برگزیده های پرشین تولز

بهترین pocket pc جهت امر ترید

saminoooooooooo

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

به فرموده پستم رو در جای درستتر ش تکرار میکنم:

این اولین پست بنده در این فرومه بنابراین عرض ارادت به تمام دوستانی که محیطه مفیدی رو فراهم کردند..

عرض کنم احتمالآ با بازارهای مالی نظیر فارکس و غیره آشنا هستید(در همین فروم مطالب مفیدی در این مورد پیدا میشه)

برخی بروکرها امکان ترید با PDA ها رو برای کلاینتهاشون مهیا کردند.نظیر فیبو و نورث که در زیر لینکهای مرتبط به این امر از سایتهاشون در دسترس است.لطفآ به سیستمهای مورد نیاز برای pda دقت بفرمایید.

http://www.fibogroup.com/pages/55

http://www.northfinance.com/eng/clie...obile-trading/

حال دوستانی که در مورد این ابزار آشنایی وتخصص کافی دارند(که ماشالا تعدادشونم تو اینجا کم نیست) خواهش دارم مشاوره ای در خور برای انتخاب بهترین گزینه ها ارایه کنند.

حقیقتش بنده حقیر در مورد پاکتها اطلاع چندانی ندارم ...
امروز پاساژ علاالدین رو کمی بالا پایین کردم با برخی فروشندگان که موضوع رو مطرح کردم اطلاعی در این زمینه کاربردی از پاکتها اظهار نکردند.

مثلآ اکثرآ میگفتند اینا ویندوز موبایل روشون سواره و مثلآ اون ویندوز ce که شما میگی رو نمیشه روش نصب کرد و..

البته اون برنامه متاتریدر مربوطه تحت ویندوز ce اجرا میشه اینطور که من فهمیدم نمیدونم حالا تو ساپورت ویندوز موبایل هست یانه!

از مواردی که دیدم Everex رو جالبتر دیدم که اتفاق اتفاقا فروشنده گفت: ویندوزش ce ه
قیمتش هم 470 بود.

i-mait ها هم بدک نبود اما به نظرم اورکس قرص تر وبه نظر عمری تر باشه ...

ido و O2 هم گزینه های دیگری دیدم

اما اطلاعاتم در همین حدوداس و امید به کمک شما عزیزان دارم..

همین اندازه که کاره ما رو راه بندازه و قیمتش مناسب باشه......خوبه

راستی این یکی رو که دیگه اصلآ نمیدونم

آیا از گوشی های معمول میشه به ترتیبی در این امر بهره برد؟(نوکیا سامسونگ سونی اریکسون..)

منتظر یاری سبزتان هستیم

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سلام

به فرموده پستم رو در جای درستتر ش تکرار میکنم:

این اولین پست بنده در این فرومه بنابراین عرض ارادت به تمام دوستانی که محیطه مفیدی رو فراهم کردند..

عرض کنم احتمالآ با بازارهای مالی نظیر فارکس و غیره آشنا هستید(در همین فروم مطالب مفیدی در این مورد پیدا میشه)

برخی بروکرها امکان ترید با PDA ها رو برای کلاینتهاشون مهیا کردند.نظیر فیبو و نورث که در زیر لینکهای مرتبط به این امر از سایتهاشون در دسترس است.لطفآ به سیستمهای مورد نیاز برای pda دقت بفرمایید.

http://www.fibogroup.com/pages/55

http://www.northfinance.com/eng/clie...obile-trading/

حال دوستانی که در مورد این ابزار آشنایی وتخصص کافی دارند(که ماشالا تعدادشونم تو اینجا کم نیست) خواهش دارم مشاوره ای در خور برای انتخاب بهترین گزینه ها ارایه کنند.

حقیقتش بنده حقیر در مورد پاکتها اطلاع چندانی ندارم ...
امروز پاساژ علاالدین رو کمی بالا پایین کردم با برخی فروشندگان که موضوع رو مطرح کردم اطلاعی در این زمینه کاربردی از پاکتها اظهار نکردند.

