برگزیده های پرشین تولز

کسی درباره این Error چیزی میدونه ؟!!!

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بچه ها کسی اینجا میدونه این خطا مربوط به کدوم برنامه هست و چه جوری میشه کاری کرد که این پیغام رو نشون نده ؟!!! کاری هم نمیکنه ... فقط همین که هر چند دقیقه یه بار ابراز وجود میکنه ! اعصاب آدمو #^&$% میکنه !!! :blush:

Error.JPG

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
آیا یاریگری نیست که مرا یاری کند ؟!!!

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
.

در نگاه اول به نظر مياد که رجيستري ويندوز مشکل پيدا کرده ولي بعد ميبيني که آدرس يه سايت رو داده پس بهش مياد که از اين پاپ آپ هاي تبليغاتي بد افزاري باشه. يه برنامه ي آنتي اسپاي ور نصب کنيد با اون چک کنيد ببينيد ميتونه پاکش کنه يا نه، Ad-Aware که رايگان هم هست معمولا از پسشون بر مياد.

البته اين چيزي بود که به فکر من مي رسيد، شايد ديگر دوستان راه حل بهتري داشته باشند :blush:

.

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
.

در نگاه اول به نظر مياد که رجيستري ويندوز مشکل پيدا کرده ولي بعد ميبيني که آدرس يه سايت رو داده پس بهش مياد که از اين پاپ آپ هاي تبليغاتي بد افزاري باشه. يه برنامه ي آنتي اسپاي ور نصب کنيد با اون چک کنيد ببينيد ميتونه پاکش کنه يا نه، Ad-Aware که رايگان هم هست معمولا از پسشون بر مياد.

البته اين چيزي بود که به فکر من مي رسيد، شايد ديگر دوستان راه حل بهتري داشته باشند :blush:

.

سلام..
PopUp نيست دوست من.

از Messager Service ويندوز براي ارسال تبليغ استفاده ميكنن .
net send xxx.xxx.xxx.xxx Salam !
به اين صورت . كه نرمافزار هايي هم هست كه به رنج اي پي پيغام ارسال ميكنن !
--
2سال پيش باگي از نوع Over Flow روي اين سرويس گزارش شد كه براي امنيت بيشتر روي سرويس پك 2 ويندوز Disable شده اين سرويس .
--
اگه از سرويس پك 1 هم استفاده ميكنيد ميتونيد به صورت دستي اين سرويس رو ببنديد تا از شر پيغامهاي تبليغاتي خلاص بشيد.:happy:

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام..
PopUp نيست دوست من.

از Messager Service ويندوز براي ارسال تبليغ استفاده ميكنن .
net send xxx.xxx.xxx.xxx Salam !
به اين صورت . كه نرمافزار هايي هم هست كه به رنج اي پي پيغام ارسال ميكنن !
--
2سال پيش باگي از نوع Over Flow روي اين سرويس گزارش شد كه براي امنيت بيشتر روي سرويس پك 2 ويندوز Disable شده اين سرويس .
--
اگه از سرويس پك 1 هم استفاده ميكنيد ميتونيد به صورت دستي اين سرويس رو ببنديد تا از شر پيغامهاي تبليغاتي خلاص بشيد.:happy:

چه جوری باید ببندم ؟!!! اگه ممکنه منو راهنمایی کنید ! :blush:

بالا