برگزیده های پرشین تولز

pdf

zahra1718

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چجوری میشه متنهایی رو که به صورتpdf هستن و عکسهای کوچک و بزرگی توش داره به همون شکل توی word کپی کنم طوری که بشه اون رو ویررایش کرد و کم و زیاد. یعنی با چه ابزار هم متن و هم تصاویر رو کپی کرد. توی پی دی اف ابزار select text فقط متن رو کپی میکنه ، ابزار select image فقط عکسها رو کپی میکنه و ابزار دوربین هم که فقط از متناو تصاویر عکس میگیره و امکان حذف و ویرایش رو نداره. لطفا بگید چجوری میشه این کار رو کرد.

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
زهرا خانم یه سری برنامه ها یه اسم PDF 2 Word هم هستن که فایلهای PDF رو به فایلهای Word تبدیل میکنن. یه نمونه برات لینک گذاشتم اگر این به کارت نیومد تو گوگل همین اسم PDF 2 Word رو جستجو کنی کلی سایت بهت معرفی میکنه

Last edited by a moderator:

gameron

Registered User
لایک‌ها
4
زهرا خانم یه سری برنامه ها یه اسم PDF 2 Word هم هستن که فایلهای PDF رو به فایلهای Word تبدیل میکنن. یه نمونه برات لینک گذاشتم اگر این به کارت نیومد تو گوگل همین اسم PDF 2 Word رو جستجو کنی کلی سایت بهت معرفی میکنه:

اینم لینک
اين كار اينجوري انجام نميشه هيچ كدوم از برنامه ها نميتونن فايل هاي pdf زبان فارسي رو خارج كنن !!!
غير از ocr فارسي

Last edited by a moderator:

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اين كار اينجوري انجام نميشه هيچ كدوم از برنامه ها نميتونن فايل هاي pdf زبان فارسي رو خارج كنن !!!
غير از ocr فارسي

اون که درست ولی من هیچ جای پست زهرا خانم ندیدم که بگن متنشون فارسیه. برای همین این برنامه رو معرفی کردم وگرنه حرف شما درسته و OCR بهترین انتخابه.

zahra1718

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا بگید ocr i.r.i.s کدوم صفحه هست یا اینکه لینک دانلودش رو بزارین تا من دانلودش کنم.

gameron

Registered User
لایک‌ها
4
لطفا بگید ocr i.r.i.s کدوم صفحه هست یا اینکه لینک دانلودش رو بزارین تا من دانلودش کنم.
تو همين بخش موضوعات متفرقه كامپيوتر كمي جستجو كن لينك دانلودش رو پيدا ميكني ...

khabgard

Registered User
لایک‌ها
8
سلام

اکثر برنامه های تبدیل PDF به word بعد از تبدیل، کیفیت فایل قبلی رو به شدت پایین میارن و بعضی از قسمت های متن رو به صورت خط خطی Convert می کنن . بهترین راه استفاده از برنامه Adobe Acrobat Professional 8.0
هست که هم امکان تبديل تمامي فايل ها اعم از Word , Image ,Html و.. را به PDF دارد و هم امکان ویرایش
خود فایل های PDF را فراهم ميکند ضمن اینکه کاملا با متن های فارسی سازگار است .:happy:

zahra1718

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا لینک دانلود Adobe Acrobat Professional رو بزارین تا من بتونم دانلودش کنم
ممنونم

zahra1718

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پس کجایین؟ چرا جواب نمیدین

gameron

Registered User
لایک‌ها
4
سلام

اکثر برنامه های تبدیل PDF به word بعد از تبدیل، کیفیت فایل قبلی رو به شدت پایین میارن و بعضی از قسمت های متن رو به صورت خط خطی Convert می کنن . بهترین راه استفاده از برنامه Adobe Acrobat Professional 8.0
هست که هم امکان تبديل تمامي فايل ها اعم از Word , Image ,Html و.. را به PDF دارد و هم امکان ویرایش
خود فایل های PDF را فراهم ميکند ضمن اینکه کاملا با متن های فارسی سازگار است .:happy:
فكر نميكنم بتونه PDF هاي فارسي رو به WORD تبديل كنه شما اين كار رو كردي ؟؟

gameron

Registered User
لایک‌ها
4
لطفا لینک دانلود Adobe Acrobat Professional رو بزارین تا من بتونم دانلودش کنم
ممنونم
شما خيلي سريع تر ميتونيد خودتون بگردين و لينك دانلود رو پيدا كنيد ..
چرا هميشه منتظر كمك هستين ...
شما خودت هم بايد كمي فعال باشي نه اينكه ديگران به خاطر شما فعاليت كنند ...

zahra1718

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چجوری دانلود کنم اینجا که چیزی برای دانلود نیست

khabgard

Registered User
لایک‌ها
8
البته دانلودش توصیه نمیشه چون 360MB حجمشه . می تونید سی دی با کرک ارجینال این برنامه رو با قیمت 2000 تومان تهیه کنید :)

بالا