برگزیده های پرشین تولز

World of War craft

stmo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام من dota زیاد بازی میکنم و در حال حاضر 6.76 رو دارم بازی می کنم ...
میخواستم بدونم WOW چطوره؟ مثل DOTA هست؟ حجمش چقدره؟ ارزش بازی کردن داره؟
سلام عزیز بی احترامی به dota نباشه ولی در مقابل wow مثل مقایسه مار پله با gta میمونه :دی
حجم این بازی نزدیک 20 تا 25 گیگ هست برای بازی تو سرورهای اصلی بلیزارد بایئ اکانت بتل نت بسازی(توصیه من اینکه تو سرور های فیک بازی رو یاد بگیری بعد وقتت رو تلف نکنی و بری بلیزار بازی کنی در بلیزارد هم بهتره بری kazzak چون ایرانی زیاده)
بازی خیلی پیچیده هست بعد از چند سال بازی من هنوز نمیتونم بگم wow بازی میکنم چندین کلاس مختلف رول های مختلف و اینس های زیاد بازی رو از یکنواختی خارج کرده
در یک کلام بهترین بازی آنلاین دنیا

arman405

Registered User
لایک‌ها
31
وارکرافت دنیای بی انتها

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
منم دوتا بازم چندین ساله.WOW هم بلدم منتها خیلی خفن تره اعتیادشم زیادتره چون مثل قدیما وقت خالی ندارم میترسم شروعش کنم میگم معتادش نشم.بعد اون دوستمون که میگم 6.76 بازی میکنن من فکر کنم الان مپ 6.81d هم اومده.دوتا همیشه باید جدیدترین مپو بازی کنین که اپدیت هیروها و لولاشون و اینما باشین.ولی باگ این چند مپ اخر دووم هست که عجیب باگ شده

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
درضمن میدونستین این تاپیک جزو قدیمی ترین تاپیکای pt هست؟سال 2005 شروع شده

alirezabaghi

Registered User
لایک‌ها
654
منم دوتا بازم چندین ساله.WOW هم بلدم منتها خیلی خفن تره اعتیادشم زیادتره چون مثل قدیما وقت خالی ندارم میترسم شروعش کنم میگم معتادش نشم.بعد اون دوستمون که میگم 6.76 بازی میکنن من فکر کنم الان مپ 6.81d هم اومده.دوتا همیشه باید جدیدترین مپو بازی کنین که اپدیت هیروها و لولاشون و اینما باشین.ولی باگ این چند مپ اخر دووم هست که عجیب باگ شده
دوتا که هیچی دوتا 2 رو بازیکن میفهمی بازی چیه...

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
دوتا که هیچی دوتا 2 رو بازیکن میفهمی بازی چیه...
بازی کردم به وفور خودم صاحب گیم نت بودم.ولی من و سایر دوستان نمیدونم چرا با دوتا 2 حال نکردن نمیدونم چرا نمیچسبه مثل دوتا یک.درگیری 5 به 5 دیگه خیلی خرتو خره اصلا معلوم نیس کی به کیه

alirezabaghi

Registered User
لایک‌ها
654
بازی کردم به وفور خودم صاحب گیم نت بودم.ولی من و سایر دوستان نمیدونم چرا با دوتا 2 حال نکردن نمیدونم چرا نمیچسبه مثل دوتا یک.درگیری 5 به 5 دیگه خیلی خرتو خره اصلا معلوم نیس کی به کیه
منم اوایلی که بازی میکردم برای اینکه گرافیک لول های هیروها عوض و بهتر شده درگیری های تعداد زیاد اوایل قاطی میکنی ولی بعدش که کم کم عادت کردی میفهمی کی ب کیه.از هر نظر از دوتا1 بهتره چون ارتقا یافته اشه

