برگزیده های پرشین تولز

لطفا به من کمک کنید در رابطه با گوشی sony ericsson

shbu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام سال نو مبارک
گوشی من w550i هست . داشتم یه سری عکس می فرستادم روی کامپیوتر . کارم که تمام شد usp را stop کردم و کابل رو در آوردم . ولی دیگه وارد گوشی نمی شد و فقط یه صفحه سفید روشن می شه و دیگه هیچ کاری نمی کنه
لطفا به من بگید چه کار کنم ؟
الان هم که تعطیلی ......
لطفا منو راهنمایی کنید .

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
سلام سال نو مبارک
گوشی من w550i هست . داشتم یه سری عکس می فرستادم روی کامپیوتر . کارم که تمام شد usp را stop کردم و کابل رو در آوردم . ولی دیگه وارد گوشی نمی شد و فقط یه صفحه سفید روشن می شه و دیگه هیچ کاری نمی کنه
الان هم که تعطیلی ......
لطفا منو راهنمایی کنید .

مطمئن هستی USB رو stop کردی؟ این اتفاق فقط وقتی میافته که بدون stop کردن کابل رو بکشی بیرون
jt5o21.gif
....البته جای نگرانی نیست با یه فلاش حل میشه ...بده 3 سوت فلاشش کنن
balloony.gif

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
آره به احتمال زیاد باید فلش بشه...

shbu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله مطمئن هستم که usb رو stop کردم .
از راهنمایی تون خیلی ممنون

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
بله مطمئن هستم که usb رو stop کردم .
از راهنمایی تون خیلی ممنون

چاکر داداش
109.gif
خیلی وقتی نیست که یکی از دوستام با این مشکل مواجه شد فلاش کرد درست شد :cool:

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
همون طور که دوستان گفتن باید فلش بشه...

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
بچه ها اگه گوشی فلش بشه همه اطلاعاتش میپره؟

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
بچه ها اگه گوشی فلش بشه همه اطلاعاتش میپره؟

هادی جان

شما وقتی دارید گوشی را فلش میکنید تمام اطلاعات شما مانند نرم افزارهایی که نصب کرده اید / SMS های شما / موزیک هایی که داخل گوشی ریخته بودید / تمام contact هایی که ذخیره کرده بودید از بین میرود .

شایسته است قبل از فلش کردن اگر گوشی شما روشن می شود با نرم افزارهای مخصوص از تمام اطلاعات خوب backup بگیرید تا بتوانید بعد از درست شدن گوشی restore نمایید .

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
هادی جان

شما وقتی دارید گوشی را فلش میکنید تمام اطلاعات شما مانند نرم افزارهایی که نصب کرده اید / SMS های شما / موزیک هایی که داخل گوشی ریخته بودید / تمام contact هایی که ذخیره کرده بودید از بین میرود .

شایسته است قبل از فلش کردن اگر گوشی شما روشن می شود با نرم افزارهای مخصوص از تمام اطلاعات خوب backup بگیرید تا بتوانید بعد از درست شدن گوشی restore نمایید .
ممنونم بهروز جان.
277.gif

میشه در مورد بک آپ کمی توضیح بدی.با چه نرم افزاری میشه این کار رو کرد؟

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ممنونم بهروز جان.
277.gif

میشه در مورد بک آپ کمی توضیح بدی.با چه نرم افزاری میشه این کار رو کرد؟

با خود نرم افزار مخصوص گوشی یعنی همون PC Suit میشه اینکارو خیلی راحت انجام داد. اصلا من توصیه میکنم چه میخواید فلش کنید چه نه هر چند وقت یه بار یه backup از اطلاعات گوشیتون بگیرید (البته اگر چیز مهمی تو گوشی دارید).

در مورد این دوستمون هم همونطوری که بچه ها گفتن احتیاج به فلش داره ولی همیشه حواست رو جمع کن چون کلا سوکت های گوشی سونی اریکسون بیش از حد ضعیفن و زود مورد پیدا میکنن و خرجشون هم بالاست. حالا هم که بحث سوکت شد بگم که تا جایی که میتونید گوشی رو به هیچ عنوان به شارژر ماشین نزنید چون گوشی رو داغون میکنه! همین چند وقت پیش گوشی من که P990 بود بخاطر زدن به شارژر ماشین سوکت شارژش سوخت و جدا از اینکه تمام اطلاعاتم هم پرید یه خرج کلان هم گذاشت رو دستم.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
اره کلا شارژ با شارژر ماشین توصیه نمیشه....مگه اینکه واقعا دیگه راهی نباشه...ولی من خودم ترجیح میدم گوشیم خاموش باشه ولی با شارژر فندکی شارژ نشه...مشکلات زیادی برای خیلی ها دیدم که همینجوری پیش اومده...

