه کردند شما به این چی میگید...؟ شرکتی که خیلی راحت با تبلیغات دهان پرکن افراد رو ترغیب میکنه و بیشترین سود رو میبره ولی واقعاً چیزی جز نارضایتی . سرخوردگی کاربرانش نداره و من این رو بگم که متاسفانه در سه منطقه سکونت داشتم تو این 7 سال و هر سه منطقه سرویس من با مشکل پینگ بالا دست به گریبان بود نمیتونم خشمم رو از ادعاهای پوچ و دروغین پارس آنلاین و این همه تبلیغش پنهان کنم و فکر میکنم دیگه کافیه حتی اگر بقیه سرویس دهندگان کشور از اینم بدتر باشند و حتی اگر مجبور باشم تا آخر عمرم از اینترنت استفاده نکنم اما هیچوقت با کسایی معامله نمیکنم که به واسطه نبود رقیب یا داشتن تبلیغات اینطور به شعور و حقوق مشتری شون توهین میکنند و اعتبار این ضرب المثل که همیشه حق با مشتری هست رو در عمل در حد یه جوک مسخره پایین آورده اند و از همه بدتر گفتار بظاهر متواضعانه ای هست که کارشناسان فنیشون تو این 7 سال همیشه باهاش میخواستند بیکیفیتی خودشون رو توجیه کنند.

Last edited:

AhrimanSefid2

Registered User
لایک‌ها
92
از صبح تا به الان خودم کشتم وصل بشم
این کارشناس می گه کارت شبکت خرابه اونیکی می گه تنظیم مودم اونیکی می گه ویندوزت.
واقعا موندم چی بگم.
تست سرعت من الان:

Last edited:

rasool1363

Registered User
لایک‌ها
46
الان 2 -3 هفته هست خیلی وضعیت خرابه
هر چی هم زنگ می زنی میگن مال شبکه زیر ساخت هست
بعد از اتصال با ... هر چند دقیقه یکبارقطع که میشه هیچی چراغ لینکم می پره

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921
دوستان هر کسی امتیاز باشگاه مشتریان پارس انلاین داره به هر مقدار خریدارم ( از ۳۰ امتیاز به بالا )

لطفا پیام بدید

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624

Ariya

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
50
با سلام و احترام.

آقا ما یک اشتباه کردیم ، آمدیم از پارس آنلاین سرویس 2048 با 62 گیگ سالانه به قیمت 145000 تومان گرفتیم !

الان دو هفته هست چراغ ADSL چشمک میزنه !

مودم IP Link - WDL - RT 150 بهم دادن که خراب بود و مجبور شدم مودم دومی به قیمت 89000 تومان بخرم و مودم اولی هنوز مونده پیششون برای بررسی !

سرعت هم فقط یک بار چراغ ثابت شد که اول 189 KB کیلوبایت بود و بعد شد 100 و بعد دوباره قطع شد و چراغ ADSL چشمک زن شد و پشتیبانی شهرستان گفته داریم پورت رو بررسی می کنیم و پشتیبانی تهران هم گفت با پشتیبانی شهرستان تماس بگیرید !

دوستان گرامی خواهشمندم لطف کنید و بگید باید چکار کنم که دیگه هنگ کردم !

مشکل از کجا هست ؟

سیم هم مستقیم از درب منزل آوردم.

با مودم زاکسل تست زدم که چراغ ثابت شد ولی تست سرعت نگرفتم.

الان برم کنسل کنم ؟

چکار کنم ؟

شاد و سربلند باشید.

ممنونم.

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
این جشنواره فروش دانشجویی که سرعت رو زده 2mbps سرعتش تا 16 بازه ؟ کسی این طرح رو خرید کرده؟

AhrimanSefid2

Registered User
لایک‌ها
92
خنده دار ترین اتفاق امروز
ای من شده ای پی آلمان بدون هیچ چیز استفاده از هیچ چیزی وی ÷ ن
واقعا جای تشکر دارد از این همه زحمت دوستان.

ip.png
ip-2.png

AhrimanSefid2

Registered User
لایک‌ها
92
صفحه تبلیغاتی کم بود ای پی هم عوض می کنن خودکار عالیست.

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
خنده دار ترین اتفاق امروز
ای من شده ای پی آلمان بدون هیچ چیز استفاده از هیچ چیزی وی ÷ ن
واقعا جای تشکر دارد از این همه زحمت دوستان.

