برگزیده های پرشین تولز

فراخوان تغییرات در ساختار فروم

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
خوب اول خواستم بگذارم که فرهاد هم رسما مدیر بشه و بعد این رو بزنم ، ولی دیدم کار اداری ش داره لفت پیدا می کنه
گفتم تا درس و بیمارستان شروع نشده ، بزنم بره پی کارش

خوب دوستان ، نظر من اینه که یک سری از تاپیک های استیکی رو ببریم بالا به عنوان sub forum در یک جدولی در بالا ترد مون معلوم شن ، نظرتون چیه؟ اگر مثبته ، چه ترد هایی اولویت دارن؟

یا اینکه می تونیم ، ساب فروم ها رو به صورت چند دسته در بیاریم ، که البته کار مدراتور ها بیشتر می شه ، چون مثلا اگر در ساب فروم سئوال و جواب ، اگر کسی پست بزنه در مورد مشاوره اون وقت باید هی منتقل کنیم.نظرتون چی هست؟

لطقا دقیق توضیح بدهید نظرات تون رو

در ضمن ، بی صبرانه منتظر نظرات دوستانی که مخالف وضع فعلی بودن هم هستیم
( طایل بیا اینجا):cool:

TAEL

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
76
108.gif

lordofpersia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دکتر جان اگر میشه یکم واضح تر توضیح بدین!

به نظر من اگر بتونین pda و pocket pc رو از زیر مجموعه موبایل و اسمارت فون و وسایل ارتباطی همراه در بیارین خیلی بهتره چون اونوقت می تونیم که هر یک از موارد استیکی رو به عنوان یک بخش در نظر گرفت وکه اینجور امکان category کردن مطالب رو بیشتر داریمو پست ها در بخش های مخصوص خودش قرار بگیره و اگر نشه از اون قسمت جدا کرد بتونیم sub category هایی رو داشته باشیم!

(main page)
.
.
.
POCKET PC
|
┤---------- نر افزار و بازی و تم
| |
| ┤------------------ نرم افزار محاسباتی
| ┤------------------ نرم افزار صوتی تصویری مولتی مدیا
| ┤------------------ نرم افزار گرافیکی
| ┘------------------ بازی
| .
| .
| .
|
┤--------- سوالات و رفع اشکال
┤--------- اسمارت فون
| |
| ┤------------------ نرم افزار و بازی
| ┤------------------سوال رفع اشکال
| |
| پست های متفرقه
|
┤--------- معرفي Pocket PC و لوازم جانبي
┤--------- متفرقه
.
.
.

یه چیزی تو این مایه ها فکر میکنم همه موضوعات مرتب شده و قسمت بندی شده هست که البته باز به مدیران گل این بخش مربوط میشه که بتونن تا چه حد گسترش بدن بتونن روی اونها احاطه داشته باشن و کنترلشون کنن!:happy:

و یه قسمت که اگه اضاف بشه چی میشه و اون یک chat room مخصوص بچه های ppc که در اونجا بتونن به تبادل نظر و .... بپردازن که البته کار php وjava نویسان هست که تا حالا هم ندیدم از این کارا کرده باشن!بنظر من وجود این کار خیلی از پست های اضاف رو حذف میکنه ولی بجاش بخش سوالات و مشکلات خالی می مونه و کمتر میشه از مشکلات هم درس بگیریم!ولی خوبیش به اینه که یه گپی با بچه ها میزنیم:blink: :p :happy:

راستی این آقا فرهاد پس کی می خواد شیرینی بده!ما منتظریم!!!!!!!!!!:blush:

ببخشید اگه پر حرفی کردم !! شاد باشین!:)

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
دکتر جان اگر میشه یکم واضح تر توضیح بدین!

به نظر من اگر بتونین pda و pocket pc رو از زیر مجموعه موبایل و اسمارت فون و وسایل ارتباطی همراه در بیارین خیلی بهتره چون اونوقت می تونیم که هر یک از موارد استیکی رو به عنوان یک بخش در نظر گرفت وکه اینجور امکان category کردن مطالب رو بیشتر داریمو پست ها در بخش های مخصوص خودش قرار بگیره و اگر نشه از اون قسمت جدا کرد بتونیم sub category هایی رو داشته باشیم!