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
منم اوایلی که بازی میکردم برای اینکه گرافیک لول های هیروها عوض و بهتر شده درگیری های تعداد زیاد اوایل قاطی میکنی ولی بعدش که کم کم عادت کردی میفهمی کی ب کیه.از هر نظر از دوتا1 بهتره چون ارتقا یافته اشه
اره ولی دوتا یک سخت تره مخصوصا اینکه دکمه و وارکی یکم پیچیده تره ولی تو دوتا دو میتونی هرجا بخوای بزاریشون از نظر من قیافه هیرو ها تو دوتا دو تو بازی البته خیلی شبیه هم هست سخته تشخیصشون .به هرحال من که هرچی زور کردم نفهمیدم اخه واسه امثال من که کلی سال بازی کردم که و عادت کردم و از همه بدتر دیگه وقت بازی ندارم که بخوام برم دوتا دو رو یاد بگیرم البته یاد گرفتنم نداره منتها کلا بازی زیاد کنم قلقش بیاد دستم به نظرم دوتا 2 نوب پروره یعنی اسونتر شده پیچیدگیش مثل دوتا یک نیس

alirezabaghi

Registered User
لایک‌ها
654
اره ولی دوتا یک سخت تره مخصوصا اینکه دکمه و وارکی یکم پیچیده تره ولی تو دوتا دو میتونی هرجا بخوای بزاریشون از نظر من قیافه هیرو ها تو دوتا دو تو بازی البته خیلی شبیه هم هست سخته تشخیصشون .به هرحال من که هرچی زور کردم نفهمیدم اخه واسه امثال من که کلی سال بازی کردم که و عادت کردم و از همه بدتر دیگه وقت بازی ندارم که بخوام برم دوتا دو رو یاد بگیرم البته یاد گرفتنم نداره منتها کلا بازی زیاد کنم قلقش بیاد دستم به نظرم دوتا 2 نوب پروره یعنی اسونتر شده پیچیدگیش مثل دوتا یک نیس
اره اینو قبول دارم دوتا1چون سخت تره بیشتر به درد مسابقات میخوره

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
وای مووی جدید word رو دیدید عظمت خدا تو ax خلاصه شده یعنی ناموس غیرت و شجاعت داخل این قوم هل اسکریم به وجود اومده
وارچیفت یعنی گراش مردونه ببینم آلینس چی کار می کنه :D درست داستان مال 35 سال پیشه ولی همین که به لرزه انداخته همه رو خودش خیلیه :D

rezer

Registered User
لایک‌ها
428
دنیاییه این بازی

PALLY

Registered User
لایک‌ها
30
درود
تعداد 8 عدد سی دی کی استارتر ورلد او وارکرفت ریجن امریکا و استارکرفت موجود میباشد در صورت تمایل به خرید با من مکاتبه نمایید (فقط تا 12 اذر)
[email protected]
با تشکر

faraways

Registered User
لایک‌ها
111
سلام

من تازه wow شروع كردم

توييه يه سرور ايراني به اسم پاندا وو

ميخواستم ببينم معروف ترين سرور ايراني چيه

و اينكه برايي بازي تو سرور بليز بايد سيدي كي داشت ؟

اونجابه اندازه ي سرور ايراني ادم ايراني توش بازي ميكنه ؟

ميصرفه اونجا بازي كرد تو سرور خارجي؟
چون هزينه و ايناش بالاتره و سطح بازيشم سخت تره و ...

reza.ntg

Registered User
لایک‌ها
66
سلام

من تازه wow شروع كردم

توييه يه سرور ايراني به اسم پاندا وو

ميخواستم ببينم معروف ترين سرور ايراني چيه

و اينكه برايي بازي تو سرور بليز بايد سيدي كي داشت ؟

اونجابه اندازه ي سرور ايراني ادم ايراني توش بازي ميكنه ؟

ميصرفه اونجا بازي كرد تو سرور خارجي؟
چون هزينه و ايناش بالاتره و سطح بازيشم سخت تره و ...