مثلآ اکثرآ میگفتند اینا ویندوز موبایل روشون سواره و مثلآ اون ویندوز ce که شما میگی رو نمیشه روش نصب کرد و..

البته اون برنامه متاتریدر مربوطه تحت ویندوز ce اجرا میشه اینطور که من فهمیدم نمیدونم حالا تو ساپورت ویندوز موبایل هست یانه!

از مواردی که دیدم Everex رو جالبتر دیدم که اتفاق اتفاقا فروشنده گفت: ویندوزش ce ه
قیمتش هم 470 بود.

i-mait ها هم بدک نبود اما به نظرم اورکس قرص تر وبه نظر عمری تر باشه ...

ido و O2 هم گزینه های دیگری دیدم

اما اطلاعاتم در همین حدوداس و امید به کمک شما عزیزان دارم..

همین اندازه که کاره ما رو راه بندازه و قیمتش مناسب باشه......خوبه

راستی این یکی رو که دیگه اصلآ نمیدونم

آیا از گوشی های معمول میشه به ترتیبی در این امر بهره برد؟(نوکیا سامسونگ سونی اریکسون..)

منتظر یاری سبزتان هستیم

قربان خیلی وقت پیش ها که داشتم در موردشون می خوندم
این طور متوجه شدم که تقریبا همه شون رو برای یک استاک مارکت از پیش می سازن ، حالا شما مثلا برای بورس تهران می خواهید؟
چونکه اغلب اینها دستگاه های تحت ویندوز سی ای هستن، در باره تفاوت ویندوز سی ای و ویندوز موبایل باید بگم ، ویندوز موبایل یک سیستم عامل هست که تحت سی ای نوشته شده و همه کامپوننت های این یکی رو نداره ، برای همین برنامه هاشون ناسازگارن.
در مورد اینکه می خواهید روی اینها سی ای نصب کنید باید بگم فکر نکنم بشه

گزینه هایی که مطرح کردید برای خرید هم ، به نظرم هیچ کدوم منطقی نیستن مگر اینکه سقف قیمت داشته باشید

در آخر ، من بیچاره کلی ترسیدم فکر کردم نوشته اید پی دی ای برای ترید ( تلید نان در آبگوشت):blush:

saminoooooooooo

Registered User
لایک‌ها
0
قربان خیلی وقت پیش ها که داشتم در موردشون می خوندم
این طور متوجه شدم که تقریبا همه شون رو برای یک استاک مارکت از پیش می سازن ، حالا شما مثلا برای بورس تهران می خواهید؟
چونکه اغلب اینها دستگاه های تحت ویندوز سی ای هستن، در باره تفاوت ویندوز سی ای و ویندوز موبایل باید بگم ، ویندوز موبایل یک سیستم عامل هست که تحت سی ای نوشته شده و همه کامپوننت های این یکی رو نداره ، برای همین برنامه هاشون ناسازگارن.
در مورد اینکه می خواهید روی اینها سی ای نصب کنید باید بگم فکر نکنم بشه

گزینه هایی که مطرح کردید برای خرید هم ، به نظرم هیچ کدوم منطقی نیستن مگر اینکه سقف قیمت داشته باشید

در آخر ، من بیچاره کلی ترسیدم فکر کردم نوشته اید پی دی ای برای ترید ( تلید نان در آبگوشت):blush:

سلام و تشکر از شما
عرض کنم برا همین دو تا لینکه مرتبط دادم تا دوستان بیشتر با هدفم اشنا بشن!
اینکه فرمودید "همه کامپوننت های این یکی رو نداره" منظورتون چیه؟ یعنی ممکنه اون نرم افزای رو که اون بروکر قراره برای ترید بده ممکنه با فلان پاکت همخوانی نداشته باشه؟

در مورد گزینه هایی که عرض کردم:
من که گفتم هیچ چیزی از پاکتها نمیدونستم تا اینکه به این نیاز بر خوردم و الان چند روزی بیشتر نیست فکرمو مشغول کرده!