مشاهده پیوست 876178
مشاهده پیوست 876179
به این خاطره که قبلا این رنج دست یک شرکت آلمانی بوده و حالا در اختیار پارسه و تو دیتابیس سایت های مختلف هنوز آپدیت نشده.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

arambash

Registered User
لایک‌ها
563
تا الان به خاطر اینکه تا فسخ کامل قراردادم با دوستان یه سرویس مناسب پیدا کنم یه سرویس 128 فعال کرده بودم باورتون نمیشه چقدر این سرویس افتضاحه باز شدن یه پیج با چندتا عکس معمولی بیش از ده دقیقه زمان میبرد!!!!! و دانلود به شکل غیرقابل توجیهی کند و گاهی قطع میشد!!!!! خون دلها خوردم تا بالاخره تصمیم گرفتم مودمو خاموش کنم و گوشیمو که اینترنت همراه اول اونم از نوع ارزان و معمولیش رو داره به سیستم متصل کنم و الان سرعت 70 کیلوبایت در ثانیه دانلود دارم میکنم پیجا راحت برام باز میشه و الان دارم فقط حسرت اون ماهی 30 هزارتومان هارو میخورم که حداقل ماهی دو هفته سرویسم قطع بود و میگفتند سراسریه.... خجالت بکشید دوستان! من از سال 87 مشتری شما بودم و همه جوره عذابم دادید ولی مشکلی نیست دیگه حرص گذشته رو نمیخورم دیدار به قیامت دوستان... :general510:

xx-11

Registered User
لایک‌ها
34
دوستان کسی از وضعیت سرویس دهی تو مرکز مخابراتی شهید سعادتمند اطلاع داره؟
ما میخوایم از پارس انلاین سرویس بگیریم !!طرفای باغ فیض (بوستان نحج البلاغه فاز 2)
خواستم ببینم این اطراف پارس انلاین پینگ خوبی برای گیم میده؟
کلا سرعتش و ... در چه وضعیتی هستش

T2nnel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
نمیخوام تعریف کنم , همه ما به خوبی میدونیم که ISP ایده آل ی وجود نداره ، باید بین بد و بد تر رو , بد انتخاب کرد..
پارس انلاین در منطقه ما در چند ماهی قطع و وصلی و تایم اوت مواجه هستش . اما خب زمانی هم هستش که واقعا کیفیت و سرعت دانلود خوبی رو داره که در ادامه عکس تست سرعت رو هم براتون میذارم.
4852896250.png

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
نمیدونم چرا انقدر ود ترافیکم تموم میشه

AhrimanSefid2

Registered User
لایک‌ها
92
دیشب از ساعت 24 تا امروز تا همین چند دقیقه قبل سرویس کرج قطع بود.
واقعا موندم چی کار کنم ن پول پس می دن و ن پورت خالی می کنن.

AhrimanSefid2

Registered User
لایک‌ها
92
امروز دیگه در حرکت بسیار شگفت انگیز از پارس آنلاین.
تبلیغات جدید یا دزدی جدید
فروش مودم به کاربران با بهترین قیمت : 95 هزار تومان
http://www.parsonline.com/adsl/sales/فروش-اینترنت-پرسرعت/

فروش همون مودم از دی جی کالا قیمت : 75 هزار تومان
http://www.digikala.com/Product/DKP...‌سيم-N150-تي-پي-لينک-سري--ADSL2-مدل-TD-W8950N

یعنی واقعا کسی نیست رسیدگی کند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ikeyvan

Registered User
لایک‌ها
10
سلام دوستان
یک نفر لطف کنه پینگ پارس آنلاین رو با این آی پی و آدرس ها بزاره ممنون میشم
اگر امکان داره در ساعت پر مصرف روز باشه نه شب دیر وقت که شبکه خلوته کلا
ممنون

8.8.8.8
4.2.2.4
easo.ea.com
a0.ww.np.dl.playstation.net

M ATRIX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
55
اکانت 6 ماهه پارس انلاین 2 مگ تا 16 مگ - 6 ماهه با 6 گیگ ترافیک قیمت 92 هزار تومن هرکی خواست پیام بده 50 میفروشمش .

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
از دوستان کسی میدونه وضعیت سرویس دهی پارس آنلاین توی مرکز مخابراتی دانشگاه چطوره؟اینترنت مخابرات توی این مرکز افتضاح شده.میخواستم سرویس دهنده رو عوض کنم.
سرویسهای نامحدود پارس آنلاین چطوره؟
با تشکر.

بالا