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
اره کلا شارژ با شارژر ماشین توصیه نمیشه....مگه اینکه واقعا دیگه راهی نباشه...ولی من خودم ترجیح میدم گوشیم خاموش باشه ولی با شارژر فندکی شارژ نشه...مشکلات زیادی برای خیلی ها دیدم که همینجوری پیش اومده...

بچه ها این شارژر های باطری قلمی رو دیدین؟ نظرتون چیه فروشنده میگفت شارژر اضطراری هست با یه باطری میشه 140 دقیقه حرف زد
89.gif
352nmsp.gif
... قیمت هم میگفت 14تومان ...سوکت هاش هم چند جور قابل تعویض بود عکس روش هم به یه پی910 وصل بود
electricf.gif

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
Ahwaz................ Cellphone : Nokia N8
بچه ها این شارژر های باطری قلمی رو دیدین؟ نظرتون چیه فروشنده میگفت شارژر اضطراری هست با یه باطری میشه 140 دقیقه حرف زد
89.gif
352nmsp.gif
... قیمت هم میگفت 14تومان ...سوکت هاش هم چند جور قابل تعویض بود عکس روش هم به یه پی910 وصل بود
electricf.gif
سلام دوست عزیز
بعد این باتریه که میگین اضطراریه اسمش چیه؟
به دبلیو 810 آی هم میخوره؟

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
با خود نرم افزار مخصوص گوشی یعنی همون PC Suit میشه اینکارو خیلی راحت انجام داد. اصلا من توصیه میکنم چه میخواید فلش کنید چه نه هر چند وقت یه بار یه backup از اطلاعات گوشیتون بگیرید (البته اگر چیز مهمی تو گوشی دارید).

در مورد این دوستمون هم همونطوری که بچه ها گفتن احتیاج به فلش داره ولی همیشه حواست رو جمع کن چون کلا سوکت های گوشی سونی اریکسون بیش از حد ضعیفن و زود مورد پیدا میکنن و خرجشون هم بالاست. حالا هم که بحث سوکت شد بگم که تا جایی که میتونید گوشی رو به هیچ عنوان به شارژر ماشین نزنید چون گوشی رو داغون میکنه! همین چند وقت پیش گوشی من که P990 بود بخاطر زدن به شارژر ماشین سوکت شارژش سوخت و جدا از اینکه تمام اطلاعاتم هم پرید یه خرج کلان هم گذاشت رو دستم.
خیلی ممنون از پاسخ.
اطلاعات مهم که همه دارن.من که حتی فکرش رو هم نمیتونم بکنم که کلی اسم رو دوباره وارد دفترچه تلفن گوشی بکنم.واقعا اعصاب خورد کنه.:hmm:

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
خیلی ممنون از پاسخ.
اطلاعات مهم که همه دارن.من که حتی فکرش رو هم نمیتونم بکنم که کلی اسم رو دوباره وارد دفترچه تلفن گوشی بکنم.واقعا اعصاب خورد کنه.:hmm:

برای شماره ها شما یک بار تمام contact ها رو به سیم انتقال بده واسه همیشه خودتو راحت کن;) ...ولی برای بقیه اطلاعات باید حتما بک آپ بگیری:f34r:

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
سلام دوست عزیز
بعد این باتریه که میگین اضطراریه اسمش چیه؟
به دبلیو 810 آی هم میخوره؟

والا به اسمش نگاه نکردم... به نظر که چیز بدی نبود ولی نمیدونم ضرر داشته باشه یا نه اگه نرفتیم مسافرت میرم اسمش رو میخونم یه عکس هم میگیرم ازش میزارم :)
ظاهرا که به همه گوشی میخورد چون سوکت هاش عوض میشد.....:happy:

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خیلی ممنون از پاسخ.

دقیقا همینه که گفتی! من یه بار تجربش رو داشتم و خیلی از شماره های ضروریم رو از دست دادم!
2hs6fyb.gif
اما همونطوری که علی هم گفت اگر یه بار شماره ها تو سیم کارت کپی بشن دیگه این مشکل از ناحیه شماره ها برطرف میشه ولی برای بقیه اطلاعات حتما بک آپ واجبه.

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
Ahwaz................ Cellphone : Nokia N8
والا به اسمش نگاه نکردم... به نظر که چیز بدی نبود ولی نمیدونم ضرر داشته باشه یا نه اگه نرفتیم مسافرت میرم اسمش رو میخونم یه عکس هم میگیرم ازش میزارم :)
ظاهرا که به همه گوشی میخورد چون سوکت هاش عوض میشد.....:happy:
سلام
مرسی پس من منتظر میمونم

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام سال نو مبارک
الان هم که تعطیلی ......
لطفا منو راهنمایی کنید .
ماه پیش w550 ه یکی از دوستان همون روز اول دچار مشکل شما شد و گارانتی هم نداشت .سیتادل قبولش نکرد و جایی حوالی ونک فرستادش که با 18 تومان درستش کردند

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
فلش 18 تومن؟!!!!!!

بالا