اینایی رو که اسم بردم چیزایی بود که امروز تو بازار دیدم و قیمت کردم..همین

از شما که بالاخره دستی تو کار دارید تقاضای مساعدت کردم...

فرمودید منطقی نیست! از چه نظر؟ یعنی بدرد اینکار نمیخورن؟ یا چیز دیگه ایه؟

فکر کنم تعریفه اورکس رو از خودتون تو همین سایت دیده بودم:rolleyes: یادم نیست کجا:p

در مورد تلیت نان در آبگوشت هم..... بالاخره باید یه کاری کنم مدیرمون اولین پستو بزنه دیگه:lol:

همچنان منتظر یاریه سبزتان هستیم:blush:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سلام و تشکر از شما
عرض کنم برا همین دو تا لینکه مرتبط دادم تا دوستان بیشتر با هدفم اشنا بشن!
اینکه فرمودید "همه کامپوننت های این یکی رو نداره" منظورتون چیه؟ یعنی ممکنه اون نرم افزای رو که اون بروکر قراره برای ترید بده ممکنه با فلان پاکت همخوانی نداشته باشه؟

در مورد گزینه هایی که عرض کردم:
من که گفتم هیچ چیزی از پاکتها نمیدونستم تا اینکه به این نیاز بر خوردم و الان چند روزی بیشتر نیست فکرمو مشغول کرده!

اینایی رو که اسم بردم چیزایی بود که امروز تو بازار دیدم و قیمت کردم..همین

از شما که بالاخره دستی تو کار دارید تقاضای مساعدت کردم...

فرمودید منطقی نیست! از چه نظر؟ یعنی بدرد اینکار نمیخورن؟ یا چیز دیگه ایه؟

فکر کنم تعریفه اورکس رو از خودتون تو همین سایت دیده بودم:rolleyes: یادم نیست کجا:p

در مورد تلیت نان در آبگوشت هم..... بالاخره باید یه کاری کنم مدیرمون اولین پستو بزنه دیگه:lol:

همچنان منتظر یاریه سبزتان هستیم:blush:

قربان بنده فقط نظرمو در مورد اون پی پی سی های مورد معرفی گفتم

در مورد او اس این دستگاهها ، یکی دوتا مقاله ترجمه کردم در ترد کامپلیت همین فروم ، پیشنهاد می کنم هرچقدرشو می رسید بخونید ، خیلی دید می ده به شمادر مورد این ها
موفق باشید

saminoooooooooo

Registered User
لایک‌ها
0
:)
سلام دوستان پیشنهادی نظری حکمتی نصیحتی چیزی ؟!

بین اورکس و k-jam کدوم ارجحتره با توجه به اینکه رنجه قیمتشونم نزدیکه همه.
گزینه دیگه تو این مایه ها چی میتونه باشه؟

ببینید
اینطور که من فهمیدم تمام پاکت پی سی هایی که ویندوز 2003 به بالا دارن میتونن کاره ما رو راه بندازن.
پس گوشیهای مرسوم هم شاید به کاره ما بیان اما فکر کنم در قبال پولی که میدیم بهتره از پاکتها انتخاب کنیم تا نظر اساتید چی باشه/
فکر کنم اینطوری راحتتر بتونید کمک کنید.
در ضمن لینکه مستقیم اون دو بروکر(پست اول) رو که حداقل نیاز مندیهای پی سی مربوطه رو داره معرفی میکنه
لطفآ هر چی که این خصوصیات رو داره معرفی کنید.

متاسفانه بدلیل نوع کارم چون نمیتونم مدام پشت کامپیوتر باشم مجبورم برای اینکه به اصطلاح دنیا همرام باشه(اینترنت:p ) یه دونه از این پاکتها رو بگیرم تا کارمو راه بندازه

در ضمن نه اینکه بگم محدودیت بودجه هست اما فکر میکنم اگه یه چیزی باشه که تا همین حد برام کار کنه کفایته پس هر چی قیمتش مناسبتر بهتر

لطفآ هر کس پیشنهادی داره دریغ نکنه...ممنون میشم

راستی دکتر شما قبلآ اورکس داشتید میشه بفرمایید چرا اون گزینه های بالا رو همچنین اورکس رو غیر منطقی گفتید؟دلیل خاصی داره؟

ارادتمند

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سلام دوستان پیشنهادی نظری حکمتی نصیحتی چیزی ؟!

