برگزیده های پرشین تولز

چرا روي سيستم من پك دو نصب نميشه؟

HADI_EN

Registered User
لایک‌ها
2
سلام به همه

من از همه دوستان مي خوام كه اگه راه حلي دارند براي اين مشكل من بگن سيستم من يه مشكل خيلي بزرگ

داره مشكل اينكه روي سيستم من ويندوز پك دو نصب نمي شه انواع ويندوز ها رو نصب كردم اما مشكل همچنان

سرجاي خودش هستش مشكل دقيقا اينه ويندوز نصب ميشه اما در هنگامي كه براي دفعه اول ويندوز مي خواد

لود بشه سيستم يك مرتبه رست مي كنه :( براي نسخه مديا سنتر اوضاع بدتر از اينه در اين نسخه رماني كه براي

دفعه اول سيستم رست ميشه تا ادامه نصب از سرگرفته بشه اين اتفاق مي افته:(

خودم حدس ميزنم بيشتر دست مادربرد هست مدل مادربرد من matrix هستش اما شايد هم دست گرافيك اون

باشه بهرحال اگه راه حلي بظر دوستان ميرسه دريغ نكنند.

Mojgan110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
فعلن ويندوزو با تكست مود اجرا كنيد كه بفهميم روي چه دستور و قسمتي گير ميكنه و جلو نميره

هرچي دستگاه اضافي ! به كامپيوتر وصله هم خارج كنيد مصل اسكنر و يو اس بي ها و اينا

HADI_EN

Registered User
لایک‌ها
2
فعلن ويندوزو با تكست مود اجرا كنيد كه بفهميم روي چه دستور و قسمتي گير ميكنه و جلو نميره

هرچي دستگاه اضافي ! به كامپيوتر وصله هم خارج كنيد مصل اسكنر و يو اس بي ها و اينا

الان ويندوز پك يك روي سيستم من نصبه و هيچ مشكلي نداره در مورد پك دو هم اصلا اجازه نمي داد كه كاري كنم

به محض اينكه اينتر ورود به xp رو ميزدم سيستم restart مي كرد

البته يه نكته رو نبايد فراموش كرد همانطور كه گفتم زماني كه ورژن مديا سنتر رو نصب كردم اوضاع بدتر شد يعني

در زمان restart اوليه براي نصب ويندوز چنين اتفاقي مي افته انگار با بالاتر رفتن ورژن ويندوز ناسازگاري سيستم و

نرم افزار بيشتر ميشه بهرحال اگه دوستان نظري به ذهنشون ميرسه بگن؟

Arman_BTC

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام

نخواستم تاپیک جدید باز کنم . این موضوع رو با اجازه شما اینجا مطرح کردم.

الان روی سیستمم SP1 نصبه . ایا ممکنه پک هایی از سایت ماکروسافت نصب کنم که ویندوز تبدیل به SP2 بشه ؟ حدودا حجمش چقدره . اساسا ارزش داره اینکار رو انجام بدم . چون نمیخوام ویندوز رو مجدد نصب کنم .

با تشکر .

موفق و موید باشید.

بالا