این بازی پچ های مختلفی داره و نهایت بازی رو شما وقتی درک میکنید که در سرور اصلی جهان یعنی بلیزارد بازی کنید
اما برای شروع من پیشنهاد میکنم اول سرور های ایرانی رو امتحان کنید . سروری که شما بازی میکنید تقریبا دارای جدیدترین آپدیت ها هستش و یکی از سرورهای خوب به حساب میاد. ولی یکی از قدیمی ترین سرور های ایرانی wowzone هست .
برای بازی تو سرور بلیزارد شما باید هزینه کنید . به غیر از لول آپ کردن که هزینه جدا داره ، شما هر دوماه باید حدودا 80 هزار تومان گیم کارت خریداری کنید تا اجازه بازی در سرور رو داشته باشید درسته هزینه داره ولی اوج لذت رو در ضمینه گیمینگ تجربه میکنید .
در جواب سوالتون که پرسیدید آیا در بلیزارد ایرانی هم هست باید بگم بله ، ایرانی ها هم هستند . حتی از کشور ما ، کسانی هستند که بسیار حرفه ای و جزء بهترین های دنیا حساب میشن .
اینم گوشه ای از تجربه من .. امیدوارم مفید باشه ;)

faraways

Registered User
لایک‌ها
111
این بازی پچ های مختلفی داره و نهایت بازی رو شما وقتی درک میکنید که در سرور اصلی جهان یعنی بلیزارد بازی کنید
اما برای شروع من پیشنهاد میکنم اول سرور های ایرانی رو امتحان کنید . سروری که شما بازی میکنید تقریبا دارای جدیدترین آپدیت ها هستش و یکی از سرورهای خوب به حساب میاد. ولی یکی از قدیمی ترین سرور های ایرانی wowzone هست .
برای بازی تو سرور بلیزارد شما باید هزینه کنید . به غیر از لول آپ کردن که هزینه جدا داره ، شما هر دوماه باید حدودا 80 هزار تومان گیم کارت خریداری کنید تا اجازه بازی در سرور رو داشته باشید درسته هزینه داره ولی اوج لذت رو در ضمینه گیمینگ تجربه میکنید .
در جواب سوالتون که پرسیدید آیا در بلیزارد ایرانی هم هست باید بگم بله ، ایرانی ها هم هستند . حتی از کشور ما ، کسانی هستند که بسیار حرفه ای و جزء بهترین های دنیا حساب میشن .
اینم گوشه ای از تجربه من .. امیدوارم مفید باشه ;)

پس اينطوري بهتره يه چند سالي تو إيراني بازي كنم چون خيلي سخته همه جيزاوي ياد بكيري

بعد اون بليزارده سرورشو ريست ميكنه ؟ هر جند وقت يك بار ؟

يعني اينكه چند ماه يا سال ببيني قوي كني بعد سرورشو ريست كنن و بياد از اول گند ميزنه به ادم :دي

reza.ntg

Registered User
لایک‌ها
66
پس اينطوري بهتره يه چند سالي تو إيراني بازي كنم چون خيلي سخته همه جيزاوي ياد بكيري

بعد اون بليزارده سرورشو ريست ميكنه ؟ هر جند وقت يك بار ؟

يعني اينكه چند ماه يا سال ببيني قوي كني بعد سرورشو ريست كنن و بياد از اول گند ميزنه به ادم :دي

وقتی سرور به پچ های جدید آپدیت میشه فرصت واسه کسایی که تازه اومدن ایجاد میشه که همگام با بقیه پیشرفت کنند ولی نه ریست به اون صورت نداره ، سرور های جدید شاید اضافه بشه ...

pro4

Registered User
لایک‌ها
53
سلام
كسي هست كه وقت دااشته باشه تو سرور ايراني برام هانر جمع كنه ؟

يه مبلغي هم بهش ميدم

اگه كسي هست پخ بدههه

behnam.a194

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اکانت WOW WOD و Diablo III ROS دارم برای فروش . اگر مایل به خرید هستید با شماره 09168039067 تماس بگیرید.
(blizzard servers)

بالا