بین اورکس و k-jam کدوم ارجحتره با توجه به اینکه رنجه قیمتشونم نزدیکه همه.
گزینه دیگه تو این مایه ها چی میتونه باشه؟

ببینید
اینطور که من فهمیدم تمام پاکت پی سی هایی که ویندوز 2003 به بالا دارن میتونن کاره ما رو راه بندازن.
پس گوشیهای مرسوم هم شاید به کاره ما بیان اما فکر کنم در قبال پولی که میدیم بهتره از پاکتها انتخاب کنیم تا نظر اساتید چی باشه/
فکر کنم اینطوری راحتتر بتونید کمک کنید.
در ضمن لینکه مستقیم اون دو بروکر(پست اول) رو که حداقل نیاز مندیهای پی سی مربوطه رو داره معرفی میکنه
لطفآ هر چی که این خصوصیات رو داره معرفی کنید.

متاسفانه بدلیل نوع کارم چون نمیتونم مدام پشت کامپیوتر باشم مجبورم برای اینکه به اصطلاح دنیا همرام باشه(اینترنت:p ) یه دونه از این پاکتها رو بگیرم تا کارمو راه بندازه

در ضمن نه اینکه بگم محدودیت بودجه هست اما فکر میکنم اگه یه چیزی باشه که تا همین حد برام کار کنه کفایته پس هر چی قیمتش مناسبتر بهتر

لطفآ هر کس پیشنهادی داره دریغ نکنه...ممنون میشم

راستی دکتر شما قبلآ اورکس داشتید میشه بفرمایید چرا اون گزینه های بالا رو همچنین اورکس رو غیر منطقی گفتید؟دلیل خاصی داره؟

ارادتمند
قربان ،
اون طور که من متوجه شدم ، دستگاه شما اگر می خواهید که همیشه به اینترنت وصل باشید ، بهتر ست که از سیستم جی پی ار اس نورسیده ایران سل استفاده کند که تقریبا همه پاکت پیسی ها این را دارند

می ماند اینکه شما چه مدلی و در چه رنج قیمتی می خواهید
به نظر من ، اگر دستگاهی این چنینی می خواهید بخرید ، و برای خرید دست رسی به خارج ایران ندارید ، یا ایسوس پی525 و یا اتم از شرکت او2 انتخاب کنید
در غیر این صورت ، می توانید مدل های فراوانی استافده کنید
موفق باشید

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
قربان ،
اون طور که من متوجه شدم ، دستگاه شما اگر می خواهید که همیشه به اینترنت وصل باشید ، بهتر ست که از سیستم جی پی ار اس نورسیده ایران سل استفاده کند که تقریبا همه پاکت پیسی ها این را دارند

به نظر من ، اگر دستگاهی این چنینی می خواهید بخرید ، و برای خرید دست رسی به خارج ایران ندارید ، یا ایسوس پی525 و یا اتم از شرکت او2 انتخاب کنید
موفق باشید

دانیال جان با اجازت من یه نظر بدم خیلی وقت اینجا تز ندادم:)

من به نظرم چون این دوستمون با اینترنت زیاد کار داره همین طور نیاز به یک گیبورد کارا و همین طور ال سی دی قابل قبول یک عدد جاسجر انتخاب خوبی میتونه باشه:rolleyes:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5

من به نظرم چون این دوستمون با اینترنت زیاد کار داره همین طور نیاز به یک گیبورد کارا و همین طور ال سی دی قابل قبول یک عدد جاسجر انتخاب خوبی میتونه باشه:rolleyes:

