برگزیده های پرشین تولز

svchost Error

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
اقا کسی میدونه این ارور برای چی میاد:wacko:

error.jpg

به محض اینکه به اینترنت وصل میشم این ارور میاد و اگه روش Ok یا Cancel رو بزنم دیگه نمیذاره Disconnect کنم. اصلا دیگه کنترلی رو Connection ندارم و حتما باید دستگاه رو شات داون دکنم تا قطع بشه.

ممنون.

google_adword

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
SVCHOST.EXE در چنین جایی واقع است %SystemRoot%\System32 folder

زمانی که شما کامپیوتر را روشن می کنید SVCHOST فایل های لازم را در رجیستری برای پردازش کارها مثل وصل شدن به اینترنت انجام می دهد امکان دارد در یک لحظه بیش ار یک فایل SVchost در حال اجرا شدن باشد

اطلاعات بیشتر

از مشکلاتی که می تواند برای این فایل بوجود بیاید خراب شدن آن توسط ویروس MSblast هست که با SCAN کردن کامپیوترتان می توانید آن را پاک کنید و برای درست کردن فایل یکی از اقدامات زیر را انجام دهید

START>RUN>sfc /scannow

بعد سی دیه ویندوز را بزارید در دستگاه

اگه این جواب نداد اینکارو بکنید

START>Programs>accessories>System Tools>system Restore

روی آخرین پوینتی که کامپیوتر درست کار می کرده کلیک کنید

اگه این هم جواب نداد این کارو بکنید

این سایت ادعا داره که با نرم افزارش فایل های SVchost و Csrss را می تواند درست کند

امتحان نرم افزارش که کمتر از 1 mb است شاید فکر بدی نباشد هر چند من خودم ازش استفاده نکردم

http://fix-pc-errors.com/svchost.htm

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
SVCHOST.EXE در چنین جایی واقع است %SystemRoot%\System32 folder

زمانی که شما کامپیوتر را روشن می کنید SVCHOST فایل های لازم را در رجیستری برای پردازش کارها مثل وصل شدن به اینترنت انجام می دهد امکان دارد در یک لحظه بیش ار یک فایل SVchost در حال اجرا شدن باشد

اطلاعات بیشتر

از مشکلاتی که می تواند برای این فایل بوجود بیاید خراب شدن آن توسط ویروس MSblast هست که با SCAN کردن کامپیوترتان می توانید آن را پاک کنید و برای درست کردن فایل یکی از اقدامات زیر را انجام دهید

START>RUN>sfc /scannow

بعد سی دیه ویندوز را بزارید در دستگاه

اگه این جواب نداد اینکارو بکنید

START>Programs>accessories>System Tools>system Restore

روی آخرین پوینتی که کامپیوتر درست کار می کرده کلیک کنید

اگه این هم جواب نداد این کارو بکنید

این سایت ادعا داره که با نرم افزارش فایل های SVchost و Csrss را می تواند درست کند

امتحان نرم افزارش که کمتر از 1 mb است شاید فکر بدی نباشد هر چند من خودم ازش استفاده نکردم

http://fix-pc-errors.com/svchost.htm

دوست عزیز خیلی ممنون از جوابت
8.gif

برم امتحان کنم ببینم چه جوری میشه.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
در جوامع مدرن به کرات دیده شده که بین اختلال در اتصال به اینترنت و svchost و وجود ویروس و تروجان و اینا ارتباط تنگاتنگی هست ...
preved.gif

به احتمال قوی همینطور که دوستمون گفت ویروسه ...

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
آقا کسی این فایلی که دوستمون برای از بین بردن ویروس از این فایل گذاشت رو تست کرد ؟ آخه چند وقت پیش یکی از سیستم ها همین مشکل رو بهم زده بود و فایل svchost.exe رو ویروسی کرده بود.کاسپر هم نتونست کاری کنه

بالا