برگزیده های پرشین تولز

تبدیل DKU به 3.5 میلی متری هدفونی

DoctorX

Registered User
لایک‌ها
27
سلام به همگی دوستان
من مدتیه به دنبال یه تبدیل DKU به 3.5 میلی متری هدفونی برای نوکیا هستم ( یه چیزی تو مایه های هدفون w800 که مادگی داره برای انواع هدفون) ولی هر چی بیشتر می گردم بیشتر مطمئن می شم که وجودش یه افسانست!!!
بین شما ها کسی همچین چیزی رو ندیده ؟؟؟​
نمونه : W810
sony_ericsson_w810_phone_02.jpg

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
نمی دونم همچین چیزی وجود داره یا نه ! ولی اگه خیلی احتیاج داری ، یدونه خودت درست کن ! فکر نکنم زیاد سخت باشه ، یدونه مادگی 3.5 میلیمتری میخری ، یدونه هندزفری نوکیا خراب میکنی و باهم قاطیشون میکنی ، زیاد سخت نیست، فقط یکمی شاید قیافه نداشته باشه !

DoctorX

Registered User
لایک‌ها
27
اگه خیلی احتیاج داری ، یدونه خودت درست کن!
جدی جدی فک کنم باید یه همچین کاری کنم ... گفتم سنگ آخر رو هم بزنم و اینجا هم بپرسم و بعد عمل جراحی رو شروع کنم البته یکم هم نگرانم بعد از همه این کارا Accessory Not Support بده!!! خلاصه اگه کسی همچی چیزی دید به ما خبر بده !!!​

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
اینقد خلاقیت به خرج ندید چون هست همچین چیزی!

اینه:
129fs4951825.jpg

منم میخوام بگیرم تو علائدین گیر میاد؟

DoctorX

Registered User
لایک‌ها
27
هست همچین چیزی!

جالب شد ... ببینم این همون هندزفری های سری Music Edition گوشی های N نیست ؟؟؟ به گوشی های غیر Music Edition هم می خوره؟قیافش که DkU استاندارده .... باید برم بگردم !!!

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
جالب شد ... ببینم این همون هندزفری های سری Music Edition گوشی های N نیست ؟؟؟ به گوشی های غیر Music Edition هم می خوره؟قیافش که DkU استاندارده .... باید برم بگردم !!!
اینو تو بخش Accessories سایت نوکیا زده و به بیشتر گوشی ها میخوره.

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
اینقد خلاقیت به خرج ندید چون هست همچین چیزی!

اینه:
129fs4951825.jpg

منم میخوام بگیرم تو علائدین گیر میاد؟

تو علی الدین هست ولی اصلش خیلی کمه. قیمت فرعیش 4 تومه که من وقتی 6681 داشتم خریدم.

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
تو علی الدین هست ولی اصلش خیلی کمه. قیمت فرعیش 4 تومه که من وقتی 6681 داشتم خریدم.
اوکی

کار بکنه دیگه یا اصل یا فرع فرقی نداره 3 رشته سیمه دیگه

ایول منم میرم میگیرم:D

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
چرا فرق داره احتمالا باید با چسب دوقلو محکمش کنید!
:cool:
بس بدرد نمیخوره که!

اصلش کجا گیر میاد؟

راستی به نظر شما برم هدفون HS-23 بگیرم یا همین آداپتوره؟

ATos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تقلبی همان 4 هزار تومان هست که گفتند ، بدک نیست فقط اون پین هاش از جنس آشغال هست و ممکن هست به همون قسمت گوشی که اتصال پیدا می کنه بعد از یک مدت آن قسمت را دچار مشکل کنه . اصلش هم 25هزار تومان هست که یک هنزفری 3250 یا N73 هم روش هست و حتما باید با همان بخری یا نمی فروشند . من اصلش را خریدم برای 6230i و عالی هم کار داد .

DoctorX

Registered User
لایک‌ها
27
داستان این چسب دو قلو چیه ؟؟؟
من بس که هدفون خراب کردم می خوام برم یه همچی چیزی بخرم که حد اقل تا چند وقت اون قسمت دومش قابل تعویض باشه!!! (می دونم که بعد از مدتی محل اتصال هدفون به گوشی هم چار مشکل می شه ولی برای من بیشتر قطعی گوشی ها پیش می یاد) ... البته برای این که به Car Kit اَم هم وصلش کنم این تبدیلو می خواستم ...
در ضمن اکثر هدفونای غیر اصل رادیو ندارن !!!

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
داستان این چسب دو قلو چیه ؟؟؟
من بس که هدفون خراب کردم می خوام برم یه همچی چیزی بخرم که حد اقل تا چند وقت اون قسمت دومش قابل تعویض باشه!!! (می دونم که بعد از مدتی محل اتصال هدفون به گوشی هم چار مشکل می شه ولی برای من بیشتر قطعی گوشی ها پیش می یاد) ... البته برای این که به Car Kit اَم هم وصلش کنم این تبدیلو می خواستم ...
در ضمن اکثر هدفونای غیر اصل رادیو ندارن !!!

اتصالهاش شله. یک چسب دوقلو شفاف میخرید همون روز اول داخل آداپتور رو کلا پر میکنید میشه یک تیکه سنگ! دیگه هم خراب نمیشه. من با 6681 اشانتیون دادم به طرف سالم سالم بود از این 4 تومنی ها هم بود البته کیفیت صدای اصلش یکمقداری بهتره ولی کلا چسب دوقلو خیلی خوبه بیشتر هدفنها هم باهاش دوباره درست میشه البته باید با دقت استفاده کنید.

DoctorX

Registered User
لایک‌ها
27
اتصالهاش شله. یک چسب دوقلو شفاف میخرید همون روز اول داخل آداپتور رو کلا پر میکنید میشه یک تیکه سنگ! دیگه هم خراب نمیشه. من با 6681 اشانتیون دادم به طرف سالم سالم بود از این 4 تومنی ها هم بود البته کیفیت صدای اصلش یکمقداری بهتره ولی کلا چسب دوقلو خیلی خوبه بیشتر هدفنها هم باهاش دوباره درست میشه البته باید با دقت استفاده کنید.

عجب !!!! :blink: :blink: :blink: ممنون از توضیحات !!!

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
رفتم گرفتم ولی اصلا شبیه اصلش نیست!

3 تومن گرفتم.

فقط 1 فیش هدفونی سرشه

اومدم چسب قطره ای بزنم بهش رفت تو فیشش پین هاش عین سنگ شد دیگه پایین نمیرفت :wacko:

یکی دیگه خریدم 2.5 اون فیشش یکم بهتره :rolleyes:

اصلش رو هم نمایندگی NIA میده 15

بالا