قویا موافقم

منتها خیلی ها با دیدن وزن و حجم ش در می رن
می گم اگر این سیستم ای میت سری 7150 بیاد ، همه چیز یک یونیورسال رو در ابعادی و وزن نصف اون ارایه می کنه ها
;)

saminoooooooooo

Registered User
لایک‌ها
0
قربان ،

موفق باشید

دکتر جان سلام و تشکر از راهنماییت

البته نه اینکه بخوام یه سره کانکت باشم ..نه..اما لاقل باید هر نیم یا یک ساعت نت رو چک کنم! این وقتی به چشم میاد که یه هو جایی برات کاری پیش میاد و نمی تونی پای کامپیوتر باشی یا مثلآ مسافرتی چیزی پیش میاد!
پس اینطور نیست که یه سره کانکت باشم(بابا اگه اینجور باشه که ور شکست میشم:lol: )

در مورد ایرانسل هم حق با شماست اتفاقا قبل از اینکه به فکر گوشی باشم رفتم یه سیمکارت ایرانسل گرفتم یه وقت تموم نشه:happy:

در مورد GPRS که میخوام ازش بهره ببرم و اینکه فرمودید همه پاکتها این سرویس رو دارن ..درسته ...اما
گیره کار من این بود که نمیدونم سیستم عامل پاکت اون نرم افزار مربوطه که من میخوام رو پاکت نصب کنم رو قبول میکنه یا نه!
حال آیا این سیستم عامل ویندوز موبایل کامپونتهای ویندوز 2003 رو ساپورت میکنه ؟ چون همونطور که گفتم گویا تمام گوشی هایی که ویندوز 2003 به بعد رو دارن میتونن این نرم افزار روشون نصب شه.

سوال؟
آیا سرعت پردازنده پاکت تاثیری رو کانکشن نت داره یا نه؟

در کل نرم افزار متاتریدر برای ایرانیها مناسبتره چون پهنای کمتری لازم داره پس نیازی به سرعت بالا نیست! چنانکه افراد بسیاری با همین کانکشن دیال آپ از سرعت عمل متا راضی هستند!

در مورد رنج قیمتی هم گفتم اگر یه چیزی پیدا کنم این کارو برام انجام بده چه بهتر که ارزون تر هم باشه!

اما خداییش تو این تنوع محصول آدم میمونه چیکار کنه ...!
از یه طرف میگم یه چیز باشه کارم راه بیوفته حالا دوربینش خوب نباشه طوری نیست از یه طرف هم میگم بابا تو که داری پولو میدی یه چیزی بزار روش اونی که امکان بیشتری رو داره بگیر حالشو ببر:lol: (شیطونه دیگه یه ی ی هو میاد

از اون دو نمونه که اسم بردید اگر لینکه مستقیمی برای آشنایی با مشخصاتش و قیمت و .. لطف کنید ممنون میشم

راستی دکتر از اورکس نگفتی ها :cool:

saminoooooooooo

Registered User
لایک‌ها
0

FrankenStein عزیز ممنون از راهنماییت

راستش به کیبورد فکر نکرده بودم که چقدر میتونه به کارم بیاد ...

راستی اونایی که کیبورد ندارن اگر تاچ اسکرین آسیب ببینه یا عمل نکنه تمهیدی اندیشیده شده؟

در مورد جاسجر اتفاقا یکی از دوستان میگفت از همین استفاده میکنه و راضیه!

اما من از دوربین ضعیفش در مقابل امکانات دیگرش تعجب میکنم...

لپ تاپه دیگه ماشالا :happy:

بازم ممنون

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
قربان دو مدلی که گفتم و خیلی مدل های دیگه در ترد های تک در همین فروم معرفی شده اند
نظرات دوستان هم در ترد مشاوره هست ، به نظرم برای آشنایی بیشتر کمی فروم را بالا پایین کنید خیلی کمک تان می کند
در مورد اینکه چه دستگاهی برای برنامه متاخوب هست ، حتی اگر یک اج پی 1950 که قیمت زیر 300تومن هم داره بخرید کارتان راه می افته ، گرچه برای کانکشن ش باید یفکر ی بکنید
اما در میون دستگاه ها ،
اگر که عجله دارید ، همین جس جار گزینه بسیار مناسبی ست ، ضمن اینکه دوربین دستگاه ، نسبت به جس جار ، چندان انقلابی درشان نشده
بنابراین ، اگر مشکلی ندارید یک جس جار بخرید
در مورد اورکس هم ، این یک شرکت ری برند کننده دستگاه های تایوانی ست ، قبلا با ای تن کار می کرد الان با یکی دیگه
اما خیلی نامردن ، اصلا نمی شه روشون حساب کرد
در کل ، اگر امکان خرید از خارج دارید ،چون ایرانسل دارید ، خیلی گزینه هاتون متنوع می شه
در ضمن ، با جی پی آر اس ، ساعتی یک بار آنلاین شدن فکر نکنم خیلی هزینه بر بشه
موفق باشید

