برگزیده های پرشین تولز

استفاده از سه رنگ زرد – سیاه – سفید

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
یه پیک تبلیغاتی هست که فقط از رنگ های زرد و سیاه میتونه در چاپش استفاده کنه. البته سفید هم که متعلق به خود کاغذه.
از رنگ های بین این سه رنگ هم میتونه استفاده کنه. مثلا زرد کمرنگ یا پررنگ. خاکستری روشن یا تیره یا سیاه و...
من می خوام یه آگهی برای چاپ در این پیک درست کنم
حالا سئوالم اینه که چطور میشه توی فتوشاپ کاری کرد که فقط از سه رنگ سفید – سیاه – زرد استفاده بشه؟
مثلا وقتی عکسی رو میاریم خود به خود تبدیلش کنه به این سه رنگ...

با تشکر

Ashi_PC

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با photoshop نمي دونم اما اگر بتوني يه جوري عكست رو در photoshop بسازي و بعد به d max3 انتقال بدي( مثلا
به عنوان اينوايرمنت صفحه ي رندر انتخابش كني) مي توني رنگ هاي عكس رو انتخاب كني.

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با photoshop نمي دونم اما اگر بتوني يه جوري عكست رو در photoshop بسازي و بعد به d max3 انتقال بدي( مثلا
به عنوان اينوايرمنت صفحه ي رندر انتخابش كني) مي توني رنگ هاي عكس رو انتخاب كني.

آقا از اون کارا بودا!!! چرخوندن لقمه بطور 500 درجه دور سر!
4cxg2n7.gif

دوست عزیز تو فتوشاپ یه قابلیت به اسم Channel هست. شما اول یه سند جدید باز کن و موقع باز کردن Mode رو روی CMYK بذار. از پانل channel دو تا کانال رنگ به نامهای Cyan و Magenta رو حذف کن. حالا عکست فقط 2 تا کانال با رنگای زرد و مشکی داره. البته این کار بیشتر برای کارای حرفه ای استفاده میشه و باید کار با فتوشاپ رو خوب بلد باشی ولی یکمی باهاش ور بری دستت میاد.

اگر هم بتونی بصورت دستی کار کنی یعنی از همون اول فقط از رنگای مشکی و زرد استفاده کنی که دیگه کاملا مطمئن میشه. فقط حواست باشه حتما باید Mode کار روی CMYK باشه و RGB نباشه وگرنه کل رنگا موقع چاپ بهم میریزه.

موفق باشی.

Ashi_PC

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشيد آخه من كه گفتم از photoshop چيزي حاليم نميشه.:blush:

بالا