برگزیده های پرشین تولز

کسی در ضمينيه وب سايت اينقدر حرفه اي هات که بتونه اين کار رو بکنه برام ؟

Aryana1979

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

از دوستان اگه کسی ميتونه به من کمک کنه که بتونم کليپ های فلش اين سايت رو save کنم لطفاً بگه.
تو اين سايت :

http://www.emotionmedia.com/shows.html

تو قسمت show چند تا کليپ داره که من ميخوام اونرو سيو کنم .کسی ميتونه کمک کنه ؟آيا نرم افزاره خواستی برای اين کار هست ؟ ميشه رهنميی کنيد ؟

ممنون

poolaky

Registered User
لایک‌ها
40
سلام

از دوستان اگه کسی ميتونه به من کمک کنه که بتونم کليپ های فلش اين سايت رو save کنم لطفاً بگه.
تو اين سايت :

http://www.emotionmedia.com/shows.html

تو قسمت show چند تا کليپ داره که من ميخوام اونرو سيو کنم .کسی ميتونه کمک کنه ؟آيا نرم افزاره خواستی برای اين کار هست ؟ ميشه رهنميی کنيد ؟

ممنون
دوست گرامي با درود به شما بايد بگم كه شايد بيشتر از 100 تا برنامه برا اين كار هست

كه من يكي از برنامه هارو اينجا مي زارم تا شما دانلود كنيد

ولي نمي دونم كار كنه يا نه چون فقط يه سرچ كردم ديگه امتحان نكردم

اينم لينكش

براي دانلود كليك كن

دوست گرامي تا ديدار ديگر بدرود

m_ab

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز اگه از flashget برای دانلود استفاده میکنی میتونی بوسیله این برنامه فلش های روی سایت هارو دانلود کنی.

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
عزیز بدون هیچ نرم افزار و برنامه خاصی و صرفا با استفاده از چند تا تکنیک ساده شما میتونی این فایلها رو براحتی داخل فایرفاکس یا اینترنت اکسپلورر دانلود کنی که روش دانلود رو در هر کدوم از این 2 تا جداگانه میگم:

فایرفاکس:

1- یه صفحه خالی باز کن و داخل آدرس بار این عبارت رو تایپ کن: about:cache?device=disk
در این صفحه کل چیزایی که شما داخل مرورگرتون باز کرده بودید وجود داره. فقط شما باید اون چیزی رو که مدنظر داری پیدا کنی.

2- برای راحت پیدا کردن کلیدای Ctrl + F رو بزن تا کادر مربوط به جستجو پایین صفحه باز بشه. حالا یه کلمه ای که فکر میکنی میتونه جستجو رو راحتتر کنه تایپ کن. مثلا تو این سایت میتونی از اسم خود سایت یعنی emotion استفاده کنی. با وارد کردن این عبارت و زدن کلید Next میبینی که یکی یکی تمام عکسها و عناصری که تو این آدرس شما مرور کردی برات معرفی میشه. اونقدر این جستجو رو ادامه بده تا به فایل مورد نظرت برسی. فایلهای مربوط به فیلمهای فلش معمولا با یکی از پسوندای SWF یا FLV تو نت پیدا میشن. تو این سایت این فیلما با پسوند flv هستن.

3- وقتی به فایل مورد نظرت رسیدی روی آدرس اون کلیک کن تا صفحه مربوط به اطلاعات این فایل باز بشه. داخل این صفحه یه آدرس اینترنتی وجود داره که مربوط به اون فیلم میشه. خیلی راحت روی آدرس راست کلیک کن و گزینه Save Target As رو بزن و دانلودش کن.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اینترنت اکسپلورر:

1- اول مسیر روبرو رو دنبال کن: Tools > Internet Options

2- از اون تب های بالای این پنجره از تب General رو دکمه Setting که در بخش Temporary Internet Files قرار داره کلیک کن تا یه پنجره جدید باز بشه.

3- تو پنجره Setting روی دکمه View Files کلیک کن تا پنجره Temporary Internet Files باز بشه. تو این فولدر تمام فایلهایی که تا حالا دیدی قرار داره.

4- حالا تو این پنجره از منوی View اول حالت Details رو انتخاب کن و بعد بازم از همون منوی View از قسمت Arrange Icons By گزینه Type رو انتخاب کن. اینطوری فایلها بر اساس فرمتی که دارن پشت سر هم قرار میگیرن. حالا بر حسب فرمت فایلت اون رو پیدا کن که کار خیلی راحتیه.

5- فایلی رو که پیدا کردی روش راست کلیک کن و Copy و بعد هم یه جا دیگه Paste کن.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

چند تا نکته:

اول اینکه برای استفاده از این روشهایی که گفتم باید حتما بذاری یه بار فیلمت کامل از طریق نت لود بشه. یعنی بذاری اون خطی که زیر Player برنامه هست تا آخرش بره. به عبارتی یه بار فیلم رو کامل تماشا کنی تا فایل داخل Temp ویندوز کپی بشه.

دوم اینکه از روشی که برای IE گفتم تو Opera هم میتونی استفاده کنی.

اینم لینک یکی از این فیلما که خودم با استفاده از همین روش تو فایرفاکس دانلود کردم:

موفق باشی/

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزيز اينايي كه من اينجا ميبينم فلش نيستن فقط از طريق فلش اجرا ميشن مثل سايت يوتوب يا ويدئو گوگل در اصل پسوند فايل هاش avi هست ...

میلاد جان البته همونطوری که گفتم پسوند این فایلهای flv هستن. اگر قرار بود پسوند Avi باشه یا این کیفیت و این مدت زمان حداقل حجم فایل باید بیشتر از 40 - 50 مگابایت میشد. پسوند flv یه پسوند نسبتا جدید برای پخش فایلهای ویدیویی هست که علاوه بر اینکه حجم خیلی پایینتری داره کیفیت رو هم تا حد زیادی حفظ میکنه و کلا برای استفاده تو فایلهای ویدیوئی تحت وب بسیار مناسبه.

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگر اینترنت اکسپلورر داری saveflash برنامه خوبی هست

حامد جان همونطوری که میلاد هم گفت این فایلها swf نیستن. فقط player این فایلهای ویدئویی با پسوند swf هستن که بوسیله یه سری اکشن تحت برنامه فلش فایل ویدئویی با پسوند flv رو لود میکنه و پخش میکنه.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
بالا