saminoooooooooo

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام و عرض ادب

در کل i-mait ها نظرمو خیلی جلب کرده!
لطفا دوستان از این تنوع که عرض میکنم به ترتیب اولویت بندی رو به من بگید حتی الامکان با دلیل.

سوای jasjar و sp3 که بالاترین و پایین ترین قیمت رو دارن(اگر مدله دیگه ای هست من اطلاعی ندارم)
از این بین که تقریبآ با اختلاف 100 تومن هستند اولویت با کدامیک هست؟(البته برای کاره من:) )
اگر قیمت کنونیه هر یک رو هم لطف کنین دیگه نور علی نوره:blush:
jam
pocket pc
jamin
k-jam
blackjam
pda2k

راستی این everex e900 یه مودمی داره که امکان کانکت رو فراهم میکنه(بدون درخواست دیتا) ..ای میت ها چنین چیزی ندارن درسته؟

در ایمیت ها کاربرد شبکه بیسیم چیه؟ و ایا سیستم عاملشون قابلیت ارتقا دارن؟

ممنون از راهنماییهای خوبتون

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
با سلام و عرض ادب

در کل i-mait ها نظرمو خیلی جلب کرده!
لطفا دوستان از این تنوع که عرض میکنم به ترتیب اولویت بندی رو به من بگید حتی الامکان با دلیل.

سوای jasjar و sp3 که بالاترین و پایین ترین قیمت رو دارن(اگر مدله دیگه ای هست من اطلاعی ندارم)
از این بین که تقریبآ با اختلاف 100 تومن هستند اولویت با کدامیک هست؟(البته برای کاره من:) )
اگر قیمت کنونیه هر یک رو هم لطف کنین دیگه نور علی نوره:blush:
jam
pocket pc
jamin
k-jam
blackjam
pda2k

راستی این everex e900 یه مودمی داره که امکان کانکت رو فراهم میکنه(بدون درخواست دیتا) ..ای میت ها چنین چیزی ندارن درسته؟

در ایمیت ها کاربرد شبکه بیسیم چیه؟ و ایا سیستم عاملشون قابلیت ارتقا دارن؟

ممنون از راهنماییهای خوبتون

به نظر من هیچ کدوم ، اگر قرار به خرید باشه بهتره که جس جار رو بخری
در ضمن اس پی 3 تری اسمارت فون هست که فکر نکنم برنامه مورد نظر شما ساپورت ش کنه
در مورد مودم فکر کنم همه شون دارن ولی باید دیتا مخابرات روی دستگاه ت فعال شه ولی هیچ کس ازش خیری ندید:(

saminoooooooooo

Registered User
لایک‌ها
0
به نظر من هیچ کدوم ، اگر قرار به خرید باشه بهتره که جس جار رو بخری
در ضمن اس پی 3 تری اسمارت فون هست که فکر نکنم برنامه مورد نظر شما ساپورت ش کنه
در مورد مودم فکر کنم همه شون دارن ولی باید دیتا مخابرات روی دستگاه ت فعال شه ولی هیچ کس ازش خیری ندید:(

دکتر جان ممنون

اگه سقف قیمتی داشته باشم چی؟ نظرت رو چیه؟
فکر میکنم برای کارم نیازی نیست بخوام 800 900 تومن هزینه کنم)

راستی اون o2 xda atom هم که شما معرفی کردید بسیار خوب بنظر میاد قیمت فعلیش چیه؟
فیمت ایسوس 525 رو هم بگید ممنون میشم؟