(main page)
.
.
.
POCKET PC
|
┤---------- نر افزار و بازی و تم
| |
| ┤------------------ نرم افزار محاسباتی
| ┤------------------ نرم افزار صوتی تصویری مولتی مدیا
| ┤------------------ نرم افزار گرافیکی
| ┘------------------ بازی
| .
| .
| .
|
┤--------- سوالات و رفع اشکال
┤--------- اسمارت فون
| |
| ┤------------------ نرم افزار و بازی
| ┤------------------سوال رفع اشکال
| |
| پست های متفرقه
|
┤--------- معرفي Pocket PC و لوازم جانبي
┤--------- متفرقه
.
.
.

یه چیزی تو این مایه ها فکر میکنم همه موضوعات مرتب شده و قسمت بندی شده هست که البته باز به مدیران گل این بخش مربوط میشه که بتونن تا چه حد گسترش بدن بتونن روی اونها احاطه داشته باشن و کنترلشون کنن!:happy:

و یه قسمت که اگه اضاف بشه چی میشه و اون یک chat room مخصوص بچه های ppc که در اونجا بتونن به تبادل نظر و .... بپردازن که البته کار php وjava نویسان هست که تا حالا هم ندیدم از این کارا کرده باشن!بنظر من وجود این کار خیلی از پست های اضاف رو حذف میکنه ولی بجاش بخش سوالات و مشکلات خالی می مونه و کمتر میشه از مشکلات هم درس بگیریم!ولی خوبیش به اینه که یه گپی با بچه ها میزنیم:blink: :p :happy:

راستی این آقا فرهاد پس کی می خواد شیرینی بده!ما منتظریم!!!!!!!!!!:blush:

ببخشید اگه پر حرفی کردم !! شاد باشین!:)
دقیقا منظورم این بود که هرکس ایده بده و من گزینه ها رو مطرح نکنم ، خوب این خیلی خوبه ولی شخصا با اون چت موافق نیستم ، به جز گپ ، مصرف دیگه ای نخواهد داشت

uxd863

Registered User
لایک‌ها
10
منم با چت مخالفم.
300.gif

به نظر من بخش PocketPC باید به دوتا ساب‌فروم نرم‌افزار و سخت‌افزار تبدیل بشه، و یه سری تاپیک‌ها مثل سوال‌و‌جواب به دوشاخه تبدیل بشن و یکی در سخت‌افزار و یکی در ‌نرم‌افزار ایجاد بشه و همچنین تاپیک‌های مشابه به همین صورت از هم جدا بشن.
و در هر بخش چند تاپیک استیکی داشته باشیم،‌تاپیک‌های مهم در همین وضع فعلی و تاپیک‌هایی که مهم خواهند شد.
اگه بخواهیم خیلی دسته‌بندی‌ها رو از هم جدا کنیم یک مقدار باعث سردرگمی و کمی هم باعث کاهش فعالیت بچه‌ها میشه یا به عبارتی خسته کننده.
اینم نظر من بود
311.gif

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
منم با چت مخالفم.
300.gif

به نظر من بخش PocketPC باید به دوتا ساب‌فروم نرم‌افزار و سخت‌افزار تبدیل بشه، و یه سری تاپیک‌ها مثل سوال‌و‌جواب به دوشاخه تبدیل بشن و یکی در سخت‌افزار و یکی در ‌نرم‌افزار ایجاد بشه و همچنین تاپیک‌های مشابه به همین صورت از هم جدا بشن.
و در هر بخش چند تاپیک استیکی داشته باشیم،‌تاپیک‌های مهم در همین وضع فعلی و تاپیک‌هایی که مهم خواهند شد.
اگه بخواهیم خیلی دسته‌بندی‌ها رو از هم جدا کنیم یک مقدار باعث سردرگمی و کمی هم باعث کاهش فعالیت بچه‌ها میشه یا به عبارتی خسته کننده.
اینم نظر من بود
311.gif

ایول ، فکر خوبی هست
کسی موافق جداشدن نرم افزار و سخت افزار هست؟

lordofpersia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دقیقا منظورم این بود که هرکس ایده بده و من گزینه ها رو مطرح نکنم ، خوب این خیلی خوبه ولی شخصا با اون چت موافق نیستم ، به جز گپ ، مصرف دیگه ای نخواهد داشت
بابا دکتر جون شوخی کردم:blush: :blush::blink:

در ضمن به نظر من جدا کردن فقط سخت افزار و نرم افزار در هر بخش چه قسمت هایی می خواهیم قرار بدیم و در اونجا هم باز می خواهین قسمت بندی داشته باشیم یا نه مثلا بخش سخت افزار, معرفی دستگا ه ها و وسایل جانبی یا پرسش و پاسخ و رفع اشکال سخت افزاری و ........
دانیال جان شما خوتون تا چند level فکر میکنین sub داشته باشین بهتره (level آخرین زیر شاخه)!؟
این هم باز یه نظر از این بنده حقیر

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
من مخالف جدا شدن هستم.چون اينجوری مجبور هستم چند تا کليک بيشتر کنم تا مطالب رو ببينم و صدرصد هم يادم ميره که subforum های ديگه اي هم هست.
واقعاً اينهمه پست زياد نداريم که بخوايم به اينهمه subforum تقسيم کنيم.مثل نرم افزار و سخت افزار.
اما چرا شايد جدا کردن معرفی برنامه های مختلف و اختصاص يک ترد به هر کدوم بد نباشه.هر چند که بازم خيلی شلوغ ميکنه..

kelark

Pocket PC کاربر فعال- فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
16
من مخالف جدا شدن هستم.چون اينجوری مجبور هستم چند تا کليک بيشتر کنم تا مطالب رو ببينم و صدرصد هم يادم ميره که subforum های ديگه اي هم هست.
واقعاً اينهمه پست زياد نداريم که بخوايم به اينهمه subforum تقسيم کنيم.مثل نرم افزار و سخت افزار.
اما چرا شايد جدا کردن معرفی برنامه های مختلف و اختصاص يک ترد به هر کدوم بد نباشه.هر چند که بازم خيلی شلوغ ميکنه..

جدا شدن بخش ها باعث میشه که یکم نظم و ترتیب در فروم بیشتر بشه . درسته که آدم چند کلیک اضافه می کنه ولی در عوض خیلی راحتتر به مقصدش میرسه ! من خودم به خاطر دایال آپی که دارم باید ناراحت باشم ولی این به نفع فروم هست.

من با پیشنهاد آقا کامیار موافقم ولی ! به جای دوتا ساب‌فروم نرم‌ و سخت افزار ، بکنیم 3 تا ! نرم افزار ، سخت افزار ، مشاوره و سوال و جواب ( یا هر اسمی که بزرگان تصمیم بگیرن ) ! چون معمولا تردد های جدید که زده میشه مثلا برای مشکل نرم افزاری طرف جوابش رو که گرفت میره و شخص دیگه حتی اگر سوالش همون باشه یه تاپیک دیگه میزنه !!! اینطوری در بخش نرم افزار دیگه شلوع نمیشه !!
با این حال اگر حتی امکانش هست همین ساب فرومها رو اگر به چند بخش تقسیم بشن بهتره ! مثلا نرم افزار اگر به زیر مجموعه هایی بشه تقسیم کرد خیلی خوبه ( اگر بشه اون موقع در مورد تقسیماتش صحبت خواهیم کرد :rolleyes: )

lordofpersia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به جای دوتا ساب‌فروم نرم‌ و سخت افزار ، بکنیم 3 تا ! نرم افزار ، سخت افزار ، مشاوره و سوال و جواب ( یا هر اسمی که بزرگان تصمیم بگیرن ) ! چون معمولا تردد های جدید که زده میشه مثلا برای مشکل نرم افزاری طرف جوابش رو که گرفت میره و شخص دیگه حتی اگر سوالش همون باشه یه تاپیک دیگه میزنه !!! اینطوری در بخش نرم افزار دیگه شلوع نمیشه !!
با این حال اگر حتی امکانش هست همین ساب فرومها رو اگر به چند بخش تقسیم بشن بهتره ! مثلا نرم افزار اگر به زیر مجموعه هایی بشه تقسیم کرد خیلی خوبه ( اگر بشه اون موقع در مورد تقسیماتش صحبت خواهیم کرد )

من هم با نظر آقا میلاد موافقم!

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20

تائید میشود:) :blush:

بالا