برگزیده های پرشین تولز

سيستم عامل سيمبيان ورژن 9.5 رسما اعلام شد

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
8917_lg.jpg

سيمبيان رسما ورژن جديد سيستم عامل خود را معرفي كرد .
اين ورژن از سيستم عامل سيمبيان با خانواده سيمبيان 9.x کاملا همخوانی داشته و دارای خصوصیات اضافی زیر میباشد :

کد:
High-performance smartphones to run on feature phone hardware, 20-30% lower RAM usage achievable, reduces device start-up time by several seconds, reduces application start-up time by up to 75%
Faster time-to-market, Symbian OS v9.5 introduces standardized support for digital TV and location-based services (LBS).
Enhanced support for built-in cameras. The 35 new camera features include support for tilt sensors, preset image enhancements, panorama stitching, and red-eye reduction.
Enhanced VoIP and streaming, automatic switching between 3G and Wi-FI

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
جالبه :) ببينيم چه گوشي هائي اول به اين مجهز ميشوند :)

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
فکر می کنید سونی اریکسون هم بره تو کاره سیمبین یا نه؟

سیمبین فکر کنم الان توی سیستم ها اوله و باید هر روز بهتر بشه
ولی باید قبول کرد که جاوا هم پیشرفت چشمگیری داشته

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410

صبح بخیر....از P800 تا P990 گوشی های سیمبین سونی اریکسون رو ندیده بودی؟؟:p

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
صبح بخیر....از P800 تا P990 گوشی های سیمبین سونی اریکسون رو ندیده بودی؟؟:p

شبه شما هم بخیر ...:p

من 910 و 990 رو خیلی وقت پیش دیدم.(بقیه رو نه)

اما شما نگرفتید من چی گفتم!:wacko:

یعنی اینکه مثل نوکیا تمرکزش رو بزاره روی سیمبین .

در ضمن من خودم از طرفداران se هستم ولی فکر نکنم شما ادعا کنید جاوا از سیمبین بهتره(در کل)

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
عجب!! ........

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4

جاوا سیستم عامل نیست.

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
جاوا سیستم عامل نیست.
بابا من یه سوال پرسدم . تنها کاری که کردید به نوشته های من گیر دادید
105.gif

من اصلا ننوشتم سیستم : عامل جاوا یا ....

حالا پلتفروم جاوا....خوبه؟
102.gif

لطفا نه سوال من رو جواب بدید نه به پستام گیر بدید.ممنون
157.gif

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
بابا من یه سوال پرسدم . تنها کاری که کردید به نوشته های من گیر دادید
105.gif

من اصلا ننوشتم سیستم : عامل جاوا یا ....

حالا پلتفروم جاوا....خوبه؟
102.gif

لطفا نه سوال من رو جواب بدید نه به پستام گیر بدید.ممنون
157.gif

جواب دادن به نوشته شما لزوما به این معنا نیست که مخاطب شمایی.

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
یعنی اینکه مثل نوکیا تمرکزش رو بزاره روی سیمبین .
سونی اریکسون یه مدت پیش LICENSE سیستم عامل سیمبین رو به طور کامل خرید.پس میشه انتظار تعداد بیشتری گوشی SMARTPHONE رو از سونی اریکسون داشت.

farshad_1983

Registered User
لایک‌ها
11
سونی اریکسون یه مدت پیش LICENSE سیستم عامل سیمبین رو به طور کامل خرید.پس میشه انتظار تعداد بیشتری گوشی SMARTPHONE رو از سونی اریکسون داشت.
البته فکر کنم اینترفیس UIQ رو خریده باشه

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
يه اتفاق مهمتري كه در حال انجامه پروژه نرم افزاري Open C در سري 60 هستش كه از سمبين 9.2 و به بعد روش تمركز ميشه .

Attend the Open C Roadshow in Seattle, Santa Clara and Cambridge to get a hands on look at how Open C lowers the bar to entry to S60 development.​
براي اطلاعات بيشتر بريد اينجا :
http://www.forum.nokia.com/main/resources/technologies/open_c/

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
این پروژه Open C حالا چه هست ؟

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
این پروژه Open C حالا چه هست ؟

من زياد تو اين بحث هاي برنامه نويسي تخصص ندارم ولي قضيه اينه :

Symbian recently introduced four of the basic POSIX libraries on Symbian OS. With Open C, S60 is implementing five additional C libraries built on open source projects including OpenSSL, GNOME, and LIBZ. Open C helps optimize porting of open source and desktop applications to S60 on Symbian OS​

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
فکر کنم منظورش سیستم عامل کد باز باشه. که البته مگه سیمبین کد باز نبود؟

من ربطشو به کد باز نوفهمم؟؟؟

Development of applications and services for the S60 platform, the industry-leading smartphone platform, will become faster and more cost-efficient than ever before with Open C. Because Open C technology provides the familiar, standard C function libraries on the S60 platform, it enhances developer productivity and reduces an application's time to market. With Open C, you can reuse existing code and focus on maximizing the unique mobility aspects of your applications.

Symbian recently introduced four of the basic POSIX libraries on Symbian OS. With Open C, S60 is implementing five additional C libraries built on open source projects including OpenSSL, GNOME, and LIBZ. Open C helps optimize porting of open source and desktop applications to S60 on Symbian OS.

Why should you move your development efforts to S60? With its market share exceeding 55 percent globally, S60 is the clear leader in smartphone software (source: Canalys, October 2006). Millions of S60 devices compatible with Open C technology have already been shipped. To date, 49 device models based on S60 and Symbian OS have been launched, and 20 of them are based on the latest S60 3rd Edition.​

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
من ربطشو به کد باز نوفهمم؟؟؟

Development of applications and services for the S60 platform, the industry-leading smartphone platform, will become faster and more cost-efficient than ever before with Open C. Because Open C technology provides the familiar, standard C function libraries on the S60 platform, it enhances developer productivity and reduces an application's time to market. With Open C, you can reuse existing code and focus on maximizing the unique mobility aspects of your applications.

Symbian recently introduced four of the basic POSIX libraries on Symbian OS. With Open C, S60 is implementing five additional C libraries built on open source projects including OpenSSL, GNOME, and LIBZ. Open C helps optimize porting of open source and desktop applications to S60 on Symbian OS.

Why should you move your development efforts to S60? With its market share exceeding 55 percent globally, S60 is the clear leader in smartphone software (source: Canalys, October 2006). Millions of S60 devices compatible with Open C technology have already been shipped. To date, 49 device models based on S60 and Symbian OS have been launched, and 20 of them are based on the latest S60 3rd Edition.​

من اصلا از برنامه نویسی سر در نمیارم! برا همین فقط حدس زدم!:p :blush:

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
من اصلا از برنامه نویسی سر در نمیارم! برا همین فقط حدس زدم!:p :blush:

برنامه نویسها که چیزی نمیگن. حدس من هم اینه از خبرها متوجه شدم که توابع و سورسهای جدید بهش اضافه میشه . هر سورس هم امکانات خاصی رو در اختیار برنامه نویس قرار میده و این به معنی بازتر شدن دست برنامه نویس و برننامه های متنوعتر و قویتر آینده میتونه باشه.

بالا