از این بین به جز جسجار جه گرونه:happy:برام یه اولویت بندی کن.(o2 و ایسوس هم اگر تو همین مایه هان لحاظ کن)

لطفا این دوتا سوالمو هم جواب بدید
1.کاربرد این بیسیم چیه؟
2.ایا سیستم عامل اینها قابلیت ارتقا دارن؟

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
دکتر جان ممنون

از این بین به جز جسجار جه گرونه:happy:برام یه اولویت بندی کن.(o2 و ایسوس هم اگر تو همین مایه هان لحاظ کن)

1.کاربرد این بیسیم چیه؟

من با اجازه دکتر به شما جواب میدم:)

اول به نظر من چون شما با اینترنت زیاد کار دارید نیاز به یک صفحه 3... اینچی و کیفیت وجی ای دارید که این وسط جواب گوتون فقط جاسجر هست:blush:

اتم و ایسوس عمرا تو این ضمینه نه به کیبورد و نه به صفحه جاسجر برسند

در باره سوال ها هم

1-نقش مودم رو بازی میگنه

2-بعضی از اینها میشه بعضی... مهم اینه که خود سایت ریلریز کنه اواس جدید:)

موفق باشی

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
دکتر جان ممنون

1.کاربرد این بیسیم چیه؟

اول به نظر من چون شما با اینترنت زیاد کار دارید نیاز به یک صفحه 3... اینچی و کیفیت وجی ای دارید که این وسط جواب گوتون فقط جاسجر هست:blush:

در باره سوال ها هم

1-نقش مودم رو بازی میگنه

موفق باشی

saminoooooooooo

Registered User
لایک‌ها
0

در باره سوال ها هم

1-نقش مودم رو بازی میگنه

موفق باشی

FrankenStein عزیز بازهم تشکر بابت راهنمایی
امید دارم با راهنمایی های شما میتونم بهترین انتخاب رو داشته باشم

بیشتر از اینکه بخوام به پاکتها به چشم یک گوشی نگاه کنم قابلیتهای اونها در زمینه کامپیوتری و اینترنت برام مهمتره
حالا اگه چارتا چیز دیگه هم در کنارشه ..مثل دوربین و ...خب لذتشو میبریم:lol:

درسته که کارم با اینترنت زیاده اما این صرفآ برای مواقعیه که پای کامپیوترم نیستم (بالاخره کاره دیگه:مسافرتی خریدی بچه ای حکایتی:lol: ) یعنی قرار نیست صبح تا شب پاکت بیچاره برام جفتک وارون بندازه:wacko:

در مورد اندازه و رزولوشن صفحه ..فکر نکنم خیلی محدودیت داشته باشم که حتمآ باید بزرگ باشه همین که اون برنامه مورد نظر رو بطور واضح برام نشون بده حلله :p

قبلآ هم عرض کردم اصلآ به کیبورد توجه نکرده بودم.
سوال؟
اگر برای صفحه پاکتهای فاقد کیبورد مشکل پیش بیاد(دیگه با قلم عمل نکنه) چه تمهیدی اندیشیده شده؟
ایا این درسته برای به اصطلاح اس ام اس بازا تاچ اسکرین کنده؟:lol:

در مورد سیستم عامل ویندوز موبایل 5 :
آیا برنامه هایی که تحت ویندوز 2003 و ویرایش دومش اجرا میشدند, اجرا میشوند؟(این سوالم برا اینه که برنامه متاتریدر در این سیستم عامل اجرا میشود؟)

یه نکته رو هم اضافه کنم...
یه رنجه دوروبر 450 الی 600 رو برای هزینه در این زمینه مده نظر دارم چون فکر میکنم خواستم با همین مقدار عملی میشه!

راستی از کجا میتونم قیمت روز اینا رو پیدا کنم
gooshishop.com که نه جواب میده نه تاریخش بروزه!

بازم تشکر

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
منم یک چیزی گفته باشم خوب!

آقا اگه کارت با اینترنته، اینو از من بشنو: دستگاهی بگیر که کیبورد داشته باشه و صفحه بزرگ.
پیشنهاد اول من اینه که صبر کنین تا ultimate های imate بیاد. پیشنهاد دومم jasjar. پیشنهاد سومم O2 Atom Exec(البته با کیبورد بلوتوث)
;)

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
منم یک چیزی گفته باشم خوب!

آقا اگه کارت با اینترنته، اینو از من بشنو: دستگاهی بگیر که کیبورد داشته باشه و صفحه بزرگ.
پیشنهاد اول من اینه که صبر کنین تا ultimate های imate بیاد. پیشنهاد دومم jasjar. پیشنهاد سومم O2 Atom Exec(البته با کیبورد بلوتوث)
;)

100% تائید میشه فقط اگر اتم میگیری کیبوردش یادت نره ولی یه مشگل بزرگ هست با رنج قیمتی رفیقمون باید فعلا خواب اتم و آلتیمیت رو دید مگر اتم دست 2:blush:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
FrankenStein عزیز بازهم تشکر بابت راهنمایی
امید دارم با راهنمایی های شما میتونم بهترین انتخاب رو داشته باشم

بیشتر از اینکه بخوام به پاکتها به چشم یک گوشی نگاه کنم قابلیتهای اونها در زمینه کامپیوتری و اینترنت برام مهمتره
حالا اگه چارتا چیز دیگه هم در کنارشه ..مثل دوربین و ...خب لذتشو میبریم:lol:

درسته که کارم با اینترنت زیاده اما این صرفآ برای مواقعیه که پای کامپیوترم نیستم (بالاخره کاره دیگه:مسافرتی خریدی بچه ای حکایتی:lol: ) یعنی قرار نیست صبح تا شب پاکت بیچاره برام جفتک وارون بندازه:wacko:

در مورد اندازه و رزولوشن صفحه ..فکر نکنم خیلی محدودیت داشته باشم که حتمآ باید بزرگ باشه همین که اون برنامه مورد نظر رو بطور واضح برام نشون بده حلله :p

قبلآ هم عرض کردم اصلآ به کیبورد توجه نکرده بودم.
سوال؟
اگر برای صفحه پاکتهای فاقد کیبورد مشکل پیش بیاد(دیگه با قلم عمل نکنه) چه تمهیدی اندیشیده شده؟
ایا این درسته برای به اصطلاح اس ام اس بازا تاچ اسکرین کنده؟:lol:

در مورد سیستم عامل ویندوز موبایل 5 :
آیا برنامه هایی که تحت ویندوز 2003 و ویرایش دومش اجرا میشدند, اجرا میشوند؟(این سوالم برا اینه که برنامه متاتریدر در این سیستم عامل اجرا میشود؟)

یه نکته رو هم اضافه کنم...
یه رنجه دوروبر 450 الی 600 رو برای هزینه در این زمینه مده نظر دارم چون فکر میکنم خواستم با همین مقدار عملی میشه!

راستی از کجا میتونم قیمت روز اینا رو پیدا کنم
gooshishop.com که نه جواب میده نه تاریخش بروزه!

بازم تشکر

1-اگر تاچ خراب بشه میشه برد نمایندگی یا تعمیر گاه درست کرد البته این به ندرت پیش میاد که خراب بشه مگر از روی ضربه سنگین:blush:

2- کاملا تمرینی و تجربه ای هست یادم با یکی از دوستام سر همین بحثم شد که تو چه جوری میخوای پشت ماشین اس ام اس بدی من کاری کردم که به غلط کردن افتاد :blush:

3- خود سازنده شرگت ورژن برنامه رو به 2005 و حتی 2006 ارتقاع میده جای نگرانی نیست

4- دست 2 حتما میشه دسته 1 هم باید رو گوشیهای ریجستر نشده برنامه ریزی کنید که نیاز به ایران سل هست:happy:

5- به صورت وحشتناک قیمتها نوسان داره وهر جا یه قیمت میدن شما برو دم مغازه:)

موفق